Results from Blackpool Dance Festival 2012 - Professional Rising Star Latin 25 maja 2012
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2012
Anglia - Blackpool 24 maja 2012

Professional Rising Star Latin 25 maja 2012

Finał

1  Yegor Novikov & Yana Blinova USA
2  Anton Sboev & Patrizia Ranis Anglia
3  Andrei Kazlouski & Asta Sigvaldadottir USA
4  Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukraina
5  Nathan Meyers & Meagen Alderton Australia
6  Ivan Mulyavka & Loreta Kriksciukaityte USA
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [21] Gunnar Gunnarsson & Marika Doshoris Anglia
8  [20] Wen Li & Huan Huang Chiny
9  [15] Shinsuke Kanemitsu & Natsuko Yoshida Japonia
10  [14] Roman Kovgan & Nataliya Rumyantseva Rosja
11  [13] Xiao Liu & Wei Wei Chiny
11  [13] Takahiro Nakamura & Takako Yamada Japonia

Ćwierćfinał

13  [57] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rosja
14  [44] Ma Ming & Yi Sha Chiny
15  [18] Mitko Dimitrov & Pelagia Kalyva Grecja
16  [17] Ryan Hammond & Lindsey Muckle Anglia
17  [15] Andrey Strinadko & Tatiana Banko USA
18  [14] Nicolas Garcia & Adriana Torrabadella Hiszpania
18  [14] Alexander Ivakhnov & Anastasija Kraitor Litwa
18  [14] Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy
21  [11] Roman Italyankin & Olga Kordevich USA
22  [10] Rafael Pierce & Betty Attia Kanada
23  [9] Katsuya Tateishi & Hiromi Tateishi Japonia
24  [7] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
25  [6] Francis Lafreniere & Claudia Primeau (aka Sauve) Kanada

Runda 4 (górne 49)

26  [18] Jake Davies & Olena Kalinina Anglia
26  [18] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
26  [18] Shinya Motoda & Sanae Motoda Japonia
26  [18] Evgeniy Nazarov & Evgenia Shatilova USA
26  [18] Radim Pradka & Katerina Kolmanova Czechy
26  [18] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
32  [17] Charles Wang & Janet Hsiao Tajwan
33  [16] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
33  [16] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukraina
33  [16] Kamil Studenny & Kateryna Trubina Kanada
33  [16] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglia
33  [16] Zilong Wang & Celine Li Yang Chiny
38  [15] Ryan Lewis & Natalia Fridmanovich USA
38  [15] Fabio Modica & Tinna Hoffmann Włochy
40  [14] Masaki Seko & Chiaki Seko Japonia
41  [13] Yoshimasa Hino & Kaori Iwanaga Japonia
42  [12] Ilya Maletin & Julia Zavadska Kanada
43  [11] Jaeho Jung & So-yeon Yoon Korea (Płd)
43  [11] Emil Kontinen & Tiina Toyoki Finlandia
43  [11] Takafumi Osaka & Yukiko Sasaki Japonia
46  [10] Sven Ninnemann & Nina Chinju Uszkureit Szwajcaria
47  [7] Bruno Tomas & Joanna Santos Portugalia
48  [6] Roman Melnyk & Anna Shevlyuga Ukraina
49  [5] David Barnes & Loren James Anglia

Runda 3 (górne 103)

50  [20] Arsen Agamalian & Oksana Vasileva Rosja
50  [20] Zi Long Deng & Chen Chen Chiny
50  [20] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Płd)
53  [19] Sergey Kostetsky & Malgorzata Janczewska Polska
53  [19] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polska
53  [19] Dmitri Syzrantsev & Alena Syzrantseva (aka Strelkova) Rosja
53  [19] Masahiro Yonemochi & Akiko Baba Japonia
57  [18] Vyacheslav Legkovenko & Lyudmyla Gashytska Ukraina
57  [18] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
57  [18] Shingo Matsuura & Hiromi Oka Japonia
57  [18] Dmitrii Taruta & Yelena Parshukova Mołdawia
57  [18] Zhang Xiaorui & Ren Yi Chiny
62  [17] Genya Bartashevich & Yana Mazhnikova USA
62  [17] Joel Conroy & Abbey Ross Australia
62  [17] Jin Wen Jie & Zhang An Qi Chiny
62  [17] Sergey Korshunov & Michelle Hafle USA
66  [16] Vladislav Talybin & Evgeniya Poskrebysheva Niemcy
67  [15] Andrei Bondarev & Olga Lisniak Ukraina
67  [15] Peng Huang & Zhang Xinyue Chiny
67  [15] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Płd)
67  [15] Masaya Kuno & Yuka Wada Japonia
67  [15] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonia
67  [15] Yue Qi & Ying Yuan Ge Chiny
67  [15] Arkadiusz Sosnowski & Joanna Rolecka Polska
74  [14] Andriy Babiy & Irina Dengyna Ukraina
74  [14] Evgeniy Sokhrannyy & Anastasiya Kositsina Rosja
74  [14] Rangel Spirov & Veronika Chernyavska USA
77  [13] Denys Demovskyy & Worapa Jariyathammarat Tajlandia
77  [13] Qi Jian Ru & Jiang Meng Jia Chiny
77  [13] Wei Shiou Tseng & Mio Kusakabe Tajwan
80  [12] Christian Millette & Denitsa Ikonomova Bułgaria
80  [12] Yu Jun Tian & Xu Huiting Chiny
82  [11] Julien Brugel & Coralie Romanzin Francja
82  [11] Chen Hao & Wu Yang Chiny
82  [11] Min Kim & Vivien Lee Japonia
82  [11] Yuki Murata & Tomoko Saiki Japonia
82  [11] Wang Shaobing & Shi Huijie Chiny
82  [11] Bing Wang & Xuxue Zhou Chiny
88  [10] Vyacheslav Mostsevoy & Agnieszka Pomorska Polska
88  [10] Michele Prioletti & Julia Polai Austria
88  [10] Mikhail Schepkin & Natalya Abramova Rosja
88  [10] Yu Ting Wen & Liu Shuang Chiny
92  [9] Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonia
92  [9] Fabrizio Terrevoli & Grazia Teresa Culcasi Włochy
94  [8] Kazu Komiya & Eri Hiraiwa Japonia
94  [8] Simon Schmidt & Maria Gramatikova Austria
94  [8] Tetsuya Yokota & Yukari Matsunaga Japonia
97  [7] Masashi Shibanishi & Maria Kishimoto Japonia
97  [7] James Wilson & Emma Donaldson (aka Munbodhowa) Anglia
99  [6] Nikolai Shpakov & Tatiana Keegan (aka Logishev) USA
100  [5] Kurt Van Briel & Vanessa Vangeel Belgia
101  [3] Cezar Doroszkiewicz & Katerina Hetmanska Hiszpania
102  [1] Zsolt Katona & Tímea Potys USA
102  [1] Simeon Stoynov & Kora Stoynova (aka Uczekaj) Bułgaria

Runda 2 (górne 156)

104  [29] Radu Grecov & Svetlana Grecova Mołdawia
105  [19] Andy Phillips & Tamy Heo Australia
106  [18] Bruno Ferreira & Andreia Soares Portugalia
106  [18] Róbert Markó & Mara Gattanella Węgry
106  [18] Martin Spina & Valeria Serpi Włochy
109  [17] Hisaya Endo & Sumi Tanaka Japonia
109  [17] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonia
109  [17] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonia
109  [17] Ryouichi Sasaki & Kaori Shinoda Japonia
109  [17] Tomas Vasicek & Kimberly Harris USA
114  [16] Keiichi Arai & Naoko Harada Japonia
114  [16] Pasquale Candido & Eleonora Esposito Włochy
114  [16] Rex Chun-jen Hsu & Selena Wan-ling Hou Tajwan
114  [16] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonia
114  [16] Lewis Lin & Andrea Lin Tajwan
114  [16] Shigeru Nakaizumi & Meri Matsuoka Japonia
114  [16] Daisuke Onishi & Kaori Onishi Japonia
121  [15] Yuuichi Andou & Sandy Kawachi Japonia
121  [15] Pavel Cherdantsau & Svetlana Rudkovskaya USA
121  [15] Taro Hayasaki & Hiroko Hayasaki (aka Kumada) Japonia
121  [15] Vaughan Liddicoat & Alison Kemp Australia
121  [15] Koichi Nakajima & Erika Ito Japonia
121  [15] Ben Niu & Yingying Zu Chiny
121  [15] Atsushi Yanada & Saori Yanada Japonia
128  [14] Edgar Branco & Milene Matias Portugalia
128  [14] Tatsuaki Matsumoto & Mikiko Matsumoto Japonia
128  [14] Wojciech Aleksander Noskowiak & Nadia Kelvin Anglia
131  [13] Ricardo Amoedo & Lara Correia Portugalia
131  [13] Katsuyoshi Nishida & Haruka Sato Japonia
131  [13] Noriaki Sasao & Shoko Sasao Japonia
131  [13] Olli Syrjälä & Elina Katainen Finlandia
131  [13] Shin Watanabe & Saki Jinno Japonia
131  [13] Junqing Zhu & Zhao Xinyue Chiny
137  [12] Timofei Chernenko & Margaryta Chernenko (aka Guba) Ukraina
137  [12] Sebastian Costa & Amanda Garner Australia
137  [12] Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Austria
137  [12] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
137  [12] Hiromu Takeuchi & Nana Somata Japonia
142  [11] Takafumi Kikuchi & Haruka Nakata Japonia
142  [11] Dong-wook Lee & Jeong Hee Song Korea (Płd)
142  [11] Ignace Lee & Livia Cheng Tajwan
142  [11] Yohei Shoji & Yuka Shoji Japonia
142  [11] Ken Sugisawa & Minori Izumimoto Japonia
142  [11] Takahisa Yamaguchi & Tomoe Fukumoto Japonia
148  [10] Vitaliy Pushkin & Darya Skuridina Rosja
148  [10] Akihumi Takahashi & Ikuko Chida Japonia
150  [8] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonia
150  [8] Tony Yu & Manlyn Liang Tajwan
152  [7] Yohei Goto & Tomomi Gamo Japonia
152  [7] Masahiro Yamamoto & Shinobu Yamazaki Japonia
154  [6] Masatoshi Ishihara & Harumi Yokoyama Japonia
154  [6] Aleksander Kvam & Izabela Szydelko Anglia
156  [5] Hideo Hokamura & Sanae Hokamura Japonia

Runda 1 (górne 218)

157  [23] Rae Wan Kim & Hyun Ae Lee Korea (Płd)
158  [19] Tohru Arai & Kazue Iitsuka Japonia
158  [19] Darren Chen & Angel Chu Tajwan
158  [19] Yusuke Kawai & Ayumi Yusuke (aka Yamamoto) Japonia
158  [19] Jong Ryul Lee & Jung Hyun Lee Korea (Płd)
158  [19] Ken Ohki & Yuka Hamada Japonia
158  [19] Izuru Otsuka & Saori Anzai Japonia
158  [19] Omar Soddu & Ilenia Soddu Włochy
158  [19] Igor Strukov & Amanda Jacob Anglia
158  [19] Hidero Suzuki & Sumiko Suzuki (aka Ishida) Japonia
167  [18] Takuma Kenta & Tsugumi Ishida Japonia
167  [18] Hiroyuki Nittuta & Sakura Sakaguchi Japonia
167  [18] Chen Jian Yong & Chenli Ming Chiny
167  [18] Mitsuhiro Yoshimura & Nozomi Yoshimura Japonia
171  [17] Masamichi Hamazaki & Mayu Katsumi Japonia
171  [17] Che-jui Hsu & Ssu-yu Lin Tajwan
171  [17] Jonathan Luckcuck & Jannine Davies Anglia
174  [16] Masafumi Fujiwara & Emi Masuda Japonia
174  [16] Masafumi Kitamaki & Naoko Tamura Japonia
174  [16] Masahiko Kondo & Ayumi Kujo Japonia
174  [16] Jonathan Morrison & Sergio Brilhante Anglia
174  [16] Masayuki Watanabe & Tomoko Watanabe Japonia
179  [15] Shinichi Chouno & Nozomi Inoue Japonia
179  [15] Mitsuyuki Iida & Akane Matuura Japonia
179  [15] Ricky Lu & Daphne Yu Tajwan
179  [15] Masahiro Maeda & Saori Matsuo Japonia
183  [14] Yuichi Ishibashi & Sayaka Kuwano Japonia
183  [14] Yong Kim & Min Jeong Kim Anglia
183  [14] Koji Matsuda & Aya Matsuda USA
183  [14] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonia
187  [13] Tomonori Sato & Rie Yano Japonia
188  [12] Bryan Chen & Amanda Chen Tajwan
188  [12] Hee-jung Hwang & Kyoung Kil Korea (Płd)
188  [12] Hideki Jimbo & Yuka Jimbo Japonia
191  [11] Yuki Kishikawa & Miku Kurauchi Japonia
191  [11] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonia
191  [11] Keiichiro Yamada & Ayako Takei Japonia
191  [11] Jie Zhang & Wen Yan Peng Chiny
195  [10] Jacques Fortin & Katya Charf Kanada
195  [10] Chang Gi Ji & Jung-Hyun Oh Korea (Płd)
195  [10] Kouichi Kinoshita & Sashoku Kinoshita Japonia
195  [10] Thapelo Ramatlhape & Nombulelo Hlathi RPA
195  [10] Dae-Jin Song & Da Rae Kim Korea (Płd)
195  [10] Tsuyoshi Suzuki & Yuka Suzuki Japonia
195  [10] Norio Toyoshima & Yoriko Toyoshima Japonia
202  [9] Jooyun Lee & Yeonhee Lee Korea (Płd)
202  [9] Yong Kook Park & Pu-Reum Kim Korea (Płd)
204  [8] Roland Mader & Franziska Triebe-Mader Austria
204  [8] Florent Trarieux & Diana Buraka Francja
206  [7] Jason Kisogloo & Viktoriya Wilton Anglia
206  [7] Tatunori Kobayashi & Yoko Kijima Japonia
206  [7] Koji Takeuchi & Tomoko Takeuchi Japonia
209  [6] Hyacinthos Christou & Kristi Kotsifaki Anglia
209  [6] Willy Lin & Maggie Chiu Tajwan
211  [5] Masashi Ebihara & Harumi Takeshita Japonia
211  [5] Yoko Kezuka & Miho Kezuka Japonia
213  [4] Sang Kil Park & Sejung Lee Korea (Płd)
213  [4] Yuan Yin & Wen Li Chiny
215  [1] Ignazio Contu & Luisella Zapparoli Włochy
215  [1] Yuji Harada & Sumi Murata Japonia
215  [1] Kyosuke Hirano & Misako Kogure Japonia
218  Jee Woong Shin & Hae Jinng Choi Korea (Płd)
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}