Results from German Open Championships 2017 - WDSF Senior II Open Standard 11 sierpnia 2017
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

German Open Championships 2017
Niemcy - Stuttgart 8 sierpnia 2017

WDSF Senior II Open Standard 11 sierpnia 2017

Finał

1  Stefano Bernardini & Stefania Martellini Włochy
2  Gert Faustmann & Alexandra Kley Niemcy
3  Pierre Payen & Isabelle Reyjal Francja
4  Armando Nespoli & Natalia Gualandris Włochy
5  Nikolay Cheremisin & Ekaterina Dukhovskaya Rosja
6  Vittorio Bramati & Silvia Martorelli Włochy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Juha Rautio & Paivi Rautio (aka Natunen) Finlandia
8  Peter Pfeiffer & Miriam Pfeiffer (aka Rohde) Niemcy
9  Antonio Arena & Elga Farnesi Włochy
9  Oleg Sadorev & Tatyana Krylova Estonia
9  Vladimir Serkov & Oksana Gribkova Rosja
12  Wolfgang Lauer & Michaela Rothlaender Niemcy
13  Rene Seyboth & Heike Seyboth Niemcy
14  Alan Sivieri & Monica Rainieri Włochy

Ćwierćfinał

15  Massimiliano Ferrini & Elisabetta Galilei Włochy
15  Knut Wichmann & Antje Wichmann Niemcy
17  Konstantin Maletz & Corina Maletz (aka Schott) Niemcy
17  Evgen Olkov & Marina Belyaeva Rosja
19  Renzo Segato & Giuseppina Liviero Włochy
20  Aldo Mazzi & Roberta Pisacane Włochy
21  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
22  Christian Holderried & Daniela Holderried (aka Saeurle) Niemcy
22  Wei Wei & Cheuk Lai Choi Chiny
24  Wolfgang Tauscher & Susanne Scheuböck Niemcy
25  Ralf Lämmermaier & Stella Lammermaier (aka Pionczewski) Niemcy

Round 5 (górne 48)

26  Fabian Lohauss & Simone Braunschweig Niemcy
27  Stefano Santucci & Veruska Pallini Włochy
27  Hannes Teichmann & Alexandra Schreckhas Austria
29  Mark Jun Ma & Linda Zhang Kanada
30  Marc Bieler & Sandra Mösch Niemcy
31  Stefan Kolip & Inge Kolip Niemcy
31  Randall Pitts & Katja Schlenkermann-Pitts Niemcy
33  Fernando Gimeno Bou & Rosa Sales Hiszpania
33  Alexander Hick & Petra Alexandra Lessmann Niemcy
33  Roderik Mennens & Ruth Van Den Moesdijk Holandia
36  Rene Ewals & Ymke Lemmens Holandia
37  Luca Viel & Cinzia Piccin Włochy
38  Ronny Romijn & Anne Romijn Holandia
39  Pawel Kowalczyk & Anita Lis-Kowalczyk Niemcy
39  Massimo Peverero & Francesca Iannoni Włochy
41  Alessandro Battistella & Sabrina Tranfo Włochy
41  Marko Heller & Anja Heitmann Niemcy
41  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rosja
44  Roberto Destri & Giuseppina Lentini Włochy
45  Marco Cortopassi & Lucia Marraccini Włochy
46  Dirk Regitz & Fabienne Regitz (aka Hess) Niemcy
47  Sergey Kostarev & Tatyana Sheina Rosja
48  Bernhard Fuss & Sonja Fuss Niemcy

Runda 4 (górne 96)

49  Stefan Jacob & Margit Stiebritz Niemcy
50  Dirk Alefsen & Miriam Alefsen (aka Canrinus) Niemcy
51  Aleksandr Markov & Galina Markova Rosja
51  Michele Mascia & Ilenia Santoro Włochy
51  Knut Moller & Iris Moller Niemcy
54  Lukáš Povolný & Katerina Nováková Czechy
54  Michael Sipek & Susanne Sipek Niemcy
56  Thorsten Berthold & Gesa Nehls (aka Martensen) Niemcy
56  Frank Garnath & Kirstin Tietgens Niemcy
56  Masayuki Imai & Yka Imai Japonia
59  Eckehard Kahl & Anne Kahl Niemcy
59  Peter Schmiel & Sibylle Hanchen Niemcy
61  Siegfried Klein & Maria Klein Niemcy
61  Salvatore Labonia & Luisa Torricelli Włochy
61  Mario Müller & Michaela Frahm Niemcy
61  Achim Stegemann & Heike Stegemann Niemcy
65  Donato Acampora & Lorena Mancini Włochy
65  Jürgen Flimm & Christine Flimm Niemcy
65  Krzysztof Przybyszewski & Wioletta Przybyszewska Polska
68  Juerg Briner & Katharina Egli-Gubelmann Szwajcaria
68  Michael Haul & Larissa Haul Niemcy
68  Michael Nimz & Michaela Nimz (aka Sauer) Niemcy
71  Aria Baniahmad & Yvonne Böhme Niemcy
71  Andreas Malik & Christine Malik Niemcy
73  Seiichi Ichikawa & Michiko Ishikawa Japonia
74  Francesco Bertoncini & Lucia Bianchi Włochy
74  Moreno Giusti & Sonia Bianchi Włochy
76  Bernd Kaufhold & Anja Kaufhold Niemcy
76  Thomas Leinhäupl & Ingrid Greck Niemcy
78  Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
78  Stefan Lehr & Nora Falke Niemcy
80  Artur Mitterer & Petra Mitterer Niemcy
81  Han Chunjie & Hau Siu Ling Chiny
81  Piotr Misztal & Monika Misztal Polska
81  Ferdi Winnen & Elke Winnen Niemcy
84  Rudiger Herrmann & Barbara Herrmann Niemcy
84  Zbigniew Rybarczyk & Anke Schmidt Niemcy
84  Michael Schütz & Petra Schütz Austria
87  Michael Krist & Petra Krist Niemcy
87  Markus Mengelkamp & Angela Colditz (aka Cosmo) Niemcy
89  Harald Hümpfer & Ursula Hümpfer Niemcy
89  Albert Rommel & Andrea Rommel Niemcy
89  Marius Torka & Barbara Torka Niemcy
92  Ulrich Spanka & Jekaterina Spanka (aka Figul) Niemcy
93  Stefan Isenecker & Diane Mongellaz Niemcy
94  Claudio Giorgetti & Osanna Giani Włochy
94  Guido Schubert & Birte Schubert Niemcy
94  Jürgen Stettner & Yvonne Werner Niemcy

Runda 3 (górne 132)

97  Stephan Brömmel & Anja Hesele Niemcy
97  Alberto Ferrari & Mara Bassissi Włochy
97  Christian Karau & Anette Karau (aka Braun) Niemcy
97  Olaf Rehak & Svenja Bockorny Niemcy
101  Massimo Cordiano & Marzia Giuliani Włochy
101  Arnd-Ragnar Rhiemeier & Verena Rhiemeier (aka Proft) Niemcy
103  Philippe Quinet & Patricia Lauble Francja
103  Rainer Schramm & Marion Schramm Niemcy
103  Mario Thamm & Miriam Gottschalk Niemcy
106  Thomas Busta & Manuela Busta Niemcy
106  Vladislav Fedyushin & Natalya Perunova Rosja
108  Jürgen Buttkus & Birgit Buttkus Niemcy
108  Jaroslaw Mielcarek & Hanna Mielcarek Polska
108  Chan Hung Ming & Yanhong Zhu Chiny
111  Igor Polyakov & Irina Polyakova Rosja
112  Hannes Edbauer & Sabine Edbauer Niemcy
112  Jaroslaw Krainski & Anna Krainska Polska
114  Steffen Fries & Grit Fries Niemcy
115  Willem Foppen & Christel Foppen-Nienkemper Holandia
115  Marko Wessel & Angela Wessel Niemcy
117  Ludwig Benes & Stefanie Hagner-benes Niemcy
117  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Niemcy
117  Hartmut Neeß & Bettina Neeß Niemcy
117  Rudi Stern & Heidi Stern Niemcy
117  Philipp Vana & Corina Städtler Niemcy
117  Kwok-Wai Wu & Ria Jaspers Niemcy
123  Oliver Dräger & Andrea Simon-dräger Niemcy
123  Mathias Heuberger & Christina Heuberger Niemcy
123  Gregor Hoffmann & Sabina Kampkötter Niemcy
126  Frank Müller & Kristina Jacob Niemcy
126  Urmas Saetalu & Triinu Saetalu Estonia
128  Robert Postma & Renate Postma Niemcy
129  Morris Fröhlich & Corinna Fröhlich Niemcy
130  Horst Retzer & Birgit Eva Retzer Niemcy
131  Harald Suk & Susanne Suk Austria
132  Thorsten Petersmann & Rita Petersmann Niemcy

Runda 2 (górne 175)

133  Gerhard Kemper & Tynke Spoelstra Niemcy
133  Yin Xiaojie & Hung Man Yin Hong Kong
135  Bernhard Baldauf & Barbara Baldauf Austria
135  Cor Van Beurden & Cindy Van Beurden Holandia
135  Sven Scheuermann & Bettina Reichel Niemcy
135  Holger Staub & Birgit Staub Niemcy
139  Romualdas Joksas & Ilona Joksa Łotwa
139  Dirk Luneburg & Melanie Luneburg Niemcy
141  Ulrich Czempinski & Andrea Bacher Niemcy
142  James Luo & Sarah Zhu Australia
142  David Wong & Maybo Yee Kanada
144  Marek Fuchs & Dorit Fuchs Niemcy
144  Joachim Grau & Iwona Luther Niemcy
144  Frank Helbig & Vera Zuleger-Helbig Niemcy
144  Bernward Kett & Christine Kett Niemcy
144  Igor Pavlychev & Svetlana Pavlycheva Rosja
144  Alain Saint Requier & Corinne Saint Requier Francja
144  Michael Seidel & Yvonne Burgdorf Niemcy
151  Dirk Pape & Martina Glosemeyer Niemcy
151  Tobias Schütze & Ilka Schütze Niemcy
151  Martin Zauner & Karin Zauner (aka Steininger) Austria
154  Helge Neuner & Tanja Neuner (aka Gödecke) Niemcy
155  Janis Lazdans & Sarma Novicane Lazdane Łotwa
155  Frank Pfersich & Andrea Pfersich Niemcy
155  Jurgen Roder & Christine Roder Niemcy
155  Thomas Scherner & Manuela Beuerbach Niemcy
159  Jan Praedel & Nadine König-Haupthoff Niemcy
160  Gregor Häuslein & Tamara Brands Niemcy
161  Michael Albrecht & Martina Albrecht-Jung Niemcy
161  Thomas Heuser & Carina Heuser Niemcy
163  Thorsten Bassfeld & Susanne Huschens Niemcy
163  Marc Van Breda & Anita Bosmans Belgia
163  Reelf Gerdes & Martina Ringe-Schuster Niemcy
166  Ulrich Exinger & Monika Exinger Niemcy
166  Hubert Fischer & Monika Fischer Niemcy
168  Ulf Nagel & Doris Nagel Niemcy
168  Hans-Joachim Stern & Nicola Stern Niemcy
170  Branislav Kostal & Alena Kostalova Czechy
170  Jens Pursche & Rosi Pursche Niemcy
172  Ulrich Kyas & Birgit Spletzer-Kyas Niemcy
172  Ralf Noack & Almut Noack Niemcy
174  Laurent Malosse & Pascale Malosse Francja
175  Björn Haben & Ira Haben Niemcy

Runda 1 (górne 228)

176  Helmut Lindmair & Diana Stüber Niemcy
176  Thomas Neubauer & Sabine Neubauer Niemcy
176  Roland Schmitz & Kerstin Schmitz Niemcy
179  Lutz Benedix & Sylvia Benedix Niemcy
179  Heiko Schlage & Bettina Schlage Niemcy
179  Dieter Tellermann & Ulrike Tellermann Niemcy
182  Axel Parbel & Michaela Parbel Niemcy
183  William Lee & Fiona Tam Kanada
183  Stefan Mandel & Rita Mandel Niemcy
183  Andreas Wastl & Maike Wastl (aka Düker) Niemcy
186  Thomas Hartmann & Thekla Hartmann Niemcy
186  Gerald Hartung & Kerstin Hartung Niemcy
186  Stefan Meyer & Renate Matuschka Niemcy
189  Maurice Poli & Cathie Seebauer Francja
189  Udo Schiffer & Angelika Schiffer Niemcy
189  Mark Sorensen & Marianne Sorensen Dania
189  Dieter Thyssen & Dagmar Thyssen Niemcy
193  Brit-gerald Klingenfeld & Christine Blickensdorf Niemcy
193  Armin Winter & Angela Winter Niemcy
195  Dieter Felgendreher & Insa Felgendreher Niemcy
195  Kristian Grunwald & Silvia Grunwald Niemcy
195  Arno Holzwarth & Jutta Holzwarth Niemcy
195  Andreas Wicht & Heike Wicht Niemcy
199  Raymond Chan & Alison Lau Kanada
200  Peter Hebenstreit & Iris Hebenstreit Austria
200  Jens-uwe Pohl & Simone Szupkai Niemcy
202  Michael Duda & Simone Zerer Niemcy
203  Walter Hirsch & Jutta Hirsch Niemcy
203  Norbert Pohlen & Martina Pohlen Niemcy
203  Karsten Weibrecht & Monika Weibrecht Niemcy
206  Torsten Chemik & Astrid Chemik Niemcy
206  Nils Frederich & Katrin Frederich Niemcy
206  Frank Hoffmann & Sabine Hoffmann Niemcy
206  Thomas Von Huenerbein & Natascha Von Huenerbein Niemcy
210  Dirk Arnold & Ingrid Arnold Niemcy
210  Wolfgang Carius & Isolde Weber Niemcy
210  Peter Jöckel & Teresa Jöckel Niemcy
213  Andreas Gropp & Marion Hohl Niemcy
213  Thomas Gysler & Monika Kuhn Szwajcaria
213  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rosja
213  Wolfgang Spehr & Susanne Spehr Niemcy
217  Christoph Pollmann & Astrid Pollmann Niemcy
217  Michael Riedl & Barbara Janauschek Niemcy
219  Peter Horner & Nicole Horner Niemcy
220  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rosja
220  Patrick Maurer & Nathalie Maurer (aka Blaser) Szwajcaria
222  Manfred Nell & Alexandra Würzbauer Niemcy
222  Holger Sander & Ursula Christa Sander Niemcy
224  Troiano Giacolli & Susanne Giacolli Niemcy
224  Alexander Schürmann & Gisela Schürmann Niemcy
224  Guy Wiesen & Barbara Wiesen Niemcy
227  Alfred Poon & Lucilla Poon Kanada
227  Eric Scharnewski & Nicole Scharnewski Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}