Results from International Championships 2009 - Amateur Latin 13 października 2009
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships 2009
Anglia - Brentwood/London 13 października 2009

Amateur Latin 13 października 2009

Finał

1  Alexei Silde & Anna Firstova Rosja
2  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Chorwacja
3  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
4  Andrei Zaitsev & Anna Kuzminskaya Rosja
5  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
6  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Nino Langella & Nina Bezzubova Włochy
8  [22] Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
9  [19] Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
10  [18] Nikita Brovko & Alina Zharullina Rosja
11  [16] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
12  [15] Evgeni Smagin & Polina Kazatchenko Rosja
13  [14] Dorin Frecautanu & Roselina Doneva Mołdawia
14  [5] Timo Kulczak & Motshegetsi Mabuse Niemcy

Ćwierćfinał

15  [30] Andrei Kiselev & Tiina Koskenvalta Finlandia
16  [29] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
17  [27] Nikolai Voronovich & Maria Nikolishina Rosja
18  [25] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
19  [22] Gabriele Goffredo & Antonia Goffredo Włochy
20  [20] Anton Karpov & Khrystyna Moshenska Rosja
21  [17] Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
22  [16] Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
22  [16] Umberto Gaudino & Louise Heise Włochy
22  [16] Valentin Voronov & Alina Imrekova Rosja
25  [14] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
26  [12] Morten Löwe & Zia James Dania
27  [10] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
27  [10] Pavel Pasechnik & Francesca Berardi Włochy
29  [8] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
30  [5] Alexander Tchesnokov & Julia Tchesnokov Rosja

Runda 4 (górne 45)

31  [45] Carlos Custodio & Elena Custodio (aka Plescenco) Portugalia
32  [44] Aleksandr Altukhov & Oksana Dmytrenko USA
33  [43] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
34  [39] Lenny Gouwerok & Laura Zmajkovicova Holandia
35  [38] Kyrylo Dovgalin & Anastasiya Danilova Ukraina
36  [37] Fabio Scuderi & Ornella Boccafoschi Włochy
36  [37] Artur Tarnavskiy & Mariya Dyment Ukraina
38  [35] Alex Zampierollo & Elza Pole Włochy
39  [33] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
39  [33] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
41  [31] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
41  [31] Dennik Dan Ringgaard & Camilla Melania Christensen Dania
43  [28] Markku Hyvarinen & Disa Kortelainen Finlandia
44  [25] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
45  [15] Simone Franco & Laura Hair Anglia

Runda 3 (górne 85)

46  [13] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
46  [13] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
48  [12] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglia
48  [12] Przemyslaw Modrzynski & Aleksandra Jurga Polska
48  [12] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
48  [12] Stefano Moriondo & Malene Ostergaard Dania
48  [12] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
48  [12] Raimondo Todaro & Francesca Tocca Włochy
48  [12] Zufar Zaripov & Anna Ludwig-Tchemodourova Austria
55  [11] Anton Avramenko & Anna Kapliy Ukraina
55  [11] Vitaliy Didenko & Marina Zykova Rosja
55  [11] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Rosja
55  [11] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
55  [11] Saverio Loria & Zeudi Zanetti Włochy
55  [11] Anton Skaskiv & Polina Skaskiv (aka Kobzeva) Ukraina
55  [11] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
62  [10] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
62  [10] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
62  [10] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
62  [10] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Anglia
62  [10] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
62  [10] Ma Ming & Yi Sha Chiny
62  [10] Miha Vodicar & Nadiya Bychkova Słowenia
69  [9] Nikolay Fanagin & Valerija Semenova (aka Fetissova) Estonia
69  [9] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dania
69  [9] Pedro Vieira & Loren James Anglia
72  [8] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
72  [8] Joonas Piippola & Roswitha Wieland Finlandia
72  [8] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
72  [8] Jenya Suvorov & Andrea Zelinkova Łotwa
76  [7] Felipe Gonzalez & Alina Yaroshenko Anglia
76  [7] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
76  [7] Mykyta Serdyuk & Anastasia Biatova Ukraina
76  [7] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
80  [6] Marco Mancini & Carlotta Frisardi Włochy
80  [6] Tomas Marek & Martina Markova Czechy
80  [6] Nuno Moreira & Mette Elkjaer Portugalia
83  [5] Alexander Rebrov & Madara Liepniece Łotwa
84  [3] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
84  [3] Stefano Vidoni & Giulia Settomini Włochy

Runda 2 (górne 145)

86  [15] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
86  [15] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
86  [15] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
86  [15] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Włochy
86  [15] Zhang Xiaorui & Ren Yi Chiny
91  [14] Salvatore Bellavita & Mariantonietta Marotta Włochy
91  [14] Aleksandr Kuznetsov & Maryana Nazarova Rosja
91  [14] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
91  [14] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
91  [14] Sergey Onik & Melissa Blanco USA
91  [14] Petyo Stoyanov & Yana Staleva Bułgaria
91  [14] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
98  [13] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Włochy
98  [13] Ming Duan & Binling Teng Chiny
98  [13] Valera Musuc & Nina Trautz Niemcy
98  [13] Igor Popov & Nicole Volynets USA
98  [13] Dario Scuderi & Marina Mangione Włochy
98  [13] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irlandia
98  [13] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
105  [12] Niels Didden & Gwyneth Van Rijn Holandia
105  [12] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
105  [12] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
105  [12] Kan Sun & Xie Xin Chiny
105  [12] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Serbia
110  [11] Oleksiy Bisko & Kateryna Strelnikova Ukraina
110  [11] Aleksandr Sentsov & Valeriya Ivanova Rosja
112  [10] Alberto Faccio & Giada Lini Włochy
112  [10] Li Yu Kun & Xi Yu Luo Chiny
112  [10] Liang Liu & Ya Nan Pan Chiny
112  [10] Marco Moreira & Tara James Portugalia
112  [10] Maksym Pavlovskyy & Yuliya Gyrda Ukraina
112  [10] Yaroslav Radzikhovskyi & Lesia Bogachova Ukraina
112  [10] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rosja
119  [9] Francesco Ciotoli & Ornella Esposito Włochy
119  [9] Maxime Dereymez & Fauve Hautot Francja
119  [9] Joao Tiago Fernandes & Darya Shelyganova Portugalia
119  [9] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukraina
119  [9] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
119  [9] Michal Kot & Justyna Gierlowska Polska
119  [9] Aleksandr Latushkin & Diana Klos Polska
119  [9] Andrea Loi & Vita-Viktoria Lyubimtseva Włochy
119  [9] James Moorcroft & Francesca Constable Anglia
119  [9] Xiang Sun & Cheng Jia Ni Chiny
129  [8] Daniel Power & Stevie Jones Anglia
129  [8] Maksym Prosyanyuk & Margaryta Khrystyuk Ukraina
129  [8] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Włochy
132  [7] David Brown & Hannah Davis Anglia
132  [7] Chaoyi Fan & Dai Biyu Chiny
132  [7] Michele Prioletti & Sonia Stanziani Włochy
132  [7] Wang Ren Zheng & Yu Lin Song Chiny
132  [7] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukraina
137  [6] Ramon Renting & Charlotte Stella Holandia
137  [6] Marcin Wojtkowiak & Karolina Kowalska Polska
139  [5] Mark-bruce Sasnovski & Lizl Jooste RPA
139  [5] Alexander Svanberg & Anastasija Jerjomina Szwecja
139  [5] Stanislav Tsyganok & Marina Gridina Ukraina
142  [4] Shaun Christie & Emma Donaldson (aka Munbodhowa) Anglia
142  [4] Maurizio Ibba & Federica De Simone Włochy
142  [4] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Anglia
145  Luca Sulis & Sara Milia Włochy

Runda 1 (górne 202)

146  [20] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
146  [20] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
146  [20] Viktor Kuharskij & Anna Karpova Ukraina
146  [20] Zhou Liu & Yi Mei Yin Chiny
146  [20] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
146  [20] Tang Yi Ming & Liu Si Yong Chiny
146  [20] Nikita Pivov & Alexandra Busheva Rosja
146  [20] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francja
146  [20] Anton Sboev & Patrizia Ranis Rosja
146  [20] Yukhym Shynder & Anastasia Kuzieva Ukraina
146  [20] Jing Yang & Li Yang Chiny
157  [19] Danilo Ara & Giulia Serra Włochy
157  [19] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
157  [19] Daniele Graziosi & Barbara Di Filippo Włochy
157  [19] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraina
157  [19] Viacheslav Korovin & Tatyana Rogacheva Rosja
157  [19] Rasmus Lander & Olivia Gjelfort Dania
157  [19] Dmytro Shylov & Sofiya Porokhova Ukraina
157  [19] Mirko Viale & Maria Serena Ferriani Włochy
165  [18] Mirko Cardi & Sharon Cardi Włochy
165  [18] Carmine De Amicis & Romina Rubino Włochy
165  [18] Igor Dykiy & Anna Lisova Ukraina
165  [18] Claudio Fratini & Ilaria Caratelli Włochy
165  [18] Angelo Gangemi Trovato & Jennifer Scandura Włochy
165  [18] Jon Eythor Gottskalksson & Denise Margret Yaghi Islandia
165  [18] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukraina
165  [18] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandia
165  [18] Hongliang Song & Aixin Tian Chiny
174  [17] Jarryd Byrne & Skye Wilson Australia
174  [17] Li Di & Zhao Lei Chiny
174  [17] Tommaso Di Caro & Alba Campus Włochy
174  [17] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
174  [17] Laszlo konstantin Kalmar & Riina Hirvonen Finlandia
174  [17] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
174  [17] Tom Parkes & Amy Dowden Anglia
174  [17] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polska
174  [17] Gianluca Setini & Fabiana Tilaro Włochy
183  [16] Francesco Bertini & Noemi Urso Włochy
183  [16] Daniele Fulvi & Alessia Giulimondi Włochy
183  [16] Eros Picchiotti & Giada Antonelli Włochy
186  [15] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Grecja
186  [15] Andrew Nolo & Shannen Clarke Australia
188  [14] Lu Deyu & Jiao Ran Chiny
188  [14] Vincenzo Mileto & Thekla Vangi Włochy
188  [14] Ruud Moers & Amber List Holandia
188  [14] Alexander Padkaer & Emma Smidt Dania
192  [13] Dario Barrago & Eleonora Musa Włochy
193  [12] Marco Monforte & Giulia D'amaro Włochy
194  [11] Edmund Ault & Yasmin Priestnall Anglia
194  [11] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Węgry
196  [10] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Włochy
196  [10] Antonio Mameli & Gloria Palmas Włochy
198  [9] Orri Jonsson & Erne Dogg Palsdottir Islandia
199  [7] Logi Sigurdsson & Björg Gudlaugsdottir Islandia
200  [5] Atalsteinn Hugi Gislasson & Kristrun Sveinbjornsdottir Islandia
200  [5] Mathieu Grettir Skulason & Iris Dröfn Magnusdottir Islandia
202  [1] Vander Hinlon Lely & Zhao Shan Shan Hong Kong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}