Results from German Open Championships - GOC Junior I Standard sobota, 13 sierpnia 2016
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

German Open Championships
Niemcy - Stuttgart wtorek, 9 sierpnia 2016

GOC Junior I Standard sobota, 13 sierpnia 2016

Finał

1  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rosja
2  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rosja
3  Egor Perepelitsyn & Ulyana Zhukova Rosja
4  Stefan Liviu Matasaru & Alexandra Motoc Rumunia
5  Danila Zhuravlev & Diana Khmelnitskaya Rosja
6  Arkhip Tuchkov & Eleonora Metelitsa Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rosja
8  Anton Shagaev & Aleksandra Gritsyk Rosja
9  Anton Porcesco-Gozun & Paola Popinin Mołdawia
10  Alexandru Andrei Vatamaniuc & Ioana Daiana Stanciu Rumunia
11  Ilya Zavyalov & Arina Perevozchikova Rosja
12  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polska

Ćwierćfinał

13  Zhijie Jia & Yang Yang Li Chiny
14  Grigorij Kondratev & Ekaterina Potapova Rosja
15  Ilya Kochev & Kseniya Derkachevskaya Białoruś
15  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polska
15  Rares Emanuel Vadana & Tea Maria Neculae Rumunia
18  Istvan Urban & Lilla Urban Węgry
19  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Czechy
20  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rosja
21  Enrico Piirsalu & Sarah Sofie Barjabin Estonia
21  Alexandr Rebeja & Felicia Lungu Mołdawia
23  Georgi Klementjev & Nicole Kesner Estonia
24  Cristian Josan & Anghelina Tiganu Mołdawia

Runda 2 (górne 38)

25  Aleksej Bessonov & Evgeniya Kolmagorova Rosja
25  Julian Bradagaru & Paula Dolma Mołdawia
27  Oliver Los Chovanec & Jana Klenkova Czechy
27  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Niemcy
29  Oleksandr Turchenyak & Sofiya Chernikova Ukraina
30  Sergey Marushin & Olesya Zarubina Rosja
31  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Ukraina
31  Denis Matronitskiy & Rimma Pechenkina Rosja
33  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Rumunia
34  Ron Dobrjanski-Piirsalu & Sofia Tsizova Estonia
35  Artem Fedyaj & Darina Zelenska Ukraina
36  Jans Janis Kremers & Luize Viskinte Łotwa
37  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Litwa
38  Mario Piirsalu & Linda Rebane Estonia

Runda 1 (górne 69)

39  Dumitru Sardari & Ecaterina Pripa Mołdawia
40  Aleksandr Malyshev & Mariya Kotova Rosja
41  Petr Aleksashin & Elizaveta Mihajlova Rosja
42  Benas Maciulskis & Agne Gaudesiute Litwa
42  Markas Sabaliauskas & Marija Butenyte Litwa
42  Tomasz Tyrakowski & Pola Mierzwa Polska
42  Lan Yuhsiang & Chao Jieyu Tajwan
46  Georgij Gudovskij & Kamilla Shajmyardyanova Rosja
47  Lev Hramkov & Arina Tivolt Rosja
47  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Słowacja
49  Ernests Aksels Dimants & Marija Pascenko Łotwa
49  Nichita Nuta & Adelina Rotari Mołdawia
51  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukraina
51  Jonas Tomanek & Lucie Ruzickova Czechy
53  Kristofer Robin Maasalu & Kretel Kurs Estonia
53  Markus Mutt & Kathrin Klass Niemcy
55  Alessandro Laineri & Ginevra Nanni Włochy
56  Eren Ozyigit & Serenay Buyukkapucu Turcja
57  Aleksej Abramov & Anna Fedoseenko Rosja
57  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonia
57  Sergey Petrov & Polina Strelnikova Rosja
60  Marc Mateos Aparicio Canton & Maria Shaposhnikova Hiszpania
60  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hong Kong
62  Daniel Andras Hegyi & Melody Badt Niemcy
62  Daniil Pechenkin & Elena Grishina Rosja
62  Tilo Wiese & Jale Zinser Szwajcaria
65  Hinrik Óli Gunnarsson & Rakel Asgeirsdottir Islandia
66  Fridrik Rafn Arnarson & Elisabet Tinna Haraldsdottir Islandia
66  Chen Kai Chang & Yu An Chen Tajwan
66  Artur Chaustov & Milana Sarkissova Niemcy
66  Tristan Gundmundsson & Rebekka Yr Arnadottir Islandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}