Results from International Championships 2016 - Professional Rising Star Latin 11 października 2016
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships 2016
Anglia - Brentwood/London 11 października 2016

Professional Rising Star Latin 11 października 2016

Finał

1  Kirilo Vasyuk & Angelique Meyer Francja
2  Alexey Karaulov & Vlada Karaulov (aka Semenova) Kanada
3  Aleksandr Altukhov & Cheyenne Murillo USA
4  Nikita Malakhov & Nadezda Vlasova USA
5  Richard Lifshitz & Laura Robinson Kanada
6  Ji Wang & Pan Jianhui Chiny
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [36] Sigurdur Thor Sigurdsson & Annalisa Zoanetti Australia
8  [35] Artur Tarnavskiy & Anastasiya Danilova USA
9  [25] Cao Zheng & Sun Fan Hong Kong
10  [19] Oleg Gyliuk & Irina Gyliuk Ukraina
10  [19] Joseph Hopwood & Alexandra Hawley (aka Golovchenko) Anglia
12  [15] Jake Davies & Olena Kalinina USA
13  [10] Evgeniy Nazarov & Alexandra Busheva USA

Ćwierćfinał

14  [14] Vassili Anokhine & Kristina Androsenko USA
14  [14] Li Di & Zhao Lei Chiny
14  [14] Daisuke Masuda & Mami Tsukada Japonia
14  [14] David Riegler & Ksenia Makhortova Niemcy
14  [14] Dmytro Rosenko & Natalia Granko Ukraina
19  [13] Motomitsu Shimizu & Miyuki Maruichi Japonia
20  [12] Igal Ginzburg & Sonia Sebastianov Izrael
20  [12] Sergey Gusev & Anastassia Usoltseva Rosja
20  [12] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
20  [12] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
24  [10] Jonas Kazlauskas & Kathleen Ilo USA
25  [8] Jinwoo Myung & Yuseon Jung Korea (Płd)
26  [7] Hae Yook Lee & Sun Joo Kim Korea (Płd)
27  [6] Cheng Lin Li & Fan Xia Chiny
27  [6] Balazs Nagymihaly & Zsofia Horvath Węgry
29  [5] Roman Boruhov & Yuliya Prokopenko Izrael
29  [5] George Osadchy & Elizaveta Shaposhnikova Rosja

Runda 2 (górne 62)

31  [16] Zhou Liu & Yi Mei Yin Chiny
31  [16] Alex Sindila & Jade Main Anglia
31  [16] Shohei Tsuji & Mariko Tsuji (aka Maeda) Japonia
34  [15] Krzysztof Grzelak & Natalia Krzystoszek Anglia
34  [15] Xiao Liu & Ashley Nichole Luna Chiny
36  [14] Qiang Fu & Jing Wen Li Chiny
36  [14] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
38  [12] Emanuele Caruso & Carlotta Fucci Włochy
38  [12] Yuki Nishii & Azusa Haruna Japonia
38  [12] Yuki Suzuki & Ayaka Harada Japonia
41  [11] Do Hyeon Kim & Su Myo Park Korea (Płd)
42  [10] Roman Malkov & Ewa Malik Anglia
42  [10] Kirill Shevelev & Valerya Sheveleva (aka Dzhamaryan) Rosja
44  [9] Eyal Gleanz & Amanda Fleising Kanada
44  [9] Hiroyuki Nitta & Sakura Nitta Japonia
46  [8] Satoshi Nishikawa & Yukiko Soga Japonia
46  [8] Marcin Raczynski & Elena Blotkevich Anglia
48  [7] Artem Klimenov & Giulia Nuzio Włochy
48  [7] Ryan Lewis & Tessa Marie Murphy USA
48  [7] Mathieu Marechal & Victoria Feneley Anglia
48  [7] Takashi Takagi & Kiyomi Takashima Japonia
52  [5] Fabio Coco & Nicole Harrington Nowa Zelandia
53  [4] Jin Kanaya & Tomoyo Kawasaki Anglia
53  [4] Takatoshi Mitsui & Tomoko Sugimoto Japonia
55  [3] Titanno Bayuseto Dahon & Jessica Suriadi Indonezja
55  [3] Ben Milan-Vega & Kseniya Zheludkova Anglia
55  [3] Bradley Montagnese & Tania Montagnese (aka Trigili) Anglia
55  [3] Paulius Vaskelis & Viktoriya Wilton Anglia
59  [2] Hiroaki Omata & Emi Omata Japonia
60  [1] Erhan Kus & Seda Arigul Turcja
60  [1] Hayato Suzuki & Aya Sato Japonia
62  Taichi Koga & Yuma Kikuchi Japonia

Runda 1 (górne 71)

63  [23] Woo Hong Sang & Ji Young Byun Korea (Płd)
64  [22] Naoki Arima & Aki Wakabayashi Japonia
64  [22] Lukasz Wisniewski & Agnieszka Filipczak Polska
66  [20] Tomomasa Kamiya & Toshie Uetake Japonia
66  W Mihaly Meszaros & Alexandra Dáné USA
68  [19] Che-jui Hsu & Wan-Chen Tsai Tajwan
69  [18] Shinichiro Sameguchi & Rikako Abe Japonia
70  [15] Takashi Omura & Tomoe Matsuda Japonia
71  [5] Chihiro Tujimoto & Yuko Kuroki Japonia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}