Results from International Championships - Amateur Latin 9 października 2018
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

International Championships
Anglia - Brentwood/London 9 października 2018

Amateur Latin 9 października 2018

Finał

1  Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina USA
2  Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
3  Petar Daskalov & Zia James Anglia
4  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
5  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Włochy
6  Austin Joson & Nino Dzneladze USA
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [24] Alexander Chernositov & Arina Grishanina USA
8  [20] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
9  [10] Sam Shamseili & Liza Lakovitsky Dania
10  [9] Anton Nesterko & Dariya Maryuschenko Ukraina
11  [7] Nikita Pavlov & Ekaterina Sharanova Rosja
12  [5] Tal Livshitz & Ilana Keselman USA
13  [4] Wu Liu Fu & Elena Rabinovich Chiny
14  [2] Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

15  [30] Anton Lam-Viri & Anastasiya Savinskaya Rosja
16  [29] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
17  [27] Matteo Cossu & Viktoriya Kachalko Włochy
17  [27] Francesco Garofalo & Magda Strzesnicka Włochy
19  [24] Sergey Maksyuta & Valeriya Verstova Rosja
20  [22] Oleg Skaskiv & Viktoriya Mayster Ukraina
21  [21] Lu Deyu & Jiao Ran Chiny
21  [21] Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
21  [21] Igor Wilczynski & Irina Grishina Polska
24  [19] Ilya Sizov & Arina Voloshina Rosja
25  [18] Adam Hathazi & Morgana Lakatos-Hayward Kanada
25  [18] Ruslan Khisamutdinov & Karina Yusupova Rosja
25  [18] Lloyd Perry & Rebecca Scott Anglia
28  [15] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
29  [13] Petur Fannar Gunnarsson & Polina Oddr (aka Shevchuk) Islandia
30  [8] Adelmo Mandia & Leah Rolfe Anglia

Runda 4 (górne 45)

31  [43] Taras Savitskyy & Yulia Koshkina USA
32  [41] Cosimo Barra & Diana Sharipova Włochy
33  [39] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
34  [37] Aleksandr Porozov & Arina Sokolova Izrael
34  [37] Cristian Priori & Dasha Loginova Włochy
36  [36] Chengyu Ge & Zicheng Wu Chiny
37  [35] Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Chiny
38  [34] Dmitriy Semeshkin & Karina Zadoyan Rosja
39  [32] Luke Miller & Ellie Beacock Anglia
39  [32] Stas Olarescu & Marketa Vlckova Anglia
41  [30] Evgeni Kuzin & Ulyana Maksimkina Rosja
42  [28] Tang Yi Ming & Huang Xin Yi Chiny
43  [27] Jakub Drmota & Magdalena Baranowska Polska
43  [27] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Chiny
45  [25] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Anglia

Runda 3 (górne 84)

46  [15] Carlos Gu & Susan Sun Chiny
46  [15] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Dania
46  [15] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
49  [14] Andrea Palomba & Lyubina Kuznetsova Włochy
50  [13] Hao Jiang & Guo Yang Chiny
51  [12] Dmitry Chechkyn & Taisiya Chalbasova Rosja
51  [12] Svyatoslav Gerasimov & Anastasiya Zakharchuk Rosja
51  [12] Ilya Kashirkin & Yuliia Zhukova Rosja
51  [12] Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Chiny
51  [12] Gong Chao Qun & Zhuo Lian Wei Chiny
51  [12] Daniil Tymoshenko & Mariya Lukovets Ukraina
57  [11] Kirill Aleksandrov & Anastasiya Dubrovskaya Rosja
57  [11] Evgeniy Barskiy & Valeriya Oleksyuk Rosja
57  [11] Nikolay Chernov & Elizaveta Dvoryanova Rosja
57  [11] Andrey Patrushev & Ekaterina Bralyuk Rosja
57  [11] Nikita Polyakov & Darya Dubchak Rosja
57  [11] Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rosja
63  [10] Giacomo Ballarin & Alessia Altieri Włochy
63  [10] Artem Titivkin & Polina Kalashnikova Rosja
65  [9] Nikita Gordenkov & Bella Bakarova Rosja
65  [9] Vincenzo Termini & Sharon Arena Włochy
67  [8] Oskar Dziedzic & Magdalena Tarnowska Polska
67  [8] Ewoud Fidom & Melanie Weiler Holandia
67  [8] Konrad Gadko & Angelika Jaszewska Polska
67  [8] Weitian Shao & You Yi Cai Chiny
71  [7] Elliot Hyrycz & Katerina Samonas Anglia
71  [7] Chaochen Yan & Aoxue Kong Chiny
73  [6] Nazariy Blagyy & Nikolina Melin Polska
73  [6] Marco Bonavolta & Benedetta Vari Włochy
73  [6] Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rosja
73  [6] Li Yalong & Xiaodan Zhu Chiny
77  [5] Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir Islandia
78  [4] Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nowa Zelandia
78  [4] Nikolay Kaskin & Svetlana Perina Rosja
78  [4] Sergey Kolesnikov & Violetta Dzenik Rosja
78  [4] Andrey Stepanov & Kristina Tsyplyakova Rosja
82  [3] Justin Sharrock & Amy Sharrock Australia
83  [2] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Chiny
83  [2] Wang Da Yu & Chen Jia Chiny

Runda 2 (górne 151)

85  [14] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Płd)
85  [14] Rostislav Fedchenko & Elizaveta Kozlova Rosja
85  [14] Vyacheslav Kotov & Weronika Jedwabna Polska
85  [14] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Włochy
85  [14] Dmitry Muchnik & Sarit Konikov Izrael
85  [14] Vladislav Salnikov & Yuliya Gotsulyak (aka Chernysh) Ukraina
91  [13] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Włochy
91  [13] Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polska
91  [13] Alex Maslanka & Christine Budniak Kanada
91  [13] Nikolay Parshikov & Elizaveta Kuyan Rosja
91  [13] Kai Zhang & Rui Qi Qin Chiny
91  [13] Johnny Yifan Zhao & Mina Xinru Mao Chiny
97  [12] Sergiy Agvanyan & Darya Mazhova Ukraina
97  [12] Karol Choma & Iwona Weglinska Polska
97  [12] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irlandia
97  [12] Simone Giraldi & Alice Fabrizi Włochy
97  [12] Yihang Huang & Luyao Chen Chiny
97  [12] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Szwecja
97  [12] Denis Kazakov & Julia Kowalczyk Polska
97  [12] Adrian Kopczynski & Ewelina Mikolajewska Polska
97  [12] Bo Li & Yan Yan Deng Chiny
97  [12] Federico Marianasonte & Federica Salute Włochy
107  [11] Giulio Ferrante & Lidia Martinez Hiszpania
107  [11] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Włochy
107  [11] Nikita Grygorchuk & Vladyslava Vursalova Ukraina
107  [11] Timofej Ivancenko & Wiktoria Janson Polska
107  [11] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finlandia
107  [11] Cheng Zhong Xu & Yue Wen Liao Chiny
113  [10] Luka Gavva & Anna Wrotniak Polska
113  [10] Roman Gerbey & Oksana Lukyanenko Ukraina
113  [10] Craig Jones & Jessica Franchitti-Quirke Szkocja
113  [10] Lorenzo Magnanini & Giorgia Magnanini Włochy
113  [10] Alessandro Romano & Natalia Arci Włochy
118  [9] Zhong Hao Hou & Chen Yang Zi Chiny
118  [9] Ignatiy Malkov & Galina Voitenko Anglia
118  [9] Mieszko Maslowski & Wiktoria Kierasinska Polska
121  [8] Ilya Filimonov & Anastasiya Torikova Rosja
121  [8] Yuhong Shi & Yinyin Zhang Chiny
123  [7] Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Anglia
123  [7] Mikolaj Dembek & Sylwia Olubinska Polska
123  [7] Luca Franceschinis & Mari Randazzo Włochy
123  [7] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukraina
123  [7] Gleb Molko & Julia Tomas Ukraina
123  [7] Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Anglia
123  [7] Piotr Swiatkowski & Anastasiya Chernenkaya Polska
123  [7] Marius Toperczer Muresan & Claudia Ketonen Finlandia
123  [7] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polska
123  [7] Duo Wang & Xuan Yan Chiny
123  [7] Vladislav Zapolskyi & Dariya Tsibulska Ukraina
134  [6] Michal Galek & Klaudia Galek (aka Kedzierska) Polska
134  [6] Lloyd Grifiths & Bethany Miah Walia
134  [6] Salvatore Mannella & Luciana Baima Włochy
134  [6] Björn Ragnarsson & Caitlin Heasman Anglia
134  [6] Wojciech Sar & Monika Pasek Polska
139  [5] Argiris Argiropoulos & Ann Jajanidze Grecja
139  [5] Jorgen Buse & Minjung Jun Dania
139  [5] Wan Sheng Ding & Yujia Zhang Chiny
139  [5] Max Firestein & Nicole Renee Mtchedlidze USA
139  [5] Domenico Nesta & Elena Rovere Włochy
139  [5] Jacob Persson & Linn Hegdahl Szwecja
139  [5] Vladislav Stepurko & Dayana Vasyutiak Ukraina
139  [5] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Włochy
147  [3] Vyacheslav Samokhin & Aida Kairgalieva Kazachstan
147  [3] Roberto Santoro & Mariarita Guarino Włochy
147  [3] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukraina
150  [2] Alessandro Palmisano & Sofie Svenninggaard Włochy
151  [1] Kevin Lusha & Noemi Ficola Włochy

Runda 1 (górne 234)

152  [17] Pawel Bartelik & Magdalena Kowal Polska
152  [17] Andriy Besyedin & Amanda Herrschaft USA
152  [17] Gianluca Bonavolta & Rita Desiderio Włochy
152  [17] Andrea Garau & Aurora Mastinu Włochy
152  [17] Wu Xiao Hui & Shi Yun Lin Chiny
152  [17] Kai Kang & Xi Ya Tian Chiny
152  [17] Ziwen Liu & Xu Tianhui Chiny
152  [17] Daniel Medvedovsky & Yael Pasternak Izrael
152  [17] István Novák & Daniella Sebesi Węgry
152  [17] Christian Sarra & Ambra Corcione Włochy
152  [17] Li Wei & Jingyi Ma Chiny
152  [17] Ziwang Xie & Qin Wang Chiny
152  [17] Nazar Zakharchenko & Yuliya Pechonkina Ukraina
165  [16] Sota Fujii & Ami Yoshikawa Japonia
165  [16] Tianhao Ling & Luole Li Chiny
165  [16] Dmitriy Zharov & Tatyana Gorshenina Rosja
165  [16] Li Zhenkai & Deng Yu Chiny
169  [15] Matthew Bezzant & Abigail Werner USA
169  [15] Gryhoriy Dudyak & Alena Pilipenko Ukraina
169  [15] Puttipong Kongsakul & Sutatip Bunvilai Tajlandia
169  [15] Chen Long & Xiao Qin Chiny
169  [15] Mathieu Marechal & Lauren Claydon Anglia
169  [15] Roman Osadchiy & Darya Rudenko Ukraina
169  [15] Mihály Pellei & Eniko Toth Węgry
169  [15] Yu Hai Tao & Boya Li Chiny
177  [14] Yao Chen & Zhu Tong Chiny
177  [14] Vlad Fedorov & Oksana Shustrova Rosja
177  [14] Andy Kao & Mrina Zuo Hong Kong
177  [14] Vito Mandia & Ilenia Fanelli Włochy
181  [13] Yun Peng Chen & Ming Li Yang Chiny
181  [13] Riccardo Fruttaldo & Alessia Lepre Włochy
181  [13] Liang Feng Li & Yao Guang Yu Chiny
181  [13] Li Yu Qi & Peng Xiao Dan Chiny
181  [13] Matthew Stickels & Holly Smyth Anglia
181  [13] Shi Xiao Tang & Wang Yan Chiny
181  [13] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li Chiny
181  [13] Li Zheng & Yunjia Zhang Chiny
189  [12] Steven Greenwood & Jessica Bull Australia
189  [12] Vladimir Rozhkov & Darya Budzyuk Rosja
189  [12] Antonio Vincis & Valeria Putuz Włochy
189  [12] Carter Williams & Anika Baker USA
189  [12] Hang Hao Zhang & Xue Chen Chiny
189  [12] Liansheng Zhou & Yu Yin Chiny
195  [11] Anson Au & Evgeniia Erofeeva Anglia
195  [11] Daniele Benedetti & Eleonora Mecali Włochy
195  [11] Mattia Rolla & Oresta Vielaviciute Włochy
195  [11] Tae-Woo Yeom & Park Seonhee Korea (Płd)
195  [11] Mattia Zini & Violeta Jovanovic Włochy
200  [10] Wei Lin & Long Jia Ling Chiny
200  [10] Marco Martello & Ayde Romina Ladogana Włochy
200  [10] Christian Skibsrud & Olivia Oates Anglia
200  [10] Liu Suyang & Yini Pan Chiny
200  [10] Tseng Yu-Chen & Ema Nohalova Tajwan
205  [9] Antonino Bivona & Alessia Cacace Włochy
205  [9] Oleksandr Pospelov & Darya Vernikova Ukraina
207  [8] Gaetano Antonino & Carmelita Brancale Włochy
207  [8] Alessio Calicchia & Flavia Ianni Włochy
207  [8] Chun Chung Chan & Miao Jiaqi Chiny
207  [8] Boris Goryshev & Kristina Kovalevskaya Rosja
207  [8] Bradley Hobson & Lucy Allan Anglia
207  [8] Kenny Yong & Kirsty Mary Davies Anglia
213  [7] Kento Ebihara & Luna Takagi Japonia
213  [7] Romaine Isaacs & Lenka Stixova USA
213  [7] Ziran Ma & Zhixin Huang Chiny
213  [7] Martin Suhr Moordieck & Emma Rise Adrian Dania
213  [7] Kun Tong & Feiyan Liang Chiny
218  [6] Alistair Camilleri & Rachelle Muscat Malta
218  [6] Zi Xin Cheng & Yan Ma Chiny
218  [6] Oliver Aron Guðmundsson & Sigrun-Rakel Olafsdottir Islandia
218  [6] Vincenzo Turturici & Serena Salvato Włochy
222  [5] Ji Long Kang & Wang Shuran Chiny
222  [5] Eugen Petrisor Miu & Sandra Overballe Pedersen Dania
222  [5] Giovanni Vincis & Silvia Scintu Włochy
222  [5] Jiashuai Wang & Yibo Lu Chiny
226  [4] Wen Jia He & Xiaoyu Zhang Chiny
226  [4] Haojun Kang & Qianwen Sun Chiny
226  [4] Tianci Ma & Kerys Borg Anglia
226  [4] Gustav Skovbon & Luca Kiss Dania
226  [4] Fabio Statzu & Anna Trogu Włochy
231  [3] Chon Io Mui & Katrin Halacheva Macau
231  [3] Nick Williams & Charmaine Chan Anglia
233  [1] Antonino Mule Gentiluomo & Chiara Angileri Włochy
233  [1] Michele Pittau & Chiara Andrea Manca Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}