Results from International Championships - Amateur Ballroom 11 października 2017
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships
Anglia - Brentwood/London 10 października 2017

Amateur Ballroom 11 października 2017

Finał

1  Chong He & Jing Shan Chiny
2  Fedor Isaev & Anna Zudilina Rosja
3  Kyle Taylor & Izabela Skierska Anglia
4  Diego Arias Prado & Ekaterina Ermolina Rosja
5  Dusan Dragovic & Liis End Anglia
6  Igor Reznik & Mariya Polischuk Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [30] Si Cheng Li & Zhou Man Ni Chiny
8  [24] Jianan Peng & Jia Ci Zhong Chiny
9  [22] Alex Gunnarsson & Anna Trenzeleva Islandia
10  [14] Oskar Wojciechowski & Karolina Holody USA
11  [13] Artem Kuklin & Alika Dikaya Ukraina
12  [8] Angelo Gaetano & Clarissa Morelli USA
13  [6] Nikita Druzhinin & Anastasyya Slyusar Ukraina
14  [3] Alex Plant & Faye Edge Anglia

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

15  [28] James Cutler & Virginie Primeau Kanada
16  [27] Michal Le & Sandra Jablonska Polska
17  [25] Ilya Golovchenko & Kristina Bogoslavskaya Rosja
17  [25] Oleksandr Kalenyuk & Olena Ablitsova USA
19  [22] Pawel Kostrzewa & Martyna Lewandowska Włochy
20  [21] Maciej Kadlubowski & Maja Kopacz Polska
21  [19] David Moretti & Francesca Sfascia Włochy
21  [19] Vadim Negrebetskiy & Bettina Hatfield Anglia
21  [19] Andrej Volkov & Dana Makarova Rosja
24  [17] Marko Ilich & Yuliya Kovtunova (aka Sadovskaya) Ukraina
25  [16] Aleksandr Ovchinnikov & Ewa Dudek Polska
26  [15] Davide Morelli & Caroline Kjeldgaard Dania
27  [14] Yuriy Prokhorenko & Mariya Sukach Ukraina
28  [12] Szymon Kalinowski & Grazyna Grabicka Polska
29  [9] Dima Dakhnovskyi & Anna Dakhnovska (aka Sukach) Ukraina
30  [8] Edmund Ault & Veronika Ault (aka Rezepina) Anglia
30  [8] Krzysztof Myka & Agnieszka Osrodka Polska

Runda 4 (górne 45)

32  [45] Ivan Iacobbe & Ylenia Dalla Bona Włochy
33  [41] Alexander Borisov & Sofia Shchipskaya Rosja
34  [40] Dan Malov & Anna Kaczmarski USA
34  [40] Brandon Stanley & Diana Miroshnichenko Anglia
36  [39] Yahor Boldysh & Julia Granath Anglia
37  [36] Oliver Hand & Lydia Hall Anglia
37  [36] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Chiny
37  [36] Xie Cong Xian & Luo Yuting Chiny
37  [36] Chen Xiangyu & Jiao Yuehan Chiny
41  [30] Michael Foskett & Nika Foskett (aka Vlasenko)
42  [25] Markus Hirvonen & Liisa Setala Finlandia
42  [25] Marcus Mitchell & Tetyana Panchenko Anglia
44  [24] Davide Camera & Doriana Guzzo Włochy
45  [23] Damiano Soldati & Laura Fox Anglia

Runda 3 (górne 78)

46  [17] Marco Barbera & Federica D'Orazi Włochy
46  [17] Filipp Borisenok & Ekaterina Bond Rosja
46  [17] Thorkell Jonsson & India Phillips-Bullock Anglia
49  [16] Zhang Zheng Yang & Yu Yi Chiny
50  [15] Danil Dobrovolskiy & Anastasiya Malovana Ukraina
50  [15] Kristoffer Frimo Melaes & Mette Brandstadmoen Norwegia
50  [15] Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Chiny
50  [15] Linghao Kang & Anran Xing Chiny
50  [15] Elliott Whittaker & Ksenia Gammova Anglia
55  [14] David Cockram & Charlotte Rikke Christiansen Anglia
55  [14] Aleksey Degtyarev & Aleksandra Golovchenko Rosja
55  [14] Jia Jie Liu & Xiao Ting Guo Chiny
55  [14] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Włochy
55  [14] Yiwen Yao & Ai Ni Zhao Chiny
60  [12] Oreste Alitto & Valeria Belozerova Rosja
60  [12] Argo Oblikas & Rosie Ward Anglia
60  [12] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraina
60  [12] Florin Vlad & Natalia O''Connor USA
64  [11] Viktor Antonenko & Olga Kulyk Ukraina
64  [11] Andrey Artemenko & Anastasiya Lisitsina Ukraina
64  [11] Jerzy Borowski & Lina Liljenberg Szwecja
64  [11] Nicola Caporusso & Francesca Genchi Włochy
68  [8] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukraina
68  [8] Ayaz Giniyatullin & Aysylu Giniyatullina Rosja
70  [7] Bartosz Lech & Kornelia Kopaczynska Polska
71  [5] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polska
71  [5] Viktor Nugaev & Vasilisa Rudakova Rosja
71  [5] Oleksandr Skornyakov & Agniya Lavrinenko Ukraina
71  [5] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rosja
71  [5] Yuan Yiqi & Huan Yanni Chiny
76  [3] Eduard Borodov & Ekaterina Golovchenko Rosja
76  [3] Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
78  [1] Justas Zagurskas & Abi Cutts Anglia

Runda 2 (górne 119)

79  [20] Daniel Jurca & Emilia Scherfelova Słowacja
79  [20] Wang Kun & Xu Wan Chiny
79  [20] Evgeniy Lekh & Yuta Krupnova Rosja
79  [20] Konstantin Panchenko & Nadezhda Panchenko (aka Golovan) Austria
83  [19] Dominik Frach & Julia Wojcicka Polska
83  [19] Denis Savitskiy & Valeriya Dudarenko Ukraina
85  [18] Matteo Conti & Michela Vagni Włochy
85  [18] Guo Si Lin & Li Yu Chiny
85  [18] Leandro De Rossi & Alessia D'orazi Włochy
88  [17] Nicolai Bouet & Anna Shagalina Dania
88  [17] Sihan Chen & Cao Lu Ying Chiny
88  [17] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polska
88  [17] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Niemcy
92  [16] Miles Chapman & Ivanka Georgieva Anglia
92  [16] Patryk Debski & Justyna Klepczarek Polska
92  [16] Xu Xin & Qi Wen Yun Chiny
92  [16] Bogdan Zabolotniy & Stefaniya Tatsiy Ukraina
96  [15] Anton Kornyushkin & Anastasiya Burova Polska
96  [15] Sander Friis Laukas & Philippa Blichfeldt Thoresen Norwegia
96  [15] Volodymyr Nyelyenson & Vlada Kovalenko Ukraina
99  [14] Nie Yanhui & Yiwen Hou Chiny
100  [13] Michael Bruni & Chiara Cassai Włochy
100  [13] Mihai Cotos & Stephanie Leyden Australia
100  [13] Kirill Ivanov & Alena Trigubko Rosja
103  [12] Angelo Annese & Francesca Casalino Włochy
103  [12] Lewis Hateley & Caroline Court Anglia
105  [11] Timur Beshkenadze & Anastasiya Volynets Ukraina
105  [11] Peter Christiansen & Helena Bakholm Dania
105  [11] Dadi Freyr Gudjonsson & Marta Carrasco Islandia
108  [10] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polska
109  [9] Massimiliano Canali & Greta Andrea Frugoli Włochy
109  [9] Denis Perederiy & Marina Poliakova Ukraina
111  [8] Andrea Capecchi & Giada Nuti Włochy
111  [8] Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Włochy
113  [7] Thor Bjorgvinsson & Anastasia Shea (aka Sheptitskaya) Anglia
113  [7] Joe Johnson & Eva Johnson Anglia
113  [7] Janis Strelnieks & Eliza Grinvalde Łotwa
116  [6] Oskar Gedin & Julia Hallberg Szwecja
116  [6] Kyryll Korchmar & Anna Yankul Ukraina
118  [4] Rui Chai & Li Wei Ya Chiny
118  [4] Alessio Simonata & Micaela Fratepietro Chorwacja

Runda 1 (górne 148)

  [25] Pierpaolo Chiantera & Cristina Chiantera Włochy
  [25] Viktor Deev & Varvara Gerasimova Anglia
  [25] Maxwell Harrison & Katie Harrison Anglia
  [25] Michal Pernak & Oliwia Matuszewska Polska
  [25] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
  [25] Filip Sjölander & Ylva Stagler Szwecja
  [25] Charlie Townsend & Ineta Vaicikasukkiate Anglia
  [25] Sasha Ward & Amy Hankin Anglia
  [24] Kieran Brown & Josie Hedges Anglia
  [24] Cameron May & Emma O'reilly Australia
  [23] Matteo Granchi & Alice Belcredi Włochy
  [23] Michal Lemieszek & Dominika Gola Polska
  [22] Dan Koschier & Caroline Katzer Niemcy
  [21] Zixuan Wang & Shengyue Zhang Chiny
  [20] Matej Pritekelj & Sonya Tsekanovsky USA
  [20] Yvo Van Bosch & Yan Yan Wong Holandia
  [19] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nowa Zelandia
  [17] Sam Ardekani & Fanny Sandegren Szwecja
  [17] Cheng-Ang Chang & Yi-Chun Hua Tajwan
  [17] Dimitri Meyers & Emily Zhang Australia
  [17] Ian Whyatt & Rosie Powers Anglia
  [16] Filippo Cassetta & Emanuela Stringaro Włochy
  [16] Mantas Malys & Naomi Omori Anglia
  [15] George Borisov & Ada Au Hong Kong
  [15] Steven Dean & Krystal Leggett Anglia
  [15] Lucien Maart & Sabrina Serra Australia
  [13] Riccardo Nicolosi & Giulia Nicolosi Włochy
  [11] Gideon Bowden & Sophie Payton Anglia
  [6] Victor Karlsen & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Szwecja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}