Results from German Open Championships - WDSF Amateur Grand Slam Standard piątek, 12 sierpnia 2016
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

German Open Championships
Niemcy - Stuttgart wtorek, 9 sierpnia 2016

WDSF Amateur Grand Slam Standard piątek, 12 sierpnia 2016

Finał

1  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
2  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Litwa
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
4  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Rosja
5  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonia
8  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
9  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
10  Evgeniy Nikitin & Anastasiya Milyutina Rosja
11  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
12  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania

Ćwierćfinał

13  Tomas Fainsil & Violetta Posmetnaya Litwa
14  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
15  Artem Terekhov & Anna Aseeva Rosja
16  Evgeniy Nikitin & Irina Firsova Rosja
17  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy
18  Qiu Yuming & Liying Wei Chiny
19  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Rosja
20  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Polska
21  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
22  Aleksey Bredikhin & Darya Demenkova Rosja
23  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
24  David Odstrcil & Tara Bohak Czechy
25  Winson Tam & Anastasia Novikova Kanada

Round 5 (górne 50)

26  Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
27  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polska
27  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Słowacja
29  Sean Smullen & Aimie Leak Irlandia
30  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irlandia
30  Vladlen Kravchenko & Marina Laptieva Kazachstan
30  Dmitriy Pleshkov & Anastasia Kulbeda Rosja
33  Vilius Jakas & Gabriele Siriunaite Litwa
34  Oreste Alitto & Valeria Mikushov (aka Belozerova) Rosja
34  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Rumunia
34  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rosja
37  Bartlomiej Szkutnik & Agata Brychcy Polska
38  Yuan Shao Yang & Chong Xuan Qi Chiny
39  Anton Besedin & Ekaterina Strelkova Rosja
40  Alexandru Ionel & Isabel Tinnis Niemcy
41  Armand Fazullin & Klaudia Iwanska Polska
41  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Białoruś
41  Pasquale Sirica & Dora Kilin Włochy
44  Marius Andrei Hiruta & Andra Beatrice Galban Rumunia
45  Grigorij Gelfond & Katarina Bauer Niemcy
45  Marius Ilciukas & Olga Goltsova Litwa
47  Boris Basin & Elizaveta Schekina Rosja
48  Kirill Kuznetsov & Aida Kairgalieva Kazachstan
48  Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rosja
50  Maksim Pugachev & Kira Oksas Rosja

Runda 4 (górne 97)

51  Edgaras Baltaragis & Indre Kucinskaite-Baltarage Litwa
51  Cao Yuan & Wang Ximeng Chiny
53  Vadims Kuznecovs & Santa Sauere Łotwa
54  Dominykas Granskas & Ilona Haidukevich Łotwa
54  Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
54  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Słowacja
57  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Włochy
57  Gianluca Di Melfi & Kristine Madsen Dania
57  Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek Polska
57  Zhan Hua Zhang & Zhang Ruonan Chiny
61  Moritz Krauter & Madeline Weingärtner Niemcy
62  Yuriy Batyrev & Darya Demchenko Rosja
63  Laurentiu Andrei Bires & Karine Lindholm Norwegia
63  Pavel Kopaev & Yuliya Chubrakova Litwa
63  Piotr Paszewski & Marta Mozdyniewicz Polska
63  Viktor Szabó & Vanja Vujic Chorwacja
63  Jiang Ji Ying & Yuye Zhao Chiny
68  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Czechy
68  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Niemcy
68  Egor Romanyuk & Kseniya Moroz Rosja
68  Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rosja
72  Gabriele Castellani & Iana Zaitseva Włochy
72  Mo Ran & Zhou Jie Chiny
74  Daniel Radu & Anne Weber Niemcy
74  Guo Zhenyu & Liu Zhiyun Chiny
76  Stanislav Moiseev & Mariya Moiseeva Rosja
76  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
76  Pavel Zaharenko & Dana Makarova Rosja
76  Zhang Zhibo & Li Jiayue Chiny
80  Emil Daniel Leonte & Kristina Limonova Niemcy
81  Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polska
81  Stepan Podduev & Margarita Sibeleva Rosja
83  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Islandia
83  Aleksandr Shinelev & Karina Korolieva Rosja
83  Dominik Stöckl & Katharina Belz Niemcy
86  Jean Gueudry & Ilmira Yarullina Francja
86  Andrey Kovalev & Veronika Samuolyte Litwa
86  Oleg Yasinskiy & Sofya Esayan Rosja
89  David Martinez Hernandez & Anastasija Jagelovica Hiszpania
89  Mark Stalder & Yulia Dreier Szwajcaria
89  Feng Vi Wang & Xiao Min Zou Chiny
92  Aleksandr Kuriganov & Maria-louise Hougesen Dania
93  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
93  Sergey Ternovskikh & Valeriya Afanaseva Rosja
95  Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Włochy
95  Miroslav Hyza & Dominika Feglova Włochy
97  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraina

Runda 3 (górne 118)

98  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunia
98  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Niemcy
98  Yumiya Kubota & Viktoriya Sermyagina Japonia
98  Tomas Prikryl & Sanela Los Chovancova Czechy
102  Radoslaw Tomaka & Ida Marszalek Polska
103  Denis Karpov & Anastasiya Mikheeva Rosja
103  Dominik Kirchniawy & Maria Novikova Niemcy
103  Dariusz Stopka & Karolina Rek Polska
106  Hans Christian Kogsboll & Charlotte Winding Larsen Dania
106  Jonas Pettersen & Helene Spilling Norwegia
108  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
108  Pavel Strelkov & Anastasiya Dyagileva Rosja
110  Michele Albigese & Anelise Christiana Isaincu Włochy
110  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Australia
110  Alessandro Serra & Laura Barra Włochy
113  Nikita Trishkin & Anna Trusova Rosja
113  Liu Xiao & Li Can Chiny
115  Alexander Pavlov & Mie Udesen Dania
116  Aleksey Serzhantov & Diana Denisova Rosja
117  Igor Politsimako & Anastasia Byvaltseva Rosja
118  Zhi Jun Song & Hu Jingyi Chiny

Runda 2 (górne 163)

119  Antonio Albrizio & Rita Albrizio Włochy
119  Mihail Cotos & Emma Smidt Dania
119  Adrian Olmo & Yana Olina Hiszpania
119  Oleg Smolin & Ekaterina Bayrakova Rosja
119  Mirko Spano & Pamela Romano Włochy
124  Linus Holm Foged & Alina Missfeldt Niemcy
124  Trifon Parushev & Chiara Giretti Bułgaria
126  Sun Aoxiang & Wang Zhenyi Chiny
127  Liu Jiaxi & Han Feier Chiny
128  Vit Domorad & Simona Tejcova Czechy
128  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japonia
128  Wu Wanqi & Liu Sibeiyu Chiny
128  Geng Weihao & Wu Shiqi Chiny
132  Andrew Yefremchenkov & Dascha Stegnin Niemcy
133  Fernando Lareu Magdaleno & Nicole Palagashvili USA
133  Yu Wuxin & Wang Manni Chiny
135  Wang Xiao & Wang Yixin Chiny
136  Florian Fürll & Liz Langheinrich Niemcy
136  Kai Sum Liu & Wan Hin Liu Hong Kong
136  Mattia Paffile & Carmen Rose Włochy
136  Sun Zhenghao & Luo Yawen Chiny
140  German Enriquez & Danella Publico Filipiny
140  Alexei Melentii & Raluca Avram Rumunia
140  Robin Ondracek & Marketa Skorkovska Czechy
140  Jody Schoonus & Kim De Haan Holandia
144  Martin Schmiel & Carolin Queck Niemcy
145  Artur Käpp & Helen Hendrikson Estonia
145  Justin Lin & Sasha Dubinsky USA
145  Andreas Wenzler & Verena Lieb Niemcy
148  Enrico Agovino & Pasqualina Mirabella Włochy
148  Lee Gyuho & Nuri Na Korea (Płd)
150  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Niemcy
151  Sergiy Shmyriov & Kateryna Voronaia Ukraina
152  Kamil Kedra & Aleksandra Fron Polska
153  Gao Penghao & Liu Jing Chiny
154  Pio Taddei & Ilaria Fanini Włochy
155  Egor Batrakov & Viktoriya Kalanzhiy Rosja
155  Vladimir Fedorov & Darya Kozlova Rosja
155  Jesper Rechendorff Pedersen & Kay-yvonne Campe Dania
158  Fabian Rudolph & Anette Harms Niemcy
159  Harald Rybka & Sarah Schmidt Niemcy
160  Jasha Nesteriuk & Dorothee Brinkmann Niemcy
160  Gaetano Parente & Simonetta Parente Włochy
162  Yahor Boldysh & Polina Mineeva Rosja
162  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Malezja

Runda 1 (górne 227)

164  Ling Jianan & Zeng Ruonan Chiny
164  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Holandia
166  Dusan Grula & Giada Cragnolini Słowacja
167  Dominik Fenster & Kristina Scibor Niemcy
167  Kristian Steyzel & Natalie Schneider Niemcy
169  Luc Broder Albrecht & Luise Maul Niemcy
169  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
169  Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Łotwa
169  Bi Zhenglin & Zhang Chu Chiny
173  Davide Corrodi & Cinzia della Veccia Szwajcaria
174  Edoardo Severi & Valentina Diotallevi Włochy
175  Sergio Costa & Ana Rita Almeida Portugalia
176  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Niemcy
176  Martijn Habraken & Daniëlle Vreman Holandia
178  Matej Janak & Anna Krátká Czechy
178  Tobias Soencksen & Angi Solymosi Niemcy
178  Qi Zidi & Yuan Yuxin Chiny
181  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
182  Niels Hoppe & Annalena Franke Niemcy
182  Markus Melato & Franziska Lowe Niemcy
182  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
185  Markus Patas & Reenste Seidenberg Niemcy
185  Alexandru Stefanut Popescu & Alexandra Bianca Petrache Rumunia
185  Daniel Reus & Angela Leuveren Holandia
185  Daniel Shtelman & Majbritt Sillemann Izrael
189  Igor Kozlov & Ekaterina Artyushina Rosja
189  Ralf Vieveen & Chantal Dalemans Holandia
191  Calvin Strauss & Darleen Pints Niemcy
192  Lin Yung Cheng & Lin Serena Tajwan
192  Pietro Orlando & Alessia Panza Włochy
192  Frank Schulnies & Katja Döring Niemcy
195  Timo Wolthof & Kim Leijten Holandia
196  Erik Heyden & Julia Luckow Niemcy
196  Nikola Oto & Katarina Lepoglavec Chorwacja
198  George Borisov & Ada Au Hong Kong
199  Frank Halfwerk & Cecillia Lokhoff Holandia
200  Felix Müller & Julia Minarik Niemcy
201  Alexandru Datcu & Elena Cristiana Ion Rumunia
201  Jason Hurrelbrink & Maureen Heerink Holandia
201  Ruslans Tufetulovs & Roksolana Soha Łotwa
201  Markus Vogel & Silke Vogel Niemcy
205  Nguyen Tuan Dat & Phan Nguyen Quynh Huong Wietnam
205  Marius Dürr & Vanessa Weiß Niemcy
207  Martin Neukamp & Lena Sabisch Austria
207  Fabio Pecoraro & Nynke van Erven Holandia
209  Antoine Dartois & Consuela Nicula Belgia
209  Friedrich Ueberreiter & Nikola Tomkow Niemcy
209  Michael Zellerhoff & Andrea Zechmann Niemcy
212  Daan Bakker & Aukje Weinzierl Holandia
213  David Koglin & Stephanie Götz Niemcy
213  Alexander Patas & Ines Schneider Niemcy
213  Oleg Vechkasov & Irina Samodanova Rosja
213  Jasper Vermeer & Ilona Schooneveld Holandia
217  Stefan Blobner & Franziska Möller (aka Schuster) Niemcy
217  Matteo Bologni & Daniela Chiasserini Włochy
217  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Niemcy
217  Evangelos Peppas & Paraskevi Savva Włochy
217  Julian Pfersich & Jana Erhard Niemcy
217  Dominic Thutewohl & Mariann Thutewohl (aka Bánki) Niemcy
217  Stefan Töpfer & Lisa Marie Hoffmann Niemcy
224  Erik Fiktorie & Desiree Smits Holandia
224  Eric Yao & Isabel Yao USA
226  Benjamin Exner & Valeska Exner (aka Rietschel) Niemcy
226  Alexander Gillich & Lisa Klopf Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}