Results from Blue Band of the River Spree - Adult A Latin 1 kwietnia 2018
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Blue Band of the River Spree
Niemcy - Berlin 30 marca 2018

Adult A Latin 1 kwietnia 2018

Finał

1  Christian Hassenstein & Nicola Grote Niemcy
2  Alexander Chaustov & Maike Finke Niemcy
3  Alexander Kopka & Michelle Casjens Niemcy
4  Carlos Ortiz Garcia & Christina Mertin Niemcy
5  Lukas Witte & Veronika Berger Niemcy
6  Nikita Yerokhim & Ella Muhademagic Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Nicolas Brauner & Anna Grünwald Niemcy
8  Dobrin Petrov & Isabelle Sigl Niemcy
9  René Friesacher & Alexandra Dostal Austria
10  Christoph Dres & Danijela Mandic Niemcy
10  Michel Spiro & Franziska Streeb Niemcy
12  Malte Hirnich & Sabrina Tetzlaff Niemcy
12  Lukas Trommer & Kassandra Kuschk Niemcy

Ćwierćfinał

14  Thomas Lennefer & Natalia Straube Niemcy
15  Robin-René Hartung & Alina Just Niemcy
15  Alexander Scheifele & Alina Sibin Niemcy
15  Markus Vlcek & Zwantje Bergmann Niemcy
18  Tilman Levine & Celine Balthasar Niemcy
19  Berk Cihan & Julie Liu Niemcy
19  Felix Lever & Franziska Doll Niemcy
21  Robin Aufm Kamp & Katrin Von Buttlar Niemcy
22  Fabian Geukens & Julia Mindermann Niemcy
23  Ulrich Lauerer & Sandra Paunovic Niemcy
24  Moritz Horner & Desireé Bieronski Niemcy
25  Falk Jensen & Veronika Stritzke Niemcy

Runda 2 (górne 52)

26  Arno Klocker & Juliane Braun Niemcy
27  Julian Eggers & Laura Diers Niemcy
27  Vedran Nedelkovski & Isabella Mayr Austria
29  Phillip Kozlowski & Greta Palotas Niemcy
29  Justin Peterson & Rebecca Seebacher Niemcy
31  Timo Litke & Michelle Urich Niemcy
31  Pablo Minuzzi & Ida-Maria Jahn Niemcy
33  Max Gruner & Sophie Bretschneider Niemcy
34  Hjarne Kronenberg & Ieva Martinkeviciute Niemcy
34  Daniel-Kerim Schlingensiepen & Alexandra Taran Niemcy
36  Christian Elert & Alexandra Litke Niemcy
37  Maksym Shulyatskyy & Miriam Stein Niemcy
38  Daniel Irmler & Veronika Burghardt Niemcy
39  Marvin Fischer & Daphne Fischer Niemcy
39  Pascal Kuna & Karolina Muschak Niemcy
39  Jannes Repke & Charlotte Großmann Niemcy
42  Maximilian Schmidt & Marie Schwarz Niemcy
43  Lars Quella & Lea-Sophie Pohle Niemcy
43  Moritz Thede & Jessica Neef Niemcy
45  Thomas Steinegger & Sophie Schubert Niemcy
46  René Schulte & Diana Kleingarn Niemcy
46  Tobias Stark & Tabea Klemm Niemcy
48  Malte Buck & Madlen Ludemann Niemcy
48  Sebastian Lambrecht & Giulia Claussen Niemcy
48  Fynn Rumberg & Jil Guse Niemcy
51  Manfred Thurm & Sabrina Gild Niemcy
52  Martin Zoellner & Christiane Schmeichel Niemcy

Runda 1 (górne 79)

53  Markus Ihben & Anna Heuer Niemcy
53  Jens Kothe & Celine Sejdijaj Niemcy
53  David Stark & Naomi Stark Niemcy
56  Florian Entenfellner & Kathleen Voigt Niemcy
56  Dennis Heide & Jennifer Reul Niemcy
58  Lennart Ditmann & Canan Klingseisen Niemcy
58  Markus Winter & Irina Babakova Niemcy
60  Denis Bachmann & Sophie Peters Niemcy
60  Michael Schülke & Luisa Griesbaum Niemcy
62  Artjom Lalafarjan & Katja Jagiello Niemcy
62  Philipp Nickels & Lynn Nickels Niemcy
64  Kai Becker & Miriam Stephanie Bartkowiak Niemcy
65  Christian Grimm & Nadine Raum Niemcy
65  Martin Neukamp & Lena Sabisch Austria
67  Markus Caspers & Carolin Reiter Niemcy
68  Niklas Simakov & Cara-Madleen Knust Niemcy
69  Dominic Thutewohl & Mariann Thutewohl (aka Bánki) Niemcy
70  Maurice Marschall & Imke Teuchert Niemcy
71  Markus Ehlert & Lisa Lippok Niemcy
71  Friedrich Ueberreiter & Nikola Tomkow Niemcy
73  Jonas Neuner & Anastasia Shcherbakova Niemcy
74  Klaus Kürzinger & Julia Schulze Niemcy
74  Nico Viedt & Maren Günzel Niemcy
74  Lukas Voigt & Christine Hamer Niemcy
77  Jöns Baumm & Ingar Baumm Niemcy
78  Eike Wenzel & Paula Eldag Niemcy
79  Eddi Neufert & Nastasja Golant Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}