Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Professional Rising Star Ballroom 28 maja 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2012
Anglia - Blackpool 24 maja 2012

Professional Rising Star Ballroom 28 maja 2012

Finał

1  Chao Yang & Yiling Tan Chiny
2  Artem Plakhotnyi & Inna Berlizyeva USA
3  Go Hashimoto & Keiko Onda Japonia
4  Wei Ping Li & Cen Zheng Chiny
5  Denis Donskoy & Liliia Bieliei (aka Gladiuk) Ukraina
6  Stefano Soldati & Natasha Manderson Anglia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
8  Wang Jing & Hao Yuan Yuan Chiny
9  [18] Alex Sindila & Katie Gleeson Anglia
10  [13] Edgars Gasjuns & Lesya Sinitsa USA
10  [13] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
12  [10] Alex Hou & Melody Hou Tajwan

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [20] Chen Sheng & Wan Lan Li Chiny
14  [19] Marco Lustri & Alessia Radicchio Włochy
14  [19] Richard Tonizzo & Claire Hansen Kanada
16  [16] Ivan Krylov & Natalia Smirnova Rosja
17  [15] Takahito Suetomi & Naoko Fujimoto Japonia
17  [15] Ronen Zinshtein & Mariam Izmaylova USA
19  [14] Ruslan Wilder & Katusha Wilder (aka Vostrikova) USA
20  [13] Glyn Lin & Wen Hua Ji (aka Tracy Li) Tajwan
21  [12] Basil Issaev & Liene Apale USA
21  [12] Andrey Klinchik & Yuliya Klinchik (aka Dzyuba) USA
23  [10] Wu Zhifan & Ying Lei Chiny
24  [8] Maksym Bulanyy & Kateryna Spasitel Ukraina

Runda 4 (górne 50)

25  [21] Emanuele Pappacena & Francesca Pappacena (aka Lazzari) USA
26  [19] Shintaro Asamura & Emi Toyama Japonia
26  [19] Aleksandr Ostrovsky & Yuliya Igonina Rosja
26  [19] Qing Shui & Yan Yan Ma Chiny
29  [17] Herman Lak & Michelle Lak (aka Gleimann) Holandia
29  [17] Takahiro Niikura & Yukiko Nakata Japonia
31  [16] Daisuke Okada & Junko Hishida Japonia
31  [16] Jae Hoon Park & Young Ha Lee Korea (Płd)
31  [16] Jia Peng & Wang Ximeng Chiny
31  [16] Akio Tamura & Ritsu Wakao Japonia
35  [15] Hide Nakajima & Miki Nakajima (aka Kinoshita) Japonia
36  [14] Gianni Caliandro & Arianna Esposito Włochy
36  [14] Jim Chen & Anita Chen (aka Chen Yanjun) Tajwan
36  [14] Daisuke Yamamoto & Keiko Ando Japonia
39  [13] Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
39  [13] Aki Nakaaki & Jun Nakaaki Japonia
41  [12] Nicola Pascon & Anna Tondello Włochy
42  [10] Florian Gschaider & Manuela Stoeckl Austria
42  [10] Marcin Kalitowski & Katarzyna Florczuk Polska
44  [6] Kiichiro Kinoshita & Naomi Kinoshita Japonia
44  [6] Sergey Kravchuk & Anastasiya Fedchyshina Ukraina
44  [6] Alex Spencer & Natalie Palmer USA
47  [5] Yoshihiro Miwa & Tomoko Miwa Japonia
47  [5] Yuta Nakagawa & Kumiko Nakagawa Japonia
49  [1] Janis Kukainis & Mariko Cantley USA
49  [1] Michal Towliszew & Tiffany Fung USA

Runda 3 (górne 95)

51  [21] Kyung Shik Shin & Min Jeong Korea (Płd)
52  [20] Akira Suzuki & Reina Furukawa Japonia
53  [19] Adrian Klisan & Johanna Klisan (aka Hahn) Niemcy
53  [19] Taichi Kokido & Yuka Shichida Japonia
53  [19] Stanislav Zelianin & Irina Cherepanova Rosja
56  [18] Sami Helenius & Jutta Helenius (aka Markkanen) Finlandia
56  [18] Jun Motoike & Noriko Motoike (aka Muto) Japonia
58  [17] Shuichiro Mine & Saori Mine Japonia
59  [16] Giuseppe Albanese & Sandy Lezza Włochy
59  [16] Teppei Hamada & Yui Masuda Japonia
59  [16] Sergey Parakhin & Valentina Parakhina Rosja
59  [16] Manabu Sugai & Yuriko Showa Japonia
59  [16] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finlandia
64  [15] Dong Huang He & Hou Wen Chiny
64  [15] Francesco Laterrenia & Loredana Caramia Włochy
64  [15] Erik Narjas & Aida Agolli Austria
64  [15] Martin Parnov Reichhardt & Maija Salminen Dania
64  [15] Simone De Santis & Valentina Nardella Francja
64  [15] Kazufumi Usui & Megumi Usui (aka Ishijima) Japonia
70  [14] Craig Denham & Grete Käsi Australia
70  [14] Takaya Kawasaki & Akiko Ono Japonia
70  [14] Wu Ke & Han Xu Chiny
70  [14] Shuichiro Tamatsu & Kaori Hanamori Japonia
74  [13] Victor Buenavida & Petra Cernakova Hiszpania
74  [13] Daisuke Miura & Miwako Miura Japonia
76  [12] Roberto Garcia & Sara Martin Hiszpania
76  [12] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
76  [12] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bułgaria
79  [11] Ryoji Honda & Sayo Ebisuno Japonia
79  [11] Kazunori Matsuo & Makika Matsuo Japonia
81  [10] Dennis Voermans & Samantha Voermans (aka Kolijn) Holandia
82  [9] Paul Bakker & Cynthia Kolijn Holandia
82  [9] Nobuya Higuchi & Sayaka Shibata Japonia
82  [9] Takuji Sayama & Yukari Miyahara Japonia
82  [9] Shu Taguchi & Misuzu Ezawa Japonia
86  [8] Tae Joong Kim & Mi Hee Park Korea (Płd)
86  [8] Ryan Wilson & Olesja Kosik Anglia
88  [7] Nobuaki Kijima & Hisae Fukuhara Japonia
88  [7] Noriaki Matsuoka & Yuki Matsuoka Japonia
88  [7] Norinobu Morishita & Eimi Nishioka Japonia
88  [7] Masahiro Ohara & Kaori Ohara Japonia
92  [6] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
92  [6] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada
94  [5] Tohru Arai & Kazue Iitsuka Japonia
95  [4] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA

Runda 2 (górne 149)

96  [22] Greg Gillespie & Lubomira Petkova Anglia
96  [22] Atsuyuki Hatanaka & Asuka Nishio Japonia
96  [22] Tetsuya Honjo & Yuka Ota Japonia
96  [22] Sei Iwaki & Chihiro Fukai Japonia
96  [22] Yoshito Nishioka & Mayumi Nishioka Japonia
96  [22] Koji Ohtsubo & Aiko Sato Japonia
102  [21] Timofei Chernenko & Margaryta Chernenko (aka Guba) Ukraina
102  [21] Hiroshi Fujika & Mayu Fujika (aka Hatada) Japonia
102  [21] Koki Morizumi & Komugi Kadota Japonia
102  [21] Jung-oh Seo & Geun-hyang Kim Korea (Płd)
106  [20] Tomo Katayama & Kana Katayama Japonia
106  [20] Accursio Romeo & Alessandra Speranza Anglia
106  [20] Yuichiro Sueyasu & Yuka Sueyasu Japonia
106  [20] Matt Wu & Sharon Hsiao Tajwan
110  [19] Hiroshi Kudo & Ayumi Kudo Japonia
110  [19] Marcel Miczalowski & Anna Borsuk Polska
110  [19] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonia
113  [18] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
114  [17] Peter Beardsley & Rebecca Beardsley (aka Berry) Australia
114  [17] Ling Jun Chen & Chun Yan Gu Chiny
114  [17] Duk Hyung Park & Young Mi Lee Korea (Płd)
114  [17] Simone Vialardi & Emanuela Pellicori Włochy
114  [17] Toru Wakasa & Tomoko Saga Japonia
119  [16] Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
119  [16] Paul Montagnese & Masha Khazanova Australia
121  [15] Matti Heikkila & Sanna-maria Nissinen Finlandia
121  [15] Aleksander Kuznetsov & Yulia Evseeva Rosja
121  [15] Yasufumi Tsubouchi & Miwa Tsubouchi USA
121  [15] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonia
125  [14] Tsutomu Kimura & Asami Kimura Japonia
125  [14] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Australia
125  [14] Takashi Sugino & Irep Sarisaltik Japonia
125  [14] Takeshi Tajima & Kaori Shigemura Japonia
125  [14] Kuang Hao Yue & Xin Yu Xiong Chiny
130  [13] Sarosh Ahmad & Zoe Wydroug USA
130  [13] Sun Jia Xing & Yu Ning Xuan Macau
132  [12] Chan Sang Park & Kyoung-Hee Kim Korea (Płd)
133  [11] Satoshi Takada & Junko Matsumura Japonia
133  [11] Koji Takeuchi & Tomoko Takeuchi Japonia
133  [11] Muneyoshi Tsuyuguchi & Ayako Tamura Japonia
133  [11] Seo Young Won & Yang Jin USA
137  [9] Darren Chen & Angel Chu Tajwan
137  [9] Ian Gillard & Cushla Gillard (aka Edwards) Australia
137  [9] Hayato Omura & Motoko Omura (aka Matsuoka) Australia
137  [9] Stephen Summers & Sarah Summers Anglia
137  [9] Munetsugo Tomita & Yoko Sato (aka Hamaguchi) Japonia
142  [8] Kunyu Hsieh & Yichun Chloe Ko Chiny
142  [8] Kelvin Lam Yu & Christine Chan Ching Hong Kong
142  [8] Ilia Voropaev & Ekaterina Chusovitina Rosja
145  [7] Youki Katayama & Noriko Katayama Japonia
145  [7] Mac Fung Ko & Vesta Lai Ko Hong Kong
147  [6] Cedric Cabanero & Wendy Wang Singapur
148  [4] Daisuke Ikezawa & Chihiro Hasegawa Japonia
149  [2] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Płd)

Runda 1 (górne 201)

150  [20] Ki-on Choi & Mi-ra Ahn Korea (Płd)
150  [20] Peter Ekkart & Ellen Ekkart (aka Saey) Belgia
150  [20] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonia
150  [20] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Bułgaria
154  [19] Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Czechy
154  [19] Brian Lundell & Kyla Ramsay Kanada
154  [19] Romeo Alfarius Queri & Triska Tan Singapur
154  [19] Shin Watanabe & Saki Jinno Japonia
158  [18] Nunzio Bianco & Irma Carpignani Włochy
158  [18] Seiji Ishii & Asami Mizuma Japonia
158  [18] Masaya Sakaguchi & Akiko Yamada Japonia
161  [17] Kazuya Ikuta & Mikiko Baba Japonia
161  [17] Yasuhlro Nishimura & Chikage Nakahara Japonia
163  [16] Koapwarith Autchariyapakan & Ngamchayaatip Autchariyapakan Tajlandia
163  [16] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonia
163  [16] Marc Hotfilder & Heike Macke Niemcy
163  [16] Eric Labita & Eng Ai Lim Singapur
163  [16] Ryan Lamb & Katie Armstrong Anglia
168  [15] Maurice Philipoom & Marieke Londen Holandia
169  [14] Ryota Uchiyama & Yayoi Murano Japonia
170  [13] Simon Cheng & Alice Cheung Hong Kong
170  [13] Tsuyoshi Kawaki & Kazue Masaki Japonia
170  [13] Yasuyuki Nakamura & Mari Okamoto Japonia
173  [12] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonia
173  [12] Tomonori Sato & Rie Yano Japonia
173  [12] Yoshihito Tsukioka & Yuiko Fujinuki Japonia
173  [12] Lei Wang & Fung Yi Chiu Chiny
177  [10] Hiroyasu Ichikawa & Rika Nakayama Japonia
178  [9] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonia
179  [8] Worapong Chariyathammarat & Sulak Chariyathammarat Tajlandia
179  [8] Willy Shen & Lydia Chang (aka Chang Chiao Hui) Tajwan
179  [8] Kenny Xu & Jenny Tseung Hong Kong
179  [8] Jimmy Yek & Carol Kwong Hong Kong
183  [7] Willy Lin & Maggie Chiu Tajwan
183  [7] Norio Toyoshima & Yoriko Toyoshima Japonia
183  [7] Narong Wongsupa & Kanokluck Jeerawongsoontorn Tajlandia
186  [6] Chang Gi Ji & Jung-Hyun Oh Korea (Płd)
186  [6] Motoyasu Takahashi & Chisato Nakashimi Japonia
188  [5] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japonia
188  [5] Takashi Saito & Miyuki Watanabe Japonia
190  [4] Victor Borisevich & Irina Borisevich Australia
190  [4] Yuichiro Hirata & Mika Kitera Japonia
190  [4] Toru Komuta & Mika Komuta Japonia
190  [4] Takashi Masato & Tomoko Masato Japonia
190  [4] Yee Sang Sze & Yukyan Carmen Leung Hong Kong
195  [3] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Płd)
195  [3] Pasin Pongtanatron & Kamonthip Jirawattanadumrong Tajlandia
197  [2] Yuji Harada & Sumi Murata Japonia
197  [2] Fabio Neves Henriques & Ana Rita Ramires Portugalia
197  [2] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonia
197  [2] Kei Shinohara & Sachiko Shinohara Japonia
201  [1] Robin Chee & Pele Lim Singapur
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}