Results from III Bilbao Open - WDSF World Junior II Latin Champs sobota, 13 października 2018
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

III Bilbao Open
Hiszpania - Bilbao piątek, 12 października 2018

WDSF World Junior II Latin Champs sobota, 13 października 2018

Finał

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rosja
2  Danila Boriskin & Elizaveta Ulyanova Rosja
3  Aleksis Visockis & Kerija Keita Ziemele Łotwa
4  Rares Emanuel Vadana & Tea Maria Neculae Rumunia
5  Anton Porcesco-Gozun & Paola Popinin Mołdawia
6  Nojus Rascius & Vaiva Paulauskaite Litwa
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Robert Veide & Amanda Rebeca Padar Estonia
8  Patrik Roostfeldt & Nicole Kesner Estonia
9  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Niemcy
10  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hong Kong
11  Ariel Zaidman & Eden Zaltsman Łotwa
12  Sevastyan Zolotov & Irina Komar Białoruś

Ćwierćfinał

13  Idan Atias & Moran Moshe Izrael
14  Damiano Lato & Asia Pochi Włochy
15  Mattia Zenzola & Desiree Pietrantonio Włochy
16  Ratmir Vasilev & Amina Dauletkalieva Kazachstan
17  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polska
17  Marco Ziga & Melody Badt Niemcy
19  Cristian Josan & Ecaterina Pripa Mołdawia
20  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polska
20  Markas Sabaliauskas & Ksenia Samusevic Litwa
22  Kirils Bogaeovs-Kudrevatihs & Milana Knirko Łotwa
23  Rostislav Ridnyj & Zlata Zasenko Ukraina
24  Andrey Kuznetsov & Mina Lee Uzbekistan

Runda 2 (górne 49)

25  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazachstan
26  Istvan Urban & Lilla Urban Węgry
26  Jakub Zíma & Natálie Bernátová Czechy
28  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rosja
28  Quentin Zasio & Manon Zasio Francja
30  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Grecja
30  Daniel Diez Martin & Ruth Saez Canadillas Hiszpania
32  Alexandru Lucian Boariu & Mutiu Beatrice Bochis Rumunia
32  Boris Borisov & Preslava Dimkova Bułgaria
32  Maksym Prannychuk & Anna Kushnir Ukraina
35  Roy Kricheli & Mariya Ryabushkina Austria
35  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Słowacja
37  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turcja
38  David Vigo & Clara Pereira Nodar Hiszpania
38  Daniel Zakirzyanov & Irene Yarovoi USA
40  Rodion Mudarissov & Emilia Shchurova Finlandia
40  Adrian Romanowski & Rebekka Yr Arnadottir Islandia
42  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Czechy
43  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Białoruś
44  Žan Stajan & Ana Stajan Słowenia
45  Orbay Erturk & Serenay Buyukkapucu Turcja
45  Akos Hartlein & Greta Farkas Węgry
47  Dominik Indro & Liana Ferjancova Słowacja
48  Tamir Azbel & Anna Kozyar Kanada
49  Franco Marinovic & Hana Grahovac Chorwacja

Runda 1 (górne 70)

50  Tobias Skandov Hansen & Astrid Mayer Dania
51  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Portugalia
52  Dennis Gluskin & Anna Perzan Kanada
52  Victor Selou & Camille Jagusch Francja
54  Venelin Venkov & Borislava Nankova Bułgaria
54  Lee Gao Xiang & Tan Zi Wei Malezja
56  Kai Takahashi & Kyoka Wada Japonia
57  Filipe Gomes & Lara Batista Portugalia
58  Elias Saastamoinen & Emmiina Alimattila Finlandia
58  Tilo Wiese & Jale Zinser Szwajcaria
60  Sean Doyle & Megan Elliott Irlandia
60  Andrew Malyava & Avital Ayzerov USA
60  Soma Yamamoto & Marina Miki Japonia
63  Luke Walsh & Hayleigh Millar Irlandia
64  Thomas Valkner & Pia Lauritzen Norwegia
65  Davide Cerutti & Bojana Kalafova Macedonia
65  Max Glabe & Oline Blavik Lindaas Norwegia
65  Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Islandia
68  Dorian Fajferic & Nika Ivicinec Chorwacja
69  Nikola Popovic & Andrea Savanovic Serbia
70  Vladimir Gubica & Natasa Kosanovic Serbia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}