Results from Chisinau Open 2015 - WDSF Junior II World Championship Standard 11 października 2015
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Chisinau Open 2015
Mołdawia - Chisinau 10 października 2015

WDSF Junior II World Championship Standard 11 października 2015

Finał

1  Dmitriy Chelpanov & Kseniya Voronenkova Rosja
2  Glenn Richard Boyce & Aleksandra Krivushkova Anglia
3  Vladislav Untu & Alexandrina Olteanu Rumunia
4  Karolis Burneikis & Izabela Shekaite Litwa
5  Danila Mazur & Anastasiya Polonskaya Rosja
6  Ricards Steinfelds & Laura Bernate Łotwa
7  Veaceslav Nagailic & Nina Dudoglo Mołdawia
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Nedas Jonaitis & Smilte Paldauskaite Litwa
9  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunia
10  Alin Andrei Beca & Elena Catalina Tampau Rumunia
11  Tudor Gabriel Andrei & Nikita Low Kristensen Dania
11  Mikhail Maydanyuk & Olga Shimanskaya Białoruś

Ćwierćfinał

13  Matej Svoboda & Anna Stareckova Czechy
14  Giacomo Pasquali & Naomi Croce Włochy
14  Ilya Yudovin & Alisa Harchakova Białoruś
16  Raul Isgandarov & Kristina Golubkina Azerbejdżan
16  Dénes Szalai & Petra Balla Węgry
18  Daniil Botskarjov & Uljana Redchits Estonia
18  Erik Linder & Rickie Taylor USA
20  Daniels Simosons & Katrina Strazinska Łotwa
21  Angelo Annese & Francesca Casalino Włochy
22  Roman Yunkind & Anna Kim Kazachstan
23  Maksim Goryachok & Inna Geval Ukraina
24  Tomer Zvenitzky & Yana Litvin Izrael

Runda 2 (górne 48)

25  Yusif Amsatr & Naomi Spektor USA
26  Maciej Kloskowski & Nikola Zietowska Polska
27  Filip Sevcik & Simona Dokušová Słowacja
28  Jakub Brück & Katerina Certekova Czechy
28  Jan Polec & Viana Butko Polska
28  Nikita Yatsun & Elisabeth Yatsun Niemcy
31  Georgi Enchev & Desislava Trifonova Bułgaria
32  Mathias Nyborg & Malou Dyrekaer Matthiesen Dania
32  Vladimir Shishov & Kristina Pischugina Rosja
34  Alejandro Sanchez Rico & Marta Navarro Perez Hiszpania
35  Yu Hibino & Honami Miki Japonia
36  Iivo Töysä & Ester Pentikäinen Finlandia
37  Sava Andric & Katarina Lemajic Serbia
37  Yuval Koushnir & Yulia Sitnik Izrael
39  Andrei Cicoare & Alina Blehm Niemcy
39  Dávid Pikora & Eva Modlova Słowacja
41  Yoshinosuke Arai & Risako Takimoto Japonia
41  Elias Pitkänen & Kaisa Alitalo Finlandia
43  Vetle Kleveland & Norunn Ringvoll Norwegia
43  Uros Lazic & Marusa Pinter Słowenia
43  Márk Nagy & Liza Vörös Węgry
46  Egor Belyaev & Vladislava Grigorenko Ukraina
47  Axel Jehrlander & Ines Maria Stefanescu Szwecja
47  Anton LoRi & Rumi Dolmaya Kanada

Runda 1 (górne 63)

49  Lovro Perakovic & Lea Stanic Chorwacja
50  Hreitar Orri Arnarson & Katrin-Maria Magnusdottir Islandia
50  Francisco Pedrosa & Mariana Alcobaça Portugalia
50  Maximilian Stryjski & Ariana Pyszniak USA
53  Domen Romih & Neli Cadej Słowenia
54  Alexander Arnstad Stoa & Selma Moe Hansen Norwegia
55  Antonio Mosa & Mikhaela Antonova Francja
56  Deyan Vlaykov & Emily Vlaykova Bułgaria
57  Gabriel Eric Einarsson & Lisa Björk Olafsdottir Islandia
58  Nikola Andric & Luna Cavkunovic Serbia
59  Mert Dinar & Defne Gursel Turcja
59  Paulo Faria & Vania Araujo Portugalia
61  Huseyin Baris Diker & Deren Soydemir Turcja
61  Christopher Rafael Mihut & Chelsea Roatis-Iacob Austria
63  Florian Baudoux & Salome Provitera Francja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}