Results from Blackpool Dance Festival 2018 - Senior Ballroom 25 maja 2018
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Blackpool Dance Festival 2018
Anglia - Blackpool 24 maja 2018

Senior Ballroom 25 maja 2018

Finał

1  Slawomir Lukawczyk & Janine Desai Anglia
2  Luca Bandettini & Margherita Petrocchi Włochy
3  Tamás Kemeny & Nora Princz Węgry
4  Phil Holding & Emma Wilson Anglia
5  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rosja
6  Manuele Marinozzi & Sara Romagnoli Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [20] Eric Voorn & Charlotte Voorn Holandia
8  [18] Ivo Simacek & Katerina Bendova Czechy
9  [15] Cesare Scaramozzino & Silvia Bienati Włochy
10  [11] Li Kai & Yi Hui Lu Chiny
11  [10] Frank Ewen & Liubov Ewen (aka Poborozniouk) Niemcy
12  [2] Serhii Shulha & Olha Shulha Holandia

Ćwierćfinał

13  [20] Simone Vialardi & Dongmin Tian Chiny
14  [17] Jörg Gutmann & Isabel Matthes Niemcy
14  [17] Bin Xu & Yanling Han Hong Kong
16  [15] Jaroslav Cekl & Dagmar Ceklova Czechy
17  [14] Dan Manea & Regina Pareigis Kanada
18  [10] Claudio Francioni & Stefania Anselmo Włochy
19  [9] Caroline Privou & Petra Zimmermann Anglia
20  [8] Wei Wei & Cheuk Lai Choi Chiny
21  [5] Oleg Sadorev & Tatyana Krylova Estonia
22  [4] Roland Tines & Heidrun Puskas Niemcy
22  [4] John Townsend & Sabine Kuntze Anglia
24  [2] Qi Huai Zheng & Rui Yun Ding Chiny

Runda 3 (górne 53)

25  [16] Chalakorn Attanawapong & Sarisa Jindathai Tajlandia
25  [16] Tepei Daito & Jinni Han Japonia
25  [16] Toyonori Morikawa & Yuka Suzuki Japonia
25  [16] Toni Rauvanto & Irina Rauvanto Finlandia
25  [16] Xiao Hong Wei & Yan Zhao Chiny
30  [14] Alessandro Bianchi & Barbara Carpiceci Włochy
30  [14] Mirko Gandelli & Elena Pariscenti Włochy
30  [14] Xin Man Wang & Wai Ling Chin Hong Kong
33  [13] Ling Jun Chen & Lau Suk Lee Hong Kong
33  [13] Cristian Dainese & Ilaria Ellani Włochy
33  [13] Martin Petrik & Marie Dolezelova Czechy
33  [13] Xin Xiang & Guomin Yu Chiny
33  [13] Thomas Yim & Kelly Cheng USA
38  [12] Wang Shou Sheng & Lily Chu Chiny
39  [11] Loris Mainetti & Vivien Chen Hong Kong
39  [11] Piero Stillitano & Ingrida Bulotaite West Anglia
41  [10] Francis Gauthier & Anouck Fournier-Neveu Kanada
42  [9] Moreno Poschini & Antonella Ricciardiello Włochy
42  [9] Qinghai Xi & Fang Yang Chiny
42  [9] Jian Jun Zhang & Bao Zhen Cheng Chiny
45  [8] Stefano Domizio & Natalya Shishalova Włochy
45  [8] Jun Dun & Meihua Yang Chiny
47  [7] Benjamin Lin & Jennifer Wong USA
48  [6] Gener Galang & Sock Hwa Lim Singapur
48  [6] Jojie Del Rosario & Sharon Chaohong Sheng Singapur
50  [5] Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
51  [4] Yu Lan & Yat Man Lau Chiny
51  [4] Benoit Monsel & Caroline Dumas Francja
53  [2] Ian Sharpe & Victoria Lawrence Anglia

Runda 2 (górne 77)

54  [24] Elmer Fernando & Susan Enriquez Filipiny
54  [24] Jürgen Weibert & Olga Weibert Niemcy
56  [23] Alessandro Battistella & Sabrina Tranfo Włochy
56  [23] Edgardo Ladimo & Winifreda Constantino Filipiny
58  [22] Mark Sluijter & Anouk Perquin Holandia
59  [21] Jean-François Rousseau & Nathalie Ladouceur Kanada
59  [21] Jiansheng Wang & Qingying Huang Chiny
62  [20] Nicola Cavazzola & Monica Allegri Włochy
63  [17] Hai Yang Qin & Xiao Ling Wen Chiny
64  [16] Reynald Santos & Maria Lourdes Dy Buncio Filipiny
64  [16] Chris Vowden & Gail Butt Anglia
66  [15] Riccardo Biagini & Lara Nisoli Włochy
66  [15] Adrian Hibberd & Sharon Alflatt Anglia
66  [15] Jonathan Noblett & Nicky Acton Anglia
69  [14] Attila Kovacs & Linda Skoglund Szwecja
70  [13] Simon Woodall & Sharran Woodall Anglia
71  [12] Trevor Daniel-Martin & Michelle Daniel-Martin Anglia
72  [11] John Atkinson & Louise Elizabeth Thornton Anglia
73  [10] Thomas Czaja & Marion Obermann Niemcy
73  [10] Sebastian Schönhör & Verena Willim Niemcy
73  [10] Ramen Sen & Fides Matzdorf Anglia
76  [7] David Lowe & Tanya Powell Anglia
76  [7] Michel Luiten & Anja Sloot Holandia
78  [5] Cor Van Beurden & Cindy Van Beurden Holandia

Runda 1 (górne 96)

79  [23] Gregor Häuslein & Tamara Brands Niemcy
79  [23] Jan Kazimirski & Joanna Sowinska Polska
81  [22] Biaobiao Lyu & Laichun Tsang Chiny
81  [22] Dejian Zhang & Chu Wei Xing Chiny
83  [21] Edgar Ramones & Gillian Pickering Filipiny
84  [20] Yao Wei Dong & Yu Su Hsia Hong Kong
84  [20] Benigno Lao & Jeanfer Salas Singapur
84  [20] Zandro Siozan & Violeta Lim Filipiny
87  [18] Damrongsak Chiratrachu & Jirapat Jaturapatporn Tajlandia
88  [17] Mark Duffy & Caroline Duffy Irlandia
88  [17] Jun Li & Julie Kong Chiny
88  [17] Danny van Vooren & Ann Dergeloo Belgia
91  [16] Joelito Cristobal & Maria Luz Planas Filipiny
92  [15] Graham Anderson & Tina Henry Nowa Zelandia
93  [13] Kenneth Gibbs & Mandeep Dhami Anglia
93  [13] Michael Hodgson & Deborah Jones Anglia
95  [12] Jerry Lam & Rainbow Shiu Hong Kong
96  [10] Stefan Van Der Knaap & Esther Van Der Knaap Holandia
97  [8] Michiel van Pomeren & Sylvia van Pomeren Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}