Results from International Championships - Junior Latin 10 października 2017
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships
Anglia - Brentwood/London 10 października 2017

Junior Latin 10 października 2017

Finał

1  Oleksiy Bonkovskyy & Vladyslava Vursalova Ukraina
2  Qi Peng Ou & Yangshan Ou Chiny
3  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rosja
4  Sharif Mirhanov & Anna Dolgopolova Rosja
5  Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rosja
6  Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [35] Wu Xiao Hui & Shi Yun Lin Chiny
8  [33] Maxsim Proskurin & Viktoriya Vorontsova Rosja
9  [20] Li Quan Wang & Chen Jiang Chiny
10  [19] Dmitriy Rozdaybida & Kristina Mendela Ukraina
11  [18] Daniil Kukuevsky & Mariya Artamonova Rosja
12  [17] Wei Lin & Yu Zi Xie Chiny
13  [16] Igor Stifutin & Polina Kalashnikova Rosja
14  [15] Zhou Zi Ping & Li Xin Chiny

Ćwierćfinał

15  [15] Yi Lin Ma & Badi Di Jie Chiny
16  [14] Christopher Ponomarenko & Ella Perry Anglia
16  [14] Shi Xiao Tang & Wang Yan Chiny
16  [14] Weixin Zhang & Lu Chun Hua Chiny
19  [13] Jin Bo Li & Dan Dan Liu Chiny
19  [13] Kai Zhang & Rui Qi Qin Chiny
21  [12] Yi Fan Wei & Yu Tong Wang Chiny
22  [11] Wen Di Yu & Shi Qi Xu Chiny
23  [9] Liu Jia Cheng & Zhi Ling Dong Chiny
23  [9] Andrey Prokip & Anastasiya Koroleva Rosja
25  [8] Lizhuo He & Xin Xin Kang Chiny
25  [8] Zhang Ze Xu & Jianing Ding Chiny
27  [7] Duo Wang & Xuan Yan Chiny
28  [6] Nikita Kanalyuk & Stasya Melnik Ukraina
29  [5] Jincheng Chen & Wen Qian Cui Chiny
30  [3] Alessandro Guglietta & Alessia Pecchia Włochy
31  [2] Daniel Augustin & Evgeniya Halabadzhah Ukraina

Runda 2 (górne 60)

32  [16] Yan Xuan Xu & Yuhan Chen Chiny
33  [15] Oleg Martynenko & Diana Kalitventseva Ukraina
34  [14] Danil Kolomiets & Daria Kolomiets Mołdawia
34  [14] Jonas Terleckas & Ruby Castro USA
34  [14] Chenling Wu & Lanxin Xu Chiny
37  [13] Jinliang Chen & Guo Zhan Chiny
37  [13] Yu Huang & Chen Ye Chiny
37  [13] Hao Lijia & Yijun Su Chiny
37  [13] Haoran Sun & Qianer Yang Chiny
41  [12] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglia
41  [12] Chen Shao Jie & Zl Yu Li Chiny
41  [12] Maoguang Teng & Yajie Gu Chiny
44  [11] Si Yuan Deng & Lili Xiao Chiny
44  [11] Liyang Han & Xue Chen Chiny
44  [11] Filipp Kochanov & Maria Evseeva Rosja
47  [8] Matthew Bezzant & Abigail Werner USA
47  [8] Daniel Myslicki & Natalia Koss Polska
49  [7] Robert Donohoe & Grace Ward Anglia
49  [7] Aron Logi Hranannarsson & Halldora Isold Thordardottir Islandia
49  [7] Zhendong Li & Degu Cun Chiny
49  [7] Maksym Rodionov & Êva Majsner Ukraina
53  [6] Joseph Hughes & Marina Morris Anglia
53  [6] Gustav Skovbon & Valeria Grafova Dania
55  [5] Hou Ze Feng & Yue Lin Chiny
55  [5] Yu Bo Gui & Bei Er Tang Chiny
55  [5] Vladislav Kidon & Sofiya Kapustina Ukraina
58  [4] Wen Ge Nie & Rui Zhou Rosja
59  [3] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Islandia
59  [3] Timofey Plekhanov & Kseniya Zubkova Rosja

Runda 1 (górne 103)

61  [17] Ryan Bendall & Alana Salter Anglia
61  [17] Artem Logachev & Elena Sefer Ukraina
61  [17] Vladislav Pogorilij & Dariya Chumichkina Ukraina
61  [17] Junyuan Wu & Mengyao Wu Chiny
65  [16] Denis Konoplin & Elizaveta Korchagina Rosja
65  [16] Yan Chen Li & Liu Ni Chiny
67  [15] Mason Bevan & Natasha Irons Anglia
67  [15] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
67  [15] Zhang Penghui & Ding Hanhan Chiny
70  [14] Andrei Cutashevskii & Maria Turceaninova Mołdawia
70  [14] Wiktor Purczynski & Alicja Staskiewicz Polska
70  [14] Dmitriy Shichkin & Polina Bogorodskaya Rosja
70  [14] Wen Long Xie & Hong Yu Xie Chiny
74  [13] Mateusz Kowalczyk & Zofia Stefaniak Polska
74  [13] Vasilij Semiletov & Sofya Vorobeva Rosja
76  [12] Jinjian Gao & He Hui Zi Chiny
76  [12] Giacomo Mondino & Alessia Bono Włochy
76  [12] Maxim Morris & Issy Dulham Anglia
76  [12] Rusen Qian & Qianying Huang Chiny
80  [11] Elliot Blant-Harwood & Scarlett Houston Anglia
80  [11] Mikola Panchenko & Sofìya Alba Ukraina
82  [10] Oleg Chernyshev & Veronika Gireyko Rosja
82  [10] Marco Diaz Cuadro & Andrea Briguglio Włochy
82  [10] Adrian Romanowski & Sigrun-Rakel Olafsdottir Islandia
85  [9] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rosja
85  [9] Oleksandr Falshovnik & Darya Yaremchuk Ukraina
85  [9] Gethin Poacher & Ellie-Jay Jones Talbot Walia
88  [8] Gabriele Parisi & Elisa Sorrentino Włochy
89  [6] Timurs Cepurnojs & Keila Swain Anglia
89  [6] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglia
89  [6] Axel Kvaran & Hildur Bjork Johannsdottir Islandia
89  [6] Aleksandr Mysyk & Darja Karpukhina Ukraina
89  [6] Fionn Nolan & Megan Thomas Anglia
89  [6] Dmitrij Sivchuk & Ekaterina Bushinskaya Ukraina
95  [5] Stefan Chiari & Lisa Cudin Włochy
96  [4] Jin-Ye Lee & Chien-Hsuan Lin Tajwan
96  [4] Diego Zucca & Alice Palma Włochy
98  [3] Verdon Laws & Nicole Bowers RPA
99  [2] Thomas Loveless & Emily Leeves Anglia
99  [2] Arthur Sugonajev & Victoria Barker Anglia
101  [1] Andrea Binda & Eleonora Sassi Włochy
101  [1] Edoardo Chidichimo & Mia Ward Anglia
103  Lauritz Thoresen & Emilia Swann Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}