Results from Blackpool Dance Festival 2011 - Amateur Rising Star Ballroom 26 maja 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2011
Anglia - Blackpool 26 maja 2011

Amateur Rising Star Ballroom 26 maja 2011

Finał

1  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
2  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
3  Vladimir Rudko & Mariya Ivanova Rosja
4  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Włochy
5  Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglia
6  Igor Mikushov & Margaretta Midura USA
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [18] Steven Grinbergs & Rachelle Plaass Australia
8  [17] Cui Xiang & Zhiting Yang Chiny
9  [12] James Cutler & Courtney Taylor Anglia
10  [11] Andres End & Veronika End (aka Korotnikova) Estonia
11  [10] Marek Szulgo & Renata Schodnik Polska
12  [6] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polska

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [20] Jack Beale & Ekaterina Romashkina Anglia
13  [20] Igor Kobiuk & Natalia Siyanko Ukraina
15  [19] Stephen Arnold & Karolina Szmit Anglia
16  [18] Alessandro Lippi & Giada Carabellese Włochy
16  [18] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraina
16  [18] Rhett Salmon & Kristie Simmonds Australia
19  [16] Edmund Ault & Yasmin Priestnall Anglia
20  [14] Alessio Disca & Luisa Celeste Cardillo Włochy
20  [14] Guo Ying & Huang Dong Chiny
22  [13] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukraina
22  [13] Christopher Millward & Victoria Bennett Anglia
24  [10] Vladislav Shahov & Karolina Rajzer Kanada

Runda 4 (górne 53)

25  [19] Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
25  [19] Alex Freyr Gunnarsson & Virginie Primeau Kanada
25  [19] Jonne Pohjankukka & Tiia Routila Finlandia
25  [19] Liu Ya & Liu Jia Xin Chiny
29  [18] Davide Camera & Doriana Guzzo Włochy
29  [18] Igor Colac & Roxane Milotti USA
29  [18] Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
29  [18] Cheng Yi Ming & Liu Jiao Chiny
29  [18] Mateusz Papuzynski & Katarzyna Czyzyk Polska
29  [18] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
29  [18] Qiu Yuming & Xu Wan Chiny
36  [17] Kim Dongsu & Yerang Park Korea (Płd)
36  [17] Ivan Iacobbe & Elisa Del Fabbro Włochy
36  [17] Qinglong Ping & Yuhong Yan Chiny
39  [15] Michael Glikman & Milana Deitch Australia
39  [15] Wu Ke & Han Xu Chiny
39  [15] Hwangyong Seo & Leanne Han (aka Areum Han) Korea (Płd)
39  [15] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
43  [14] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja
44  [12] Matthew Potter & Victoria Rafeiner Australia
45  [11] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polska
45  [11] Salvatore Vitacca & Stefania Vitacca Włochy
47  [10] David Klar & Lauren Andlovec Australia
48  [9] Chen Chen & Jiawei Li Chiny
48  [9] Damiano Soldati & Melissa Leanne Anglia
50  [8] Gianni Caliandro & Arianna Esposito Włochy
50  [8] Marcin Koczur & Anna Uznanska Polska
50  [8] Vitezslav Razek & Kristyna Muckova Czechy
53  [4] Lev Kravchenko & Rebecca Jackson Anglia

Runda 3 (górne 99)

54  [19] Sigurdur Mar Atlason & Sara Ros Jakobsdottir Islandia
54  [19] Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania
54  [19] Hariton Homenko & Olga Shchuchynska Ukraina
54  [19] Peng Fei Liu & Di Zhao Chiny
54  [19] Yuri Nartov & Khrystyne Barton USA
54  [19] Jannick Pedersen & Charlotte Rikke Christiansen Dania
54  [19] Daniele Scalise & Alla Andryushchenko Włochy
54  [19] Bartlomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz Polska
62  [18] Zhang Chi & Yanna Zhang Chiny
62  [18] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukraina
62  [18] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dania
65  [17] Dong Huang He & Hou Wen Chiny
65  [17] Vadim Negrebetskiy & Yanina Krempets Ukraina
65  [17] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraina
65  [17] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Włochy
69  [15] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Szwecja
69  [15] Maksim Ilinov & Viktoriya Ilinova (aka Bakalyar) Ukraina
69  [15] Jun Hyuck Lee & Yoon Joo Jo Korea (Płd)
69  [15] Xiang Li & Xiaotong Zhang Chiny
69  [15] Ilia Sidorenko & Margaryta Garmash Ukraina
69  [15] Park Seung Woo & Su Bin Jo Korea (Płd)
75  [14] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraina
75  [14] Arseniy Mametev & Dharmini Guanel Anglia
75  [14] Joey Yeh & Doris Sun Tajwan
75  [14] Si Zhu Zhan & Li Lu Chiny
79  [13] Stefano Di Brino & Eliza Dan Szwajcaria
79  [13] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Islandia
79  [13] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
79  [13] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dania
79  [13] Kirill Potapov & Olesya Mokrova Rosja
79  [13] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
79  [13] Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finlandia
79  [13] Alessandro Zannier & Giada Lazzaroni Włochy
87  [12] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
87  [12] Llya Maletin & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraina
87  [12] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukraina
87  [12] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukraina
91  [11] Vincenzo Boschetti & Serena Martelli Włochy
92  [10] Egor Filimonov & Olesya Demidova Rosja
92  [10] Dmitriy Kravets & Elena Kravets Rosja
94  [8] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA
95  [7] Karl Rasmussen & Charlotta Lundberg Szwecja
96  [6] Fabio Bangrazi & Alessia Palmarini Włochy
96  [6] Kevin Jin & Sara Lim Korea (Płd)
98  [4] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglia
99  [3] Sun Jia Xing & Yu Ning Xuan Macau

Runda 2 (górne 156)

100  [20] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Australia
100  [20] Adam Bynert & Bethany Rushby Anglia
100  [20] David Odstrcil & Caroline Kjeldgaard Czechy
100  [20] Dawid Rozycki & Sara Whiter Australia
100  [20] Roman Sukhomlyn & Olga Egorova Ukraina
105  [19] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Chiny
105  [19] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
105  [19] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
105  [19] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukraina
105  [19] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukraina
105  [19] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
111  [18] Georgiy Cholan & Anastasyya Volkova Ukraina
111  [18] Igor Fufurin & Mariya Fufurina (aka Vasileva) Rosja
111  [18] Joshua Sheppard & Lorna Wiggins Anglia
114  [17] Roope Antila & Liisa Setala Finlandia
114  [17] Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Australia
114  [17] Cameron Candy & Telma Rut Sigurdardottir Islandia
114  [17] Ruslan Kalyuzhnyy & Valeryya Kalyschuk Ukraina
114  [17] Pei Yang Si & Wei Gao Chiny
114  [17] Xin Lei Wang & Zhang Xing Lu Chiny
120  [16] Gianluigi Di Fazio & Maria Concetta Nuccio Włochy
120  [16] Peng Jiayong & Liu Mi Chiny
122  [15] Lyneham Forrest & Rae-li Forrest Australia
122  [15] Jae Hyun Lee & Se Hee Jang Korea (Płd)
122  [15] Brian Ocana & Karla Ocana Filipiny
122  [15] Blair Petterd & Kelly Friswell Australia
122  [15] Alberto Rinaudo & Francesca Galfione Włochy
122  [15] Jacek Stefanski & Joanna Korab-Stefanska Polska
122  [15] Suonggu Yang & Kwak Jayoon Korea (Płd)
129  [14] Asger Bjornker & Line Maigaard Iversen Dania
129  [14] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
129  [14] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Szwecja
132  [13] David Brown & Vicky Bissell Anglia
132  [13] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
132  [13] Kun Qian & Liu Yang Chiny
132  [13] Oli Zeldin & Haibo E Anglia
136  [12] Roman Nagibin & Daria Kotenko Ukraina
136  [12] Yvo Van Bosch & Sze Ar Wong Holandia
138  [11] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglia
138  [11] Miko Sirolinna & Marjut Soininen Finlandia
138  [11] Xuan Yu Zhu & Yu Zhang Chiny
141  [10] Kane Wanjen Cheng & Natalie Liwen Chang Tajwan
141  [10] Geraint Heaney & Chantal Green Walia
141  [10] Damian Kolbas & Talysa Trevallion Australia
141  [10] Pawatpong Racha-apai & Thitiyapa Potimu Tajlandia
141  [10] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglia
146  [9] Craig Alexander Jones & Jennifer Riley Anglia
146  [9] Nathan Kirkby & Rhianna Staker Anglia
146  [9] Andrew Nolo & Shannen Clarke Australia
149  [8] Nicholas Jury & Emma Tarrant Anglia
149  [8] Valtteri Virtanen & Suvi Kurki Finlandia
151  [7] Liam Mclaren & Lenae Mclaren Australia
151  [7] Michael Regonesi & Marta Plebani Włochy
153  [6] Steve Forrest & Caroline Trudeau Kanada
153  [6] Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukraina
155  [4] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalia
156  [3] Elliott Whittaker & Katherine Guy Anglia

Runda 1 (górne 191)

157  [24] Andre Branco & Daniela Santos Portugalia
157  [24] Tom Parkes & Amy Dowden Anglia
157  [24] Kasperi Rinne & Martta Juntunen Finlandia
160  [23] Jerry Lai & Joan Hao Tajwan
160  [23] Daniel Trousdale & Sophie Dixon Anglia
160  [23] Marco Tseng & Cherry Ho Tajwan
163  [22] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Walia
163  [22] Chi Ho Wai & Ho Hei Man Hong Kong
165  [21] Paul Bakkes & Sonja Schultz RPA
165  [21] Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraina
167  [20] Igor Ogiychuk & Tatyana Rozhkova Ukraina
167  [20] Evgeniy Parfeniuk & Alyona Gromiko Ukraina
167  [20] Jeffrey Ramiento & Tan Bee Lee Singapur
170  [19] Ricardo Duarte & Ines Mendes Portugalia
171  [18] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
171  [18] Benoit Monsel & Caroline Dumas Francja
171  [18] Jonas Napoli & Carol Cheng Filipiny
171  [18] Romeo Alfarius Queri & Triska Tan Singapur
175  [17] Danilo Helsdingen & Suzanne Helsdingen Holandia
175  [17] Derek Walker & Jana Slavina USA
177  [16] Andrew Wang & Amanda Jenkins Anglia
178  [15] Adrian Julius & Suzan Bowman RPA
178  [15] Romel Reyes & Juliet Genio USA
180  [14] Sergio Lourenço & Catia Cerqueira Portugalia
181  [13] Yee Sang Sze & Yukyan Carmen Leung Hong Kong
182  [12] Cuelin Arnolds & Carlien Scholtz RPA
182  [12] Evgeniy Irvanets & Evgeniya Ivanyuta Ukraina
182  [12] Zhou Lin & Ada Chan Hong Kong
185  [11] Gilbert Bonus & Margaret Tang Tajlandia
185  [11] Serge Riznychenko & Kateryna Danylevska Ukraina
187  [10] Yen-Ming Peng & Vicky Hsin-Chi Chi Tajwan
188  [8] Simao Costa & Catarina Marques Portugalia
189  [7] Wongsakon Sridech & Pattanun Wongwerawatanakul Tajlandia
190  [5] Bunterng Intalang & Chusuk Suppharoekrat Tajlandia
191  [4] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}