Results from International Championships 2011 - Amateur Latin 11 października 2011
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships 2011
Anglia - Brentwood/London 11 października 2011

Amateur Latin 11 października 2011

Finał

1  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
2  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
3  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
4  Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
5  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Włochy
6  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [31] Morten Löwe & Roselina Doneva Dania
8  [25] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
9  [15] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
10  [14] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
11  [11] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa
12  [10] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
13  [9] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
13  [9] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
13  [9] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska

Ćwierćfinał

16  [27] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraina
17  [24] Manuel Favilla & Victoria Burke Anglia
18  [23] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
18  [23] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
18  [23] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
21  [22] Lorenzo Valerio La Pietra & Antonella Illuzzi Włochy
22  [20] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA
22  [20] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
24  [19] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
25  [16] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
25  [16] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
27  [13] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
28  [11] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglia
28  [11] Kostantyn Samarskyy & Mariya Dyment Ukraina
30  [9] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia

Runda 4 (górne 44)

31  [37] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
31  [37] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irlandia
33  [36] Francesco Bertini & Sabrina Bertini (aka Manzi) Włochy
33  [36] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
35  [35] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
35  [35] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polska
37  [33] Gleb Chernyavsky & Kateryna Kamnieva (aka Perevoznyk) Ukraina
37  [33] Ji Wang & Pan Jianhui Chiny
39  [31] Dmytro Vlokh & Viktoriya Kharchenko Ukraina
39  [31] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
41  [29] Igor Yaremenko & Yana Yaroslavskaya Ukraina
42  [26] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
43  [25] Evgeny Orlov & Inga Kapkanschikova Włochy
44  [24] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina

Runda 3 (górne 81)

45  [17] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
45  [17] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
45  [17] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irlandia
45  [17] Marts Smolko & Viktorija Puhovika Łotwa
49  [16] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
49  [16] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
49  [16] Vladimir Litvinov & Yuliya Nikitenko Rosja
49  [16] Roman Oligov & Valeriya Babay Ukraina
49  [16] Mykyta Serdyuk & Anna Krasnishapka Ukraina
54  [15] Oleg Dachkevitch & Tatiana Suslova (aka Gorokhova) Rosja
54  [15] Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Płd)
54  [15] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dania
54  [15] Jia Jun Ma & Qian Xu Chiny
54  [15] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
54  [15] Joonas Piippola & Laura Wimmer Finlandia
54  [15] Alexander Rebrov & Yuliya Steshenko Ukraina
61  [14] Dmytro Ryabchych & Marina Gridina Ukraina
62  [13] Yang Yu Hang & Zhang Man Shao Chiny
62  [13] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dania
62  [13] Vitor Lemos Fernandes & Victoria Feneley Anglia
62  [13] Sigurdur Thor Sigurdsson & Hanna Run Oladottir Islandia
62  [13] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
67  [12] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Chiny
68  [11] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
68  [11] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
70  [10] Frederik Lund & Mariya Ilchenko Dania
70  [10] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraina
72  [9] Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska
72  [9] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
72  [9] Bogdan Oligov & Daria Sereda Ukraina
75  [8] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
75  [8] Dmytro Pankov & Olesya Pankova Ukraina
77  [6] Oleksandr Gaidash & Anastasiya Homenko (aka Malyshkina) Ukraina
78  [5] Li Yu Kun & Xi Yu Luo Chiny
78  [5] Zhang Xiaorui & Ren Yi Chiny
80  [4] Oleksandr Kamniev & Svitlana Ustyugova Ukraina
80  [4] Liang Liu & Ya Nan Pan Chiny

Runda 2 (górne 155)

82  [17] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
82  [17] Aleksandr Kozhukhar & Anna Lisovaya Ukraina
82  [17] Evgeniy Raev & Vladlena Baranova Rosja
85  [16] Sergiy Georgiyev & Olena Khablenko Austria
85  [16] Kun Xuan Gu & Chen Hong Sun (aka Susan Sun) Chiny
85  [16] Tal Livshitz & Vlada Karaulov (aka Semenova) USA
85  [16] Jorgen Nilsen & Hanne Marie Akselsen Norwegia
85  [16] Giuseppe Nonnis & Sara Zuddas Włochy
85  [16] Yan Sorokin & Veronika Karimova Rosja
85  [16] Hou Yao & Zhuang Ting Chiny
92  [15] Anton Azanov & Aleksandra Akimova Rosja
92  [15] Jeremy Basile & Megan Wragg Australia
92  [15] Andraz Erzin & Anja Imamovic Słowenia
92  [15] Nuno Moreira & Rachel Makow Portugalia
96  [14] Edgars Brivks & Nicole Gynga Kanada
96  [14] Petar Daskalov & Christine Hojmark Thomsen Dania
96  [14] Li Di & Zhao Lei Chiny
96  [14] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
96  [14] Aleksandr Zhimalov & Darya Kartyshova Rosja
101  [13] Wang Yu Guang & Chen Nan Chiny
101  [13] Piotr Kordaszewski & Magdalena Kordaszewska (aka Maj) Polska
101  [13] Artem Kruchin & Oksana Vetis Rosja
101  [13] Sam Shamseili & Arina Grishanina Dania
101  [13] Andriy Voloshko & Kateryna Kyrylenko Ukraina
101  [13] Igor Wilczynski & Karolina Urban Polska
101  [13] Denis Yaremenko & Iryna Lysenko Ukraina
108  [12] Kevin Baccanale & Louise Ragnar Włochy
108  [12] Andriy Besyedin & Darya Kravchuk Ukraina
108  [12] Lars Olav Eltervaag & Melanie Kegel Norwegia
108  [12] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
108  [12] Li Guoqing & Qian Zhao Chiny
108  [12] Bo Li & Liyang Gao Wa Chiny
108  [12] Xiang Sun & Bon Jie Song Chiny
108  [12] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglia
108  [12] Chan Hing Wei & Lai Ki Tin Hong Kong
117  [11] Sigurdur Mar Atlason & Sara Ros Jakobsdottir Islandia
117  [11] Wang Ge Duo & Zhou Xuan Tong Chiny
117  [11] Sergiy Grytsuk & Anastasiya Shekhovskaya Ukraina
117  [11] Anton Kunchenko & Krystyna Shevchenko Ukraina
117  [11] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandia
117  [11] Egor Likhachov & Marya Zaychenko Ukraina
117  [11] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Chiny
117  [11] Vladislav Talybin & Evgeniya Poskrebysheva Niemcy
117  [11] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglia
126  [10] Francesco Cattafe & Chantal Tartaglione Włochy
126  [10] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
126  [10] Bojan Lazareski & Tjasa Novak Serbia
126  [10] Wang Si Le & Li Shuyi Chiny
126  [10] Ferdinando Marchese & Clara Brunetti Włochy
126  [10] Oleksiy Valenko & Olga Takhtamisheva Ukraina
132  [9] Dawid Fiszer & Katarzyna Rawska Polska
132  [9] Ivan Khudoley & Oleksandra Burakova Ukraina
132  [9] Cristian Priori & Eleonora Riccardi Włochy
132  [9] Janusz Ptaszek & Magda Geldner Polska
132  [9] Tomaz Ster & Mette Elkjaer Dania
137  [8] Yan Bang Bang & Wie Shi Yao Chiny
137  [8] Sergiy Chernykov & Oleksandra Kharchenko Ukraina
137  [8] Jason Chao Dai & Patrycja Golak USA
137  [8] Marco Moreira & Veronika Svyrydova Portugalia
137  [8] Stanislav Tsyganok & Fatima Pasechnaya Ukraina
137  [8] Xiong Yuxuan & Zhang Pan Chiny
143  [7] Dzenan Jahic & Magdalena Perlinska Bośnia i Hercegowina
143  [7] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
143  [7] Volodymyr Rozhko & Darya Koristyna Ukraina
146  [6] Lukas Chmelik & Zuzana Stastna Czechy
146  [6] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Litwa
148  [5] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
149  [4] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Włochy
149  [4] Ruud Moers & Ekaterina Inozemtseva Holandia
151  [3] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
151  [3] Cristian Corda & Denise Corda Włochy
151  [3] Steven Greenwood & Jessica Dorman Australia
151  [3] Zhang Bo Long & Yingjie Yu Chiny
155  [2] Viacheslav Karasev & Anastasiya Zakharchuk Rosja

Runda 1 (górne 201)

156  [22] Mario Giuseppe Carciotto & Ilaria Caratelli Włochy
156  [22] Claudio Carneiro & Elisa Bertelloni Portugalia
156  [22] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
156  [22] Fabio Obino & Elena Melis Włochy
156  [22] Daniel Power & Victoria Holmes Anglia
156  [22] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finlandia
162  [21] Edvins Astahovs & Nika Bero Łotwa
162  [21] Gabriele Crocicchia & Desiree Agostini Włochy
162  [21] Daniele Emiliani & Natasha Jackson Anglia
162  [21] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
162  [21] Marco Lo Russo & Moira Lorenzon Włochy
162  [21] Dmytro Paladiy & Kateryna Kysleyko Ukraina
162  [21] Han Shen & Mengting Zhang Chiny
169  [20] Tommaso Clementi & Laura Concetti Włochy
169  [20] Floriano Contu & Eleonora Dessi Włochy
169  [20] Teemu Hirvimäki & Jonna Taskinen Finlandia
169  [20] Ivan Lubenko & Helen Pearce Anglia
169  [20] Denys Volkov & Yana Ilyina Ukraina
174  [19] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norwegia
174  [19] Giuseppe Fazio & Aureliana Spina Włochy
174  [19] Han Ly & Crystal Li Kanada
177  [18] David Brown & Vicky Bissell Anglia
177  [18] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Luksemburg
177  [18] Simone Paulis & Azzurra Camedda Włochy
180  [17] Nicolo Barbizi & Valentina Sopranzi Włochy
180  [17] Marcin Szymutko & Ksenia Szymutko Irlandia
182  [16] Asger Bjornker & Line Maigaard Iversen Dania
182  [16] Gabriele Oliva & Silvia Scintu Włochy
182  [16] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalia
185  [15] Alessio Galocchio & Marta Botta Włochy
185  [15] Pawel Obrocki & Jo Han Ho Anglia
185  [15] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglia
188  [14] Przemyslaw Jarosiewicz & Kristina Pfeffer Anglia
188  [14] Fabio Statzu & Anna Scintu Włochy
190  [13] Damiano Paradisi & Arianna Martini Włochy
191  [12] Yang Hang & Yan Yan Yanise Choy Hong Kong
192  [9] Joshua Davies & Nicole Papaioannou Anglia
192  [9] Alex Jacquin & Anastasia Lake Anglia
192  [9] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
192  [9] Philip Ring & Victoria Briding Szwecja
192  [9] Matti Tauru & Elizaveta Pavlukhina Finlandia
197  [8] Simone Iannuzzi & Francesca Polce Włochy
197  [8] Mirko Tilaro & Sara Foti Włochy
199  [6] Jon Ingvar Karlsson Brune & Albina Guseynova Islandia
199  [6] Mikael Uni Karlsson Brune & Birta Sif Arnardottir Islandia
201  [5] Laurie Young & Larisa Afanasieva Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}