Results from International Championships 2016 - Amateur Latin 11 października 2016
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships 2016
Anglia - Brentwood/London 11 października 2016

Amateur Latin 11 października 2016

Finał

1  Morten Löwe & Roselina Doneva Dania
2  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
3  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
5  Petar Daskalov & Zia James Anglia
6  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [25] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
8  [24] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
9  [21] Darren Hammond & Milla Lykke RPA
10  [20] Austin Joson & Nino Dzneladze USA
11  [18] Luca Urso & Alessandra Tripoli Włochy
12  [10] Nasko Gendov & Anna Lisova Włochy
13  [8] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
14  [4] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
15  [2] Gleb Chernyavsky & Maryna Steshenko Niemcy

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

16  [27] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rosja
17  [26] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
18  [25] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
18  [25] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
20  [23] Sergey Maksyuta & Elisaveta Vnuchkova Rosja
21  [22] Vladimir Litvinov & Lyubina Kuznetsova Rosja
22  [21] Denys Samson & Yuliya Nikitenko Anglia
23  [16] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Chiny
23  [16] Kirill Voronin & Tatyana Kosenko Rosja
25  [15] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
25  [15] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polska
25  [15] Wu Liu Fu & Yu Jun Du Chiny
25  [15] Ruslan Khisamutdinov & Elena Rabinovich Rosja
29  [10] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
29  [10] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rosja
31  [9] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Włochy

Runda 4 (górne 45)

32  [36] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polska
33  [35] Lu Deyu & Jiao Ran Chiny
33  [35] Dario Pizzo & Karen D'albundo Francja
35  [34] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rosja
36  [33] Kyrylo Dovgalin & Charlotte Plant Anglia
36  [33] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandia
38  [32] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Chiny
39  [30] Benjamin Jones & Amy Dowden Anglia
39  [30] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rosja
41  [29] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglia
42  [27] Silvio Antonio Anselmi & Katerina Samonas Włochy
42  [27] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Płd)
44  [23] Artem Kruchin & Darya Kravchuk Rosja
45  [18] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polska

Runda 3 (górne 86)

46  [16] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Rosja
47  [15] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rosja
47  [15] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglia
47  [15] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Chiny
50  [13] Maksim Melikhov & Lyubov Shatskaya Rosja
50  [13] Vladislav Zapolskiy & Anastasiya Chernenkaya Ukraina
52  [12] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Włochy
52  [12] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
52  [12] Pirayut Saharifa & Iryna Shved Tajlandia
55  [11] Ignat Calasnic & Olivia Gjelfort Dania
55  [11] Daniel Falkenberg & Zhanna Sablina Rosja
55  [11] Alessio Manni & Giulia Antonelli Włochy
55  [11] Oleksandr Vasylenko & Kateryna Panfilova Ukraina
59  [10] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Islandia
59  [10] Evgeni Kuzin & Anastasiya Fedoseeva Rosja
59  [10] Mengju Li & Xuejiao Yu Chiny
59  [10] Pavel Povalyaev & Sofya Povalyaeva Rosja
59  [10] Aleksandr Rodygin & Tatyana Ivanova Rosja
59  [10] Chaochen Yan & Liu Yutong Chiny
65  [9] Rostislav Fedchenko & Anastasiya Abramenkova Rosja
65  [9] Chengyu Ge & Zicheng Wu Chiny
65  [9] Daniel Hustiuc & Martina Zuccarello Włochy
65  [9] Yong Kun Long & Jia Ni Cheng Chiny
65  [9] Ilya Lukoshin & Valentina Zafran Rosja
65  [9] Darren Morrissey & Alisiya Yezhova Anglia
65  [9] Miroslav Randjelovic & Michaela Kemnitzer Niemcy
72  [8] Meng Jia Cui & Jiang Yu Lin Chiny
72  [8] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Rosja
72  [8] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rosja
72  [8] Igor Ifliand & Camille Webb Australia
72  [8] Stas Olarescu & Zhaniya Zharmenova Włochy
72  [8] Evgeniy Raev & Polina Shvab Rosja
72  [8] Mickael Vaganay & Amandine Mauceri Francja
79  [7] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Włochy
79  [7] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irlandia
79  [7] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polska
82  [6] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Irlandia
82  [6] Harry Keep & Georgia Blatch Anglia
84  [5] Zhao Hui & Long Jia Ling Chiny
85  [4] Rami Schehimi & Susan Fichte Niemcy
86  [3] Denys Leonidov & Valeriya Bushuk Ukraina

Runda 2 (górne 155)

87  [16] Roberto Imparato & Beatrice Tiberia Włochy
87  [16] Jefferson Pimentel & Lorencia Kan Singapur
87  [16] Yushen Wang & Zhang Yue Chiny
87  [16] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Chiny
91  [14] Liu Hong Bo & Feng Jing Chiny
91  [14] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukraina
91  [14] Lyu Masuda & Siobhan Power Australia
91  [14] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Włochy
91  [14] Simone Picca & Antonella Putignani Włochy
91  [14] Angelo Serena & Cristiana Serena Włochy
91  [14] Yang Heng Yu & Jia Yuan Chiny
98  [13] Daniil Anisimov & Valeriya Stromova Rosja
98  [13] Niccolo Cresci & Nicole Cresci Włochy
98  [13] Nikolay Kaskin & Yana Firsova Rosja
98  [13] Xiaolong Liu & Titian Zhang Chiny
98  [13] Cheng Yu & Huang Huihui Chiny
103  [12] Sergey Chernenko & Wiktoria Kierasinska Polska
103  [12] Li Rongzhi & Yunjia Zhang Chiny
105  [11] Lukas Alisauskas & Simona Grubeviciute Litwa
105  [11] Denys Lebed & Yuliia Zhukova Ukraina
105  [11] Mateusz Ostrowski & Marzena Dudek Polska
105  [11] Ruoling Wang & Yibo Lu Chiny
109  [10] Oliver Beardmore & Lydia Hall Anglia
109  [10] Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukraina
109  [10] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
109  [10] Gregory Mcdonough & Kathryn Jones Anglia
109  [10] Matteo Rosati & Sabrina Rossetti Włochy
109  [10] Nikita Vasilenko & Elizaveta Bulochknikova Ukraina
115  [9] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Niemcy
115  [9] Kirill Dovzhik & Alicia Philips-bullock Anglia
115  [9] Jack Johnson & Joanne De Jager Australia
115  [9] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rosja
115  [9] Salvatore Mannella & Luciana Baima Włochy
115  [9] Jacob Persson & Linn Hegdahl Szwecja
115  [9] Vadim Potapov & Elena Pilipenko Portugalia
115  [9] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu Chiny
123  [8] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova USA
123  [8] Yu Kao & Natalie Tjokro Singapur
123  [8] Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk Polska
123  [8] Valentin Milev & Viktoriya Scherbatova Anglia
123  [8] Valentyn Torkot & Anastasiya Kvurt Ukraina
128  [7] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na Chiny
128  [7] Yuqi Liang & Jingyiran Cheng Chiny
128  [7] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglia
131  [6] Serhii Borushko & Elizaveta Voloshanenko (aka Kanchenko) Ukraina
131  [6] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francja
131  [6] Artem Gorelov & Bella Bakarova Rosja
131  [6] Pavlo Khondar & Yuliya Galahina Ukraina
131  [6] Alfie Sadowski & Avital Svetlitsky Anglia
131  [6] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandia
137  [5] Lloyd Grifiths & Samantha Howells Anglia
137  [5] Liu Zhi Guo & Shan Lin He Chiny
137  [5] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukraina
140  [4] Marcel Daamen & Lisa Damen Belgia
140  [4] Tomasz Jaszewski & Alicja Kotarba Polska
140  [4] Albert Kosinski & Sandra Rog Polska
140  [4] Pavel Kozlov & Kristina Kovalevskaya Rosja
140  [4] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Płd)
145  [3] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Włochy
145  [3] Yumeng Dong & Zeyu Li Chiny
145  [3] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Niemcy
145  [3] Cyprian Kapitan & Ewa Sych Polska
145  [3] Jacob Murillo & Alexis Warr USA
145  [3] Damiano Paradisi & Ilaria Buioni Włochy
151  [2] Tomasz Boja & Kamila Gwozdz Polska
151  [2] Dimitar Dimitrov & Federica Fanelli Anglia
151  [2] Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dania
154  [1] Dimitri Mattia & Letizia Beneforti Włochy
155  Juho Taskinen & Pinja Koskela Finlandia

Runda 1 (górne 180)

156  [25] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Włochy
156  [25] Nikita Gordenkov & Darya Matrosova Rosja
156  [25] Daniil Podliesnyi & Polina Gulyaeva Ukraina
156  [25] Laurence Tanti & Consuela Camilleri Malta
160  [24] Gryhoriy Dudyak & Maria-Solomiya Voznyak Ukraina
160  [24] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglia
160  [24] Gonçalo Fernandes & Catarina Filipa Oliveira Portugalia
160  [24] Luca Franceschinis & Elena Rovere Włochy
160  [24] Filippo De Giorgia & Eleonora Costamanga Anglia
160  [24] Tino Sacaneno & Carolin Nilsson Szwecja
166  [23] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Anglia
167  [21] Per Almberg & Anita Teeling Szwecja
167  [21] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandia
167  [21] Nuno Duarte & Rafaela Duarte Portugalia
170  [20] Blake Elms & Jane Cloribel Australia
171  [18] Steven Dean & Krystal Leggett Anglia
171  [18] Sean Hill & Jules Plant Australia
173  [17] Philip Fol & Julia Zimmermann Anglia
173  [17] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Włochy
173  [17] Tianci Ma & Adela Capilnasiu Anglia
173  [17] Artur Nawrat & Monika Wieclav Czechy
173  W Oskar Odiakosa & Nikita Vince Anglia
178  [16] Andre Albino & Teresa Mendonça Portugalia
178  [16] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Włochy
180  [8] Shi Hua Bai & Anastasia Yermakova Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}