Results from International Championships 2011 - Under21 Ballroom 12 października 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships 2011
Anglia - Brentwood/London 11 października 2011

Under21 Ballroom 12 października 2011

Finał

1  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
2  David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
3  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
4  Luca Balestra & Krizia Balestra Włochy
5  Iaroslav Bieliei & Liliia Gladiuk Ukraina
6  Wojciech Jeschke & Malgorzata Kowalska Polska
7  Alex Freyr Gunnarsson & Virginie Primeau Kanada
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [37] Karlis Treijs & Anastasiya Krivosheeva Łotwa
9  [28] Piotr Paszewski & Weronika Mierzwa Polska
10  [26] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli Włochy
11  [25] John Giannini & Katherine Giannini Anglia
12  [23] Matteo del Gaone & Kristiina Reinfeldt Estonia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [15] Sun Yi Feng & Zhao Chen Xin Chiny
13  [15] Gerds Ivuskans & Beate-katrina Zeltina Łotwa
13  [15] Cheng Yi Ming & Liu Jiao Chiny
13  [15] Andrej Volkov & Anastasiya Kravchenko Rosja
13  [15] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Chiny
18  [14] Michelangelo Longo & Maria Longo Włochy
19  [13] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
19  [13] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
21  [11] Sergey Kravchenko & Lauren Oakley Anglia
22  [10] Sidney Chong & Sofya Aksenchik Anglia
22  [10] Krzysztof Myka & Malgorzata Rusiniak Polska
22  [10] Stanislav Wakeham & Laura Nolan Irlandia
25  [9] Rosario Ciranni & Giorgia Formisano Włochy
25  [9] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dania
27  [8] Zhang Chi & Yanna Zhang Chiny
27  [8] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania
29  [7] Michael Foskett & Korina Travis Anglia
30  [5] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polska

Runda 2 (górne 60)

31  [15] Oreste Alitto & Federica Bosco Włochy
31  [15] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
31  [15] Liu Yi & Zhou Xiaotong Chiny
31  [15] Long Qi Yu & Audrey Anne Siegel Chiny
35  [14] Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
35  [14] Vladislav Komelkov & Olena Dovgan Ukraina
35  [14] Denys Korostashov & Nataliya Kostyleva Ukraina
35  [14] Vladislav Lutskyi & Anna Shevchenko Ukraina
35  [14] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukraina
35  [14] Kirill Potapov & Olesya Mokrova Rosja
35  [14] Guo Ying & Huang Dong Chiny
42  [13] Sigurdur Mar Atlason & Sara Ros Jakobsdottir Islandia
42  [13] Kevin Baccanale & Louise Ragnar Włochy
42  [13] David Klar & Lauren Andlovec Australia
45  [12] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
45  [12] Nicholas Kharlamov & Rochelle Kharlamov USA
45  [12] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Polska
45  [12] Anatoly Novoselov & Tasja Schulz Niemcy
49  [11] Mai Jia Cheng & Yin Xue Qin Chiny
49  [11] Marcin Tichoniuk & Agnieszka Gajak Polska
51  [10] Gregorio Corello & Desire Brogna Włochy
51  [10] Hariton Homenko & Olga Shchuchynska Ukraina
53  [8] Nicolai Bouet & Natalya Kolpakova Dania
53  [8] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
53  [8] Artem Lazarev & Amalie Stampe Dania
53  [8] Andrea Leone & Valentina Vinciguerra Włochy
53  [8] Dmytro Yakimenko & Tetyana Sopit Ukraina
58  [7] Freythor Ossunrarson & Hrefna Halldorsdottir Islandia
59  [6] Kristaps Melko & Laura Fox Anglia
60  [5] Michael Johnson & Sally Rose Beardall Anglia

Runda 1 (górne 105)

61  [18] Vincenzo Boschetti & Serena Martelli Włochy
61  [18] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Chiny
63  [17] Pavlo Khondar & Dayana Khedzhadzi Ukraina
63  [17] Shane Leen & Michelle Mutuleasa Irlandia
65  [16] Nicolo Barbizi & Valentina Sopranzi Włochy
65  [16] Miles Chapman & Lorna Arnold Anglia
65  [16] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
65  [16] Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
65  [16] Vladyslav Ursatiy & Irina Lavrinenko Ukraina
65  [16] Kai Widdrington & Natasha Jeved Anglia
71  [15] Petter Engan & Kine Mardal Norwegia
71  [15] Simon Thagaard Jensen & Emma Ginge Dania
71  [15] Dmytro Yevterev & Daryna Makovetska Ukraina
71  [15] Dmitro Zhuk & Katya Parfenyuk Ukraina
75  [14] Matthew Dean & Sophie Webb Anglia
75  [14] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norwegia
77  [13] Marcus Mitchell & Rosie Ward Anglia
77  [13] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraina
79  [12] Valerijs Borovojs & Inna Orlova Irlandia
79  [12] Viacheslav Karasev & Anastasiya Zakharchuk Rosja
79  [12] Dmitriy Kharaman & Darya Molodets Ukraina
79  [12] Hampus Norberg & Lana Murphy (aka Astrom) Szwecja
79  [12] Cheng Yu & Yu Yue Chiny
84  [11] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dania
84  [11] Lawrence James & Aimie Leak Anglia
84  [11] Thorkell Jonsson & Helga Sigrun Hermannsdottir Islandia
84  [11] Weitian Shao & Zhao Shi Wen Chiny
84  [11] Ville Väätäinen & Reetta Karvinen Finlandia
84  [11] Di Bo Yi & Li Meng Ran Chiny
90  [10] Carl Hannon & Aisling Hannon Irlandia
90  [10] Denys Leonidov & Irina Rabinovich Ukraina
90  [10] Arseniy Mametev & Dharmini Guanel Anglia
93  [9] Asger Bjornker & Line Maigaard Iversen Dania
93  [9] Stefano Caridi & Chiara Sinigaglia Włochy
95  [8] Bradley Evans & Tanya Foy Anglia
95  [8] Alexandru Pogor & Mathilde Lyngsdal Dania
97  [7] Alexander Bouet & Anna Mária Prokopovicová Dania
97  [7] Francis Carnes & Sussen Hoen-Vestrheim Norwegia
99  [4] Artur Andrushko & Kristina Kazydub Ukraina
100  [2] Elliot Hyrycz & Alexandra Harradine Anglia
101  [1] Alex Jacquin & Anastasia Lake Anglia
101  [1] David Lawes & Karen Gaffney Irlandia
101  [1] Stefano Premoli & Valentina Ferrario Włochy
104  William Boxwell & Charlene Breen Irlandia
104  Mikael Uni Karlsson Brune & Birta Sif Arnardottir Islandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}