Results from Blackpool Dance Festival 2006 - Under 21 Latin 27 maja 2006
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2006
Anglia - Blackpool 26 maja 2006

Under 21 Latin 27 maja 2006

Finał

1  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
2  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
3  Dmitriy Sorokin & Nataliya Burmistrova Rosja
4  Anton Puzravin & Svetlana Gudyno Rosja
5  Nikita Bazev & Daria Bakaeva Rosja
6  Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Dania
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Carlo Valerio Aloia & Simona Caratelli Włochy
7  [21] Kirill Kartavtsev & Evgenia Golikova Rosja
9  [20] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
10  [19] Alexei Kabirov & Veronika Klyushina Rosja
11  [16] Gregoire Lyonnet & Anastasija Gorbacenko Francja
12  [14] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandia
13  [12] Mikhail Kudriashov & Daria Mokhova Rosja

Ćwierćfinał

14  [18] Denis Bulanov & Aleksandra Lyubchevskaya Rosja
14  [18] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
16  [17] Daniils Kutuzovs & Madara Liepniece Łotwa
16  [17] Gary Wright & Victoria Burke Anglia
18  [16] Simone Franco & Sara Casini Włochy
18  [16] Jenya Suvorov & Nina Bezzubova Łotwa
20  [14] Ben Hardwick & Emma Slater Anglia
20  [14] Georgiy Korolyov & Izabela Janachowska Polska
20  [14] Edgar Marcos & Saray Gomez Hiszpania
23  [13] Anton Azanov & Kateryna Isakovych Rosja
24  [12] Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
25  [10] Alexey Karaulov & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
26  [6] Aleksey Boychenko & Elena Klepikova Rosja
27  [5] Wen Li & Zhou Ya Xu Chiny

Runda 4 (górne 51)

28  [19] Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litwa
28  [19] Simone Papi & Chiara Vernile Włochy
28  [19] Kyryl Shkuryeyev & Kateryna Strelnikova Ukraina
28  [19] Michal Stukan & Susanne Miscenko Niemcy
28  [19] Shan Hou Ying & Yue Fu Chiny
33  [18] Valerio Monaco & Veronica Monaco Włochy
34  [17] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko Ukraina
34  [17] Marco Cuocci & Nadiya Dyatlova Włochy
34  [17] Lukasz Czarnecki & Kamila Kajak Polska
37  [16] Yassine Bouabdallah & Serena Cavedagna Włochy
37  [16] Nikolai Elizariev & Karina Akhmaddoulina USA
37  [16] Ilia Kutsenko & Anna Krivchuk Ukraina
40  [15] Aleksandr Makarov & Anastasia Kiseleva Rosja
40  [15] Aurelien Milhau & Marika Doshoris Francja
42  [14] Eksteen Traut & Abbey Ross Australia
43  [13] Stig Bo Andersen & Jenna Bagge Knudsen Dania
43  [13] Vassili Anokhine & Yuliya Galenko Rosja
43  [13] Alexander Rebrov & Daria Genzeleva Rosja
46  [12] Vadim Garbuzov & Kathrin Menzinger Austria
46  [12] Natan Rositsan & Andra Vaidilaite Kanada
46  [12] Lars Alexander Wiulsrud & Elena Bokoreva Norwegia
49  [9] Lukas Hojdan & Zuzana Sykorova Czechy
49  [9] Dmytro Paladiy & Kateryna Trishyna Ukraina
51  [8] Mariano D'aquila & Giuseppina Annaloro Włochy

Runda 3 (górne 97)

52  [21] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
53  [20] Artur Frantsevich & Faina Savich USA
53  [20] Erich Klann & Mirona Gliga Rumunia
53  [20] Ma Ming & Yi Sha Chiny
53  [20] Stefano Moriondo & Sabrina Bertini (aka Manzi) Włochy
53  [20] Fabrizio Paolacci & Nausicaa Cortesi Włochy
53  [20] Ruben Rodriguez & Maria Zamora Hiszpania
53  [20] Charles-Guillaume Schmitt & Elena Salikhova Francja
53  [20] Alberto Tridente & Giulia Settomini Włochy
61  [19] Ivan Anichkhin & Anastasia Tarlykova Rosja
61  [19] Aleksey Bartolomei & Ekaterina Shayakhmetova Rosja
61  [19] Egor Filipenko & Camilla Bentzen Norwegia
61  [19] Riccardo Pacini & Sonia Spadoni Włochy
61  [19] Pasha Pashkov & Inna Brayer USA
61  [19] Ivan Smirnov & Nina Solovieva Rosja
61  [19] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Włochy
61  [19] Yujun Zhao & Xi Yang Chiny
69  [18] Giuseppe Emiliano Di Sarno & Maria Oliva Włochy
70  [17] Sergey Maksyuta & Charlotte Stella Dania
70  [17] Maksim Stepanov & Kerstin Kruuse Estonia
70  [17] Aric Yegudkin & Maria Belash Australia
73  [16] You Long Long & Wang Fei Chiny
73  [16] Laurence Moldavsky & Athena Merillo Australia
75  [15] Long He & Ying Bin Wang Chiny
75  [15] Dimitri Neuendank & Andreia Gaspar Luksemburg
75  [15] Vitaly Sevastianov & Anne Bruun Baden Irlandia
75  [15] Alex Zaika & Elijah Piker USA
79  [14] Tomas Antalek & Andrea Zelinkova Słowacja
79  [14] Jeremy Basile & Megan Wragg Australia
81  [12] Leonid Bondarev & Camille Webb Nowa Zelandia
81  [12] Santo Costa & Tania Trigilli Australia
81  [12] Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen Finlandia
81  [12] Georgiy Rasskazov & Olesya Pankova Ukraina
81  [12] Pavel Stepanchuk & Sasha Nissengolts USA
81  [12] Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
87  [11] Pavel Suchkov & Aleksandra Pakhmutova Rosja
88  [10] Marko Kiigajaan & Mari Piksar Estonia
88  [10] Giuseppe Modafferi & Rita Pizzimenti Włochy
90  [9] Mirko Delle Fratte & Florissa Fioritto Włochy
91  [8] Nasko Gendov & Sasha Gendov Bułgaria
91  [8] Xu Kai & Wang Ya Jing Chiny
93  [7] Sergey Onik & Michelle Glazarov USA
93  [7] Bartosz Ranis & Patrizia Ranis Polska
95  [6] Dennik Dan Ringgaard & Louise Heise Dania
95  [6] Maurizio Serra & Francesca Lecca Włochy
97  [4] Li Jun Yu & Cao Qingqing Chiny

Runda 2 (górne 140)

98  [27] Nicola Fidelfatti & Lisa Maistrello Włochy
98  [27] Stanislav Ivanov & Elena Stepanova Rosja
100  [26] Andrea Chiapello & Elena Peretti Włochy
100  [26] Roberto Garcia & Sara Martin Hiszpania
100  [26] Yaroslav Perepecha & Anna Pelipenko Ukraina
100  [26] William Pfäffli & Tamara Sommer Szwajcaria
100  [26] Pietro Tesauro & Rosa Perez Włochy
100  [26] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
106  [25] Francesco Ciotoli & Jasmine Bricca Włochy
106  [25] Leo Costante & Caterina Buonauro Włochy
106  [25] Davide Lorenzini & Serena Lorenzini Włochy
106  [25] Valeriy Sasin & Tetyana Sushynska Ukraina
106  [25] Claudio Viscardi & Assunta Tavano Włochy
111  [24] Andrea Cailotto & Sharon Moro Włochy
111  [24] Manuel Favilla & Milena Plonkowska Polska
111  [24] Antonio Gargiulo & Alessia Fracchini Włochy
111  [24] Katlego Khunou & Carlien Scholtz RPA
111  [24] Matej Kralj & Spela Kralj Słowenia
111  [24] Stepan Kunstyr & Ruzena Halamkova Czechy
111  [24] Ivan Paulovich & Katerina Nitsios Holandia
118  [23] Daniele Graziosi & Barbara Di Filippo Włochy
118  [23] Sergey Matsuk & Maria Leonova Rosja
118  [23] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Włochy
118  [23] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste RPA
118  [23] Ted Volynets & Bridgette Glazarov USA
123  [22] Anton Belyayev & Karolina Paliwoda Kanada
123  [22] Vladislav Khudyakov & Marina Nikolaeva Rosja
123  [22] Christopher Page & Anita Levanat Australia
126  [21] Manuel Fraboni & Melania Pandolfi Włochy
126  [21] Hang Li & Hui Lou Chiny
126  [21] Vassili Merinov & Anastasiya Kharitonova Rosja
126  [21] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraina
126  [21] Tapani Savikurki & Taina Savikurki Finlandia
131  [20] Qiang Fu & Xiao Fen Li Chiny
131  [20] Robin Linnar & Maria Zimmerman Szwecja
131  [20] Marcello Nuzio & Giulia Nuzio Włochy
131  [20] Aleksandr Ovchinnikov & Valeriya Zaikina Rosja
131  [20] Joonas Sakki & Tiina Koskenvalta Finlandia
136  [19] Joonas Piippola & Katri Mäkinen Finlandia
137  [18] Yi Long Xu & Jing Zhang Chiny
138  [13] Tom Parkes & Kerry Dennehy Anglia
139  [12] Tommy Yu & Zoe Su Tajwan
140  [10] Cameron Nix & Nikki Blanch Australia

Runda 1 (górne 222)

141  [26] Antonio Cavallo & Maria Teresa Cavallo Włochy
141  [26] Dmytro Dikusar & Ksenia Gorb Ukraina
141  [26] Reza Khazeev & Zhanna Shurtseva Rosja
141  [26] Giuseppe Lo Dolce & Anna Giordano Włochy
141  [26] Henri Tanner & Bettiina Lehtonen Finlandia
141  [26] Luigi Tiberia & Eleonora Tiberia Włochy
141  [26] Sergejs Zaleckis & Ksenija Denistsik Estonia
148  [25] Anssi Heikkilä & Jenni Koskinen Finlandia
148  [25] Li Yu Kun & Liu Jia Chiny
148  [25] Yaroslav Senchilo & Lara Kersmanc Słowenia
151  [24] Jordi Fabrega & Maria Pomar Hiszpania
151  [24] Kirill Ganopolskyy & Nelli Reiser Niemcy
151  [24] Yang Yu Hang & Jin Heng Huang Chiny
151  [24] Ilja Ionov & Liana Frank Niemcy
151  [24] Antonio Micheli & Bianca Tonizzo Australia
151  [24] Giovanni Occhipinti & Floriana Blanco Włochy
151  [24] Alexander Svanberg & Jeanette Carlsson Szwecja
158  [23] Dániel Boncz & Virag Herczeg Węgry
158  [23] Alain Juvet & Paulina Zawadzka (aka Juvet ) Anglia
158  [23] Adalsteinn Kjartansson & Rakel Gudmundsdottir Islandia
158  [23] Dimitri Lomakin & Karina Imaeva Rosja
158  [23] Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bułgaria
158  [23] Alexander Radyush & Alisa Radyush (aka Pavlova) Anglia
158  [23] Roger Romero & Anna Mateu Closa Hiszpania
165  [22] Matteo Cossu & Jessica Melis Włochy
165  [22] Alexej Gil & Marija Balaban Szwecja
165  [22] Demithri Perera & Olga Linnyk Kanada
168  [21] Zi Long Deng & Wen Juan Tang Chiny
168  [21] Rustam Galiullin & Yulia Shorokhova Rosja
168  [21] Anton Kananen & Kia Lehmuskoski Finlandia
168  [21] Oleksandr Medvedenko & Sofiya Novikova Ukraina
168  [21] James Moorcroft & Francesca Constable Anglia
173  [20] Fridrik Arnason & Asta Bjarnadottir Islandia
173  [20] Danny Stowell & Anna Matthews Anglia
173  [20] Zillion Wong & Sarah Liang Kanada
176  [19] Floriano Contu & Cristina Ambu Włochy
176  [19] Jyri Lähdemaa & Henriikka Iivonen Finlandia
176  [19] Luca Marchesi & Irene Martin Hiszpania
176  [19] Lorentz Reige & Victoria Briding Szwecja
176  [19] Alberto Rinaudo & Marika Pugliese Włochy
181  [18] Nuno Moreira & Joana Dias Portugalia
181  [18] David Olsson & Konstancija Kisonaite Szwecja
181  [18] Andrea Sciacca & Ilenia Meggiorini Włochy
181  [18] Filip Wala & Nastazja Szypulska Polska
185  [17] Marco Aloisi & Federica Brugiati Włochy
185  [17] Jordan Ip & Sarah Poelzer Kanada
187  [16] Jung Hyun Choi & Lee Ji Hye Korea (Płd)
187  [16] James Cutler & Kristen Pulsakowska Anglia
187  [16] Baldur Kari Eyjolfsson & Anna Kristin Vilbergsdottir Islandia
187  [16] Umberto Presutti & Krystle Pricop Australia
187  [16] Shao Bing Wang & Meng Wing Chiny
192  [15] Beoyung-su Go & Sun Go Korea (Płd)
192  [15] Axel Jansson & Maria Kangasaho Finlandia
192  [15] Vyacheslav Klimkin & Joanne Barnett Anglia
195  [14] Fabio Bangrazi & Alessia Palmarini Włochy
195  [14] Henri Ranta & Kira Salonen Finlandia
195  [14] Dong Chan Shin & Soo Jung Kang Korea (Płd)
195  [14] Anton Shklyaver & Kira Glik USA
195  [14] Stanislavs Tarasovs & Rebecca Jackson Anglia
200  [13] Marco Moreira & Joana Nyna Ferreira Portugalia
201  [12] Salvatore Grillo & Giuseppina Magno Włochy
202  [11] Emanuel Culpo & Alessia Bonamano Włochy
202  [11] Frederico Ferreira & Sofia Dias Portugalia
202  [11] Kyle Fisher & Vicky Bissell Anglia
202  [11] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dania
206  [10] Andrew Maguire & Melanie Strong Irlandia
207  [9] Jon Gretar Gudmundsson & Sigrun Tinna Gunnarsdottir Islandia
207  [9] Jimmy Karlstrom & Camilla Nordquist Szwecja
207  [9] Mattias Petersson & Anna Saukkonen Szwecja
207  [9] Alex Ryan & Danielle Booth Anglia
211  [8] Bjorn Erik Venner & Marianne Aamodt Norwegia
212  [6] Marco Toniolo & Jessica Peripoli Włochy
213  [4] Arnar Mar Einarsson & Thorunn Anna Olafsdottir Islandia
214  [3] Magnus Arnar Kjartansson & Rakel Magnusdottir Islandia
215  [2] Robin Bjelkendal & Anna Bostrom Szwecja
215  [2] Henrik Frisk & Sofie Pemer Szwecja
217  [1] Andreas Alim & Sofie Engman Szwecja
217  [1] Dimitri Serre & Johanna Rivier Francja
219  Nikita Brovko & Olga Nikolajeva Rosja
219  Sanzhar Kaldiyarov & Amanda Batkalova Kazachstan
219  Jared Murillo & Lacey Schwimmer USA
219  Nikolai Pilipenchuk & Natalia Skorikova Białoruś
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}