Results from International Championships 2016 - Under 21 Latin 11 października 2016
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships 2016
Anglia - Brentwood/London 11 października 2016

Under 21 Latin 11 października 2016

Finał

1  Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rosja
2  Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Islandia
3  Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukraina
4  Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglia
5  Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Chiny
6  Chengyu Ge & Zicheng Wu Chiny
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [39] Giacomo Ballarin & Lucrezia Lando Włochy
8  [33] Rostislav Fedchenko & Anastasiya Abramenkova Rosja
9  [30] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Chiny
10  [27] Chaochen Yan & Liu Yutong Chiny
11  [25] Daniil Dozorov & Dasha Loginova Rosja
12  [18] Oliver Beardmore & Lydia Hall Anglia
13  [17] Vitantonio Ottomano & Alessia Altieri Włochy
14  [7] Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

15  [14] Vitaly Dergachev & Taisiya Chalbasova Rosja
16  [12] Andrei Boldyrev & Daniela Roze Kutischev Irlandia
16  [12] Dmitry Chechkyn & Julia Zakarieva Kanada
16  [12] Sergey Rozhkov & Anna Anufrieva Rosja
16  [12] Mark Scherbak & Oleksandra Putìlìna Ukraina
16  [12] Cheng Yu & Huang Huihui Chiny
21  [11] Andrea Palomba & Alessia Melchionno Włochy
22  [10] Denys Lebed & Yuliia Zhukova Ukraina
23  [9] Ilya Lukoshin & Valentina Zafran Rosja
24  [8] Vladislav Zapolskiy & Anastasiya Chernenkaya Ukraina
24  [8] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Chiny
26  [7] Nazariy Blagyy & Marketa Vlckova USA
26  [7] Angelo Serena & Cristiana Serena Włochy
28  [6] Dajun Ma & Ding Yumeng Chiny
29  [5] Yihang Huang & Luyao Chen Chiny
29  [5] Zhao Hui & Long Jia Ling Chiny

Runda 2 (górne 63)

31  [15] Yushen Wang & Zhang Yue Chiny
32  [14] Mathew Duffin & Kayleigh Andrews Anglia
32  [14] Simone Picca & Antonella Putignani Włochy
32  [14] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglia
35  [13] Timofej Ivancenko & Wiktoria Janson Polska
35  [13] Michael Wilson & Michelle Mozenson Kanada
35  [13] Mei Yu Zhe & Yang Xin Chiny
38  [12] Daniil Anisimov & Valeriya Stromova Rosja
38  [12] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irlandia
40  [11] Niccolo Cresci & Nicole Cresci Włochy
40  [11] Kirill Dovzhik & Alicia Philips-bullock Anglia
40  [11] Yang Heng Yu & Jia Yuan Chiny
43  [10] Semen Khrzhanovskiy & Elizaveta Lykhina Rosja
44  [9] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukraina
44  [9] Oliver Hand & Heather Lynch Anglia
44  [9] Yu Kao & Natalie Tjokro Singapur
44  [9] Salvatore Mannella & Luciana Baima Włochy
44  [9] Nikita Pavinskiy & Polina Teplitskaya Rosja
49  [8] Denis Fesenko & Tatevik Chibukhchyan Ukraina
49  [8] Nikolay Kaskin & Yana Firsova Rosja
49  [8] Pavel Kozlov & Kristina Kovalevskaya Rosja
49  [8] Piotr Swiatkowski & Natalia Karpinska Polska
49  [8] Nikita Vasilenko & Elizaveta Bulochknikova Ukraina
54  [7] Ailizhati Dilixiati & Wang Na Na Chiny
54  [7] Tobias Fladby & Hanna Cresswell-Melstrom Anglia
54  [7] Liu Zhi Guo & Shan Lin He Chiny
57  [6] Ionut Ciubotariu & Lisa Ruf Niemcy
57  [6] Lai Yu Xiang & Yi Tong Xu Chiny
59  [4] Gryhoriy Dudyak & Maria-Solomiya Voznyak Ukraina
59  [4] Erik Linder & Rickie Taylor USA
61  [3] Qi Peng Ou & Yangshan Ou Chiny
62  [1] Jacob Murillo & Alexis Warr USA
63  Anders Koch & Victoria Ore Petersen Dania

Runda 1 (górne 102)

64  [17] Wiliam Duffen & Melissa Kirkpatrick Anglia
64  [17] Seweryn Klekowski & Julia Kowalczyk Polska
64  [17] Albert Kosinski & Sandra Rog Polska
64  [17] Yuqi Liang & Jingyiran Cheng Chiny
64  [17] Daniel Smuts-Steyn & Chloe Barrett-Blake Anglia
69  [16] Dimitar Dimitrov & Federica Fanelli Anglia
69  [16] Ilya Gasanov & Lyudmila Raevskaya Rosja
69  [16] Dong Chan Um & Jiyeon Kim Korea (Płd)
72  [15] Caitlin Ghorghe & Jodie Bailey Anglia
72  [15] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukraina
72  [15] Ruoling Wang & Yibo Lu Chiny
75  [14] Luca Franceschinis & Elena Rovere Włochy
75  [14] Filippo De Giorgia & Eleonora Costamanga Anglia
75  [14] Federico De Giorgio & Carlotta Arduino Włochy
78  [13] Oskar Gaigl & Anastasia Miller Niemcy
79  [12] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglia
80  [11] Andrea Marchetti & Martina Pezzato Włochy
80  [11] Jun Yong Sing & Myoung Shia Korea (Płd)
80  [11] Anton Zon & Viktoria Krasnozhon Ukraina
83  [10] Alessandro Bidinat & Anna Carbone Włochy
84  [9] Jakub Adamcewicz & Aleksandra Filinowicz Polska
84  [9] Steven Dean & Krystal Leggett Anglia
84  [9] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglia
87  [8] Gonçalo Fernandes & Catarina Filipa Oliveira Portugalia
88  [6] Yumeng Dong & Zeyu Li Chiny
88  [6] Oliver Green & Arica Smith Anglia
88  [6] Cyprian Kapitan & Ewa Sych Polska
88  [6] Tino Sacaneno & Carolin Nilsson Szwecja
92  [5] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Włochy
92  [5] Damian Kramski & Alicja Skorupka Polska
92  [5] Jone Snilstveit & Lydia Nagy Molvaer Norwegia
92  [5] Giovanni Trinco & Alessia Bonino Włochy
96  [4] Blake Elms & Jane Cloribel Australia
97  [3] Hervc Delfino & Nicole Baldini Włochy
97  [3] Sean Hill & Jules Plant Australia
99  [2] Patryk Kujawinski & Michalina Kanclerz Polska
99  [2] Lasha Utalishvili & Anna Utalishvili Rosja
101  [1] Nuno Duarte & Rafaela Duarte Portugalia
101  [1] Simon Hordvik Espelid & Sina Marie Torgrimsen Norwegia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}