Results from German Open Championships - GOC Junior I Latin czwartek, 11 sierpnia 2016
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

German Open Championships
Niemcy - Stuttgart wtorek, 9 sierpnia 2016

GOC Junior I Latin czwartek, 11 sierpnia 2016

Finał

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rosja
2  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rosja
3  Stefan Liviu Matasaru & Alexandra Motoc Rumunia
4  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rosja
5  Rares Emanuel Vadana & Tea Maria Neculae Rumunia
6  Egor Perepelitsyn & Ulyana Zhukova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Niemcy
8  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Mołdawia
9  Maik Zimmer & Adeline Kastalion Niemcy
10  Petr Aleksashin & Elizaveta Mihajlova Rosja
11  Philipp Vovk & Julia Wilhelm Niemcy
12  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Rosja

Ćwierćfinał

13  Oleksandr Turchenyak & Sofiya Chernikova Ukraina
14  Dumitru Sardari & Ecaterina Pripa Mołdawia
15  Alexandru Lucian Boariu & Mutiu Beatrice Bochis Rumunia
15  Fabian Glatz & Delia Breitmaier Niemcy
15  Maksym Prannychuk & Oleksandra Kushnir Ukraina
18  Mattia Cicchetti & Giada Antonelli Włochy
19  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukraina
19  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polska
21  Danila Zhuravlev & Diana Khmelnitskaya Rosja
22  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polska
23  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Rumunia
24  Eren Ozyigit & Serenay Buyukkapucu Turcja

Runda 2 (górne 48)

25  Anton Shagaev & Aleksandra Gritsyk Rosja
26  Tilo Wiese & Jale Zinser Szwajcaria
27  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukraina
27  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonia
29  Aleksis Visockis & Daria Malysheva Łotwa
30  Julian Bradagaru & Paula Dolma Mołdawia
31  Denis Matronitskiy & Rimma Pechenkina Rosja
31  Istvan Urban & Lilla Urban Węgry
33  Benas Maciulskis & Agne Gaudesiute Litwa
34  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Łotwa
35  Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Niemcy
36  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litwa
37  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hong Kong
38  Ron Dobrjanski-Piirsalu & Sofia Tsizova Estonia
39  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Mołdawia
40  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Czechy
40  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Estonia
42  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonia
42  Aleksandr Malyshev & Mariya Kotova Rosja
44  Jonas Tomanek & Lucie Ruzickova Czechy
45  Zhao Chen & Jin Zhong Han Chiny
45  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Łotwa
47  Hlieb Verkhovlyuk & Emilia Sushynska Ukraina
48  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rosja

Runda 1 (górne 86)

49  David Daniel Gorgan & Diana Maria Popa Rumunia
49  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rosja
51  Sergey Marushin & Olesya Zarubina Rosja
51  Timur Pantsur & Dariya Buryak Ukraina
53  Marc Mateos Aparicio Canton & Maria Shaposhnikova Hiszpania
53  Aleksej Bessonov & Evgeniya Kolmagorova Rosja
53  Ilya Zavyalov & Arina Perevozchikova Rosja
56  Kristofer Robin Maasalu & Kretel Kurs Estonia
56  Alans Orda & Arina Mohova Łotwa
56  Valerij Shilo & Mariya Soldatenko Ukraina
56  Arkhip Tuchkov & Eleonora Metelitsa Rosja
60  Alin-Emanuel Chirpac & Madalina-Emanuela Chirpac Mołdawia
60  Alessandro Laineri & Ginevra Nanni Włochy
62  Markus Mutt & Kathrin Klass Niemcy
63  Georgij Gudovskij & Kamilla Shajmyardyanova Rosja
64  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Litwa
65  Ilya Kochev & Kseniya Derkachevskaya Białoruś
66  David Smirnow & Elisabeth Maria Kremer Niemcy
66  Lan Yuhsiang & Chao Jieyu Tajwan
68  Daniel Andras Hegyi & Melody Badt Niemcy
69  Chen Kai Chang & Yu An Chen Tajwan
69  Daniil Pechenkin & Elena Grishina Rosja
71  Georg Funk & Anastasia Bauer Niemcy
72  John Anschitz & Juliana Kunz Niemcy
72  Nichita Nuta & Adelina Rotari Mołdawia
72  Sergey Petrov & Polina Strelnikova Rosja
72  Mario Piirsalu & Linda Rebane Estonia
72  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Słowacja
77  Igor Batov & Anastasiya Motorina Rosja
77  Zhijie Jia & Yang Yang Li Chiny
79  Daniel Domme & Zarah Neumann Niemcy
80  Hinrik Óli Gunnarsson & Rakel Asgeirsdottir Islandia
81  Artur Chaustov & Milana Sarkissova Niemcy
81  Lev Hramkov & Arina Tivolt Rosja
83  Tristan Gundmundsson & Rebekka Yr Arnadottir Islandia
83  Chaoshun Zhou & Jia Yan Yao Chiny
85  Fridrik Rafn Arnarson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Islandia
85  Po Cheng Tsao & Angela Chen Tajwan
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}