Results from Copenhagen Open 2018 - WDSF European Standard Championship sobota, 17 lutego 2018
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Copenhagen Open 2018
Dania - Copenhagen czwartek, 15 lutego 2018

WDSF European Standard Championship sobota, 17 lutego 2018

Finał

1  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
2  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Litwa
3  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
4  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
5  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rosja
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
8  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonia
9  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rosja
10  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
11  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania
12  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy

Ćwierćfinał

13  Rares Cojoc & Andreea Matei Rumunia
14  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
15  David Odstrcil & Tara Bohak Czechy
16  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Rosja
17  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Polska
18  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Słowacja
19  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irlandia
20  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Białoruś
21  Marco Sirocchi & Dora Kilin Włochy
22  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Francja
23  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraina
24  Andrea Roccatti & Flaminia Iannone Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Alexey Barkov & Marika Odikadze Izrael
26  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
26  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Słowacja
28  Ergo Lükk & Baile Orb Estonia
29  Iliya Dobrev & Ana Mesec Słowenia
30  Yaroslav Semenenko & Aleksandra Piszczek Ukraina
31  Pavel Kopaev & Sofya Esayan Rosja
32  Viktor Szabó & Vanja Vujic Chorwacja
33  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunia
33  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Niemcy
33  Eric Izakson & Michele Magera Izrael
36  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Austria
37  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Islandia
37  Pasquale Sirica & Morgane Salomon Gagnaire Francja
39  Giuseppe Sgroi & Merce Llorca Hiszpania
40  Istvan Bencze & Anna Prozlik Węgry
41  Nikita Zhukovskiy & Alisa Busurova Białoruś
42  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Norwegia
42  Anton Kurttila & Nina Anderson Finlandia
42  Aleksey Tsarev & Alena Stadnik Rosja
45  Joao Relha & Alicja Ciesielska Portugalia
46  Martin Mestek & Anna Stareckova Czechy
46  Alexandru Pogor & Katrina North Anglia
46  Wesley van Riel & Patricia Bach Holandia

Runda 1 (górne 61)

49  Adrian Olmo & Yana Olina Hiszpania
50  Jure Bergant & Milana Chekanova Słowenia
50  Volodymir Kasilov & Yulia Dreier Rosja
52  Denis Filonenko & Anna Sergeenko Azerbejdżan
53  Catalin Mihu & Maria Lie Ramella Norwegia
53  Jody Schoonus & Kim De Haan Holandia
55  Giulio Petrilli & Riikka Koponen Finlandia
56  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Szwecja
57  Remo Grande & Maria Karavaki Grecja
58  Teodor Paul Agostu & Ida Sund Hiszpania
58  David Büchel & Flavia Landolfi Szwajcaria
60  Ricardo Oliveira & Ana Sofia Paredes Portugalia
61  Özgün Dogan & Ece Uzunalioglu Turcja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}