Results from International Championships 2016 - Amateur Ballroom 12 października 2016
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships 2016
Anglia - Brentwood/London 11 października 2016

Amateur Ballroom 12 października 2016

Finał

1  Chong He & Jing Shan Chiny
2  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rosja
3  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglia
4  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
5  Ivan Novikov & Margarita Klimenko Rosja
6  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [32] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Chiny
8  [25] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
9  [24] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Chiny
10  [19] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polska
10  [19] Ben Taylor & Stefanie Bossen Anglia
12  [9] Alex Plant & Faye Edge Anglia
13  [8] Jack Beale & Natalia Siyanko Anglia
14  [7] Zhao Yi Heng & Long Shu Yi Chiny

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

15  [36] Aleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova Włochy
16  [34] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli USA
16  [34] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polska
18  [33] James Cutler & Virginie Primeau Kanada
19  [28] Michal Le & Sandra Jablonska Polska
20  [25] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukraina
21  [21] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polska
22  [20] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan Chiny
23  [19] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Włochy
24  [18] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraina
24  [18] David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
26  [15] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dania
27  [8] Freythor Ossunrarson & Sophie Webb Anglia
28  [6] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finlandia
29  [5] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
30  [2] Vladimir Rudko & Yanina Yakubova Rosja

Runda 4 (górne 43)

31  [43] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Anglia
32  [42] Filipp Borisenok & Ekaterina Bondareva Rosja
32  [42] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rosja
34  [41] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraina
34  [41] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Włochy
34  [41] Roman Sukhomlyn & Valeryya Kalyschuk Rosja
37  [38] Kun Qian & Liu Yang Chiny
38  [33] Denys Korostashov & Anastasia Siabro Ukraina
39  [30] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norwegia
40  [29] Xie Cong Xian & Luo Yuting Chiny
40  [29] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Chiny
42  [28] Giuseppe Di Napoli & Sara Iozzia Włochy
43  [25] Damiano Soldati & Laura Fox Anglia

Runda 3 (górne 78)

44  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Chiny
44  [15] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Chiny
44  [15] Florin Vlad & Natalia O''Connor USA
47  [14] Sidney Chong & Stephanie Noon Anglia
47  [14] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Anglia
47  [14] Andrii Mykhailov & Anna Bohachova Ukraina
50  [12] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rosja
50  [12] Alessio Miraglia & Stephanie van der Poll Włochy
50  [12] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglia
53  [11] Artemiy Katashinskiy & Marina Katashinskaya Rosja
53  [11] Dan Malov & Anna Kaczmarski USA
55  [10] Nicholas Kelly & Cheyenne Russell Anglia
55  [10] Vladislav Komelkov & Olena Dovgan Ukraina
55  [10] Callam Thomson & Charlotte Carruthers Anglia
58  [9] Davide Camera & Doriana Guzzo Włochy
58  [9] Ruslan Kalyuzhnyy & Rosie Ward USA
58  [9] Kamil Kucharczyk & Polina Semenova Polska
58  [9] Alan Tentser & Julia Vitebsky Australia
62  [8] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Anglia
63  [7] Argo Oblikas & Kaja Jackowska Szwecja
64  [5] Artem Belmega & Anna Shevchenko Ukraina
64  [5] Danil Krasutskiy & Yuliya Polygach Ukraina
64  [5] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Austria
64  [5] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Anglia
68  [4] Oliver Hand & Heather Lynch Anglia
68  [4] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polska
68  [4] Tyrone Thiara & Kateryna Iaritenko Anglia
68  [4] Xu Xin & Qi Wen Yun Chiny
72  [3] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukraina
72  [3] Michal Litewka & Justyna Matoga Polska
72  [3] Ariel Zajac & Monika Zieba Polska
75  [2] Maksymylyan Bulgakov & Nataliya Blokhina Ukraina
75  [2] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norwegia
77  [1] Mingmin Gao & Yaofeifei Yu Chiny
77  [1] Guo Si Lin & Li Yu Chiny

Runda 2 (górne 113)

79  [16] Marco Barbera & Federica D'Orazi Włochy
79  [16] Geraint Heaney & Maryna Starchenko Anglia
79  [16] Hangfan Zhang & Bowen Liu Chiny
82  [15] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglia
82  [15] Michal Lemieszek & Dominika Gola Polska
82  [15] Yue Tian & Chen Tingting Chiny
82  [15] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglia
82  [15] Nie Yanhui & Yiwen Hou Chiny
87  [14] Maxim Pogorelskiy & Stefaniya Tatsiy Ukraina
88  [13] Emil Hallberg & Mona Pietilä Finlandia
88  [13] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rosja
88  [13] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Włochy
91  [12] Mikolaj Balcerzak & Julia Jablonska Polska
91  [12] Mateusz Chrzastek & Beata Michalecka Polska
91  [12] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Anglia
91  [12] Pio Taddei & Ilaria Fanini Włochy
95  [11] Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukraina
95  [11] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Płd)
97  [10] Gianluigi Di Fazio & Rossella Saladino Włochy
98  [9] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Włochy
98  [9] Victor Solecki & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Anglia
98  [9] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Łotwa
101  [8] Samuele Frugoli & Giorgia Lupi Włochy
102  [7] Ian Whyatt & Rosie Powers Anglia
103  [6] Andrea Capecchi & Giada Nuti Włochy
103  [6] Matteo Conti & Michela Vagni Włochy
103  [6] Anton Kornyushkin & Olesya Komarnitskaya Rosja
103  [6] Feng Qiaosen & Nadzeya Zadrutskaya Anglia
103  [6] Robert Rothmiller & Yvonne Rothmiller (aka Aurbacher) Niemcy
108  [4] Maksim Kupreev & Sofia Bila Ukraina
109  [3] Michael Bavoni & Desiree Bavoni Włochy
109  [3] Stefano Crivellaro & Veronica Grossi Włochy
109  [3] Tommy Wyderko & Brandylyn Arredondo USA
112  [2] Lai Nok Enoch Ng & Xiao Lin Zhang Chiny
113  Rui Pu & Jing Li Chiny

Runda 1 (górne 128)

114  [29] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dania
114  [29] Yuhang Feng & Zhang Rui Chen Chiny
114  [29] Yu Jun Hui & Xin Chen Chiny
114  [29] Linghao Kang & Anran Xing Chiny
114  [29] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukraina
114  [29] Artur Nabok & Anna Lubyanetska Ukraina
114  [29] Hirokuni Sakuma & Tang Liwen Japonia
121  [28] Jian Fang Yuan & Ming Lu Luo Chiny
122  [27] Sam Fakhrai & Fanny Sandegren Szwecja
122  [27] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Chiny
122  [27] Yuan Yiqi & Huan Yanni Chiny
125  [26] Oskar Gedin & Julia Hallberg Szwecja
126  [25] Matteo Granchi & Alice Belcredi Włochy
126  [25] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraina
128  [24] Andrey Vysloukh & Ekaterina Golovchenko Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}