Results from Dutch Open 2013 - Amateur Ballroom 8 listopada 2013
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Dutch Open 2013
Holandia - Assen 7 listopada 2013

Amateur Ballroom 8 listopada 2013

Finał

1  Dusan Dragovic & Greta Laurinaityte Anglia
2  Sergiu Rusu & Dorota Rusu (aka Makar) Polska
3  Alex Gunnarsson & Liis End Anglia
4  Stas Portanenko & Nataliya Kolyada Ukraina
5  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rosja
6  Andrey Sirbu & Alexandra Hixson Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [27] Anton Nedotsukov & Izabela Skierska Polska
8  [26] Matej Kralj & Olesya Mokrova Rosja
9  [23] Vladimir Rudko & Nadezhda Rukhlova Rosja
10  [21] Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rosja
11  [18] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polska
11  [18] Georgiy Markaryan & Sofia Shchipskaya Rosja

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [27] Vladyslav Dolya & Oleksandra Sidorova Ukraina
14  [26] Alessio Disca & Luisa Celeste Cardillo Włochy
15  [23] Kirill Potapov & Mariya Paneva Rosja
16  [18] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
17  [16] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Włochy
17  [16] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglia
19  [12] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polska
20  [10] Virgiliu Bumbu & Kamila Sakowska Mołdawia
21  [9] Oleksandr Mullyar & Kateryna Mullyar (aka Gerasymenko) Ukraina
21  [9] Damiano Soldati & Pauline van Valkengoed Holandia
23  [8] Wojciech Ples & Julia Czeczek Polska
24  [7] Jerzy Borowski & Kaja Jackowska Szwecja

Runda 3 (górne 36)

25  [32] Kyrylo Demidov & Olga Shchuchynska Ukraina
26  [31] Artur Bodzioch & Malgorzata Zaremba Polska
27  [30] Stefano Di Brino & Bianka Zubrowska Włochy
28  [29] Dmitry Stoborov & Ekaterina Krisanova Rosja
29  [28] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norwegia
30  [27] Freythor Ossunrarson & Sophie Webb Anglia
31  [26] Florin Vlad & Natalia O''Connor USA
32  [25] Andrei Leonte & Georgiana Loredana Vilsan Rumunia
33  [20] Adam Bynert & Emily Bynert Anglia
34  [19] Vladislav Vinogradov & Tatiana Palaya Rosja
35  [18] Daniel Shapiro & Sandra Spernacka USA
36  [14] Nicola Caporusso & Annarosa Moccia Włochy

Runda 2 (górne 44)

37  [41] Tyrone Thiara & Jasmine Stickley Anglia
38  [25] Etienne Hoogstraten & Anneke Poort Holandia
39  [19] Andreas Boddum Jorgensen & Eva Marie Egsmose Dania
40  [14] Vincent Villat & Camelia Motataianu Francja
41  [10] Simon Huisman & Sabine Trinks Holandia
41  [10] Marcel Oosting & Sylvia Oosting-Eleveld Holandia
43  [9] Jamie Smuts-Steyn & Selandea McGuinness RPA
44  [4] Marcel Verbeek & Rosalie Huisjes Holandia

Runda 1 (górne 52)

45  [13] Denis Galanin & Anastasiya Scherbakova Rosja
46  [10] Thomas Protin & Alexise Pineaud Francja
47  [6] Maurice Van Melick & Linda Lammers Holandia
48  [4] Dominique Kuijs & Lisa Damen Belgia
49  [3] Sijmen Euwijk & Jolanda Van De Hoven Holandia
49  [3] Vincent Zweye & Matilda Troost Holandia
51  [2] Jaol Hoekstra & Kim Ziengs Holandia
52  Rene Janneman & Ineke Ten Hoope Holandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}