Results from Junior Blackpool Dance Festival - Junior Samba 23 kwietnia 2019
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 22 kwietnia 2019

Junior Samba 23 kwietnia 2019

Finał

1  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukraina
2  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rosja
3  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Rosja
4  Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglia
5  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Rosja
6  Gethin Poacher & Ruby Savage Anglia
7  Alexander Kovalev & Alisa Volper Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [3] Zi Yang Jiang & Xinyi Chen Chiny
8  [3] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Rosja
10  [2] Dave Firestein & Shelly Umansky USA
10  [2] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polska
10  [2] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Rosja

Ćwierćfinał

13  [4] Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukraina
13  [4] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rosja
13  [4] Alexander Leytland & Elena Tsareva Rosja
16  [3] Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukraina
16  [3] Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazachstan
16  [3] Maxim Morris & Olivia King Anglia
16  [3] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rosja
16  [3] Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukraina
16  [3] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Rosja
16  [3] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Rosja
23  [2] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
23  [2] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglia
25  [1] Fei Hao Chen & Jia Hang Yao Chiny
25  [1] Yucheng Li & Siyu Li Chiny

Runda 4 (górne 50)

27  [4] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglia
27  [4] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rosja
27  [4] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukraina
27  [4] Francesco Cesario & Chiara Morgese Włochy
27  [4] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Chiny
27  [4] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukraina
27  [4] Chen Lin & Zi Yi Liang Chiny
27  [4] Georgij Minin & Varvara Pundelik Rosja
35  [3] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rosja
35  [3] Nikita Klimov & Valeria Grafova Rosja
35  [3] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukraina
35  [3] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rosja
35  [3] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rosja
40  [2] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukraina
40  [2] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukraina
40  [2] Xu Hui Ma & Ying Cao Chiny
40  [2] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukraina
40  [2] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Rosja
45  [1] Yixuan Li & Xinyu Du Chiny
45  [1] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rosja
45  [1] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugalia
45  [1] Andrej Shapkin & Alana Salter Anglia
49  Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukraina
49  Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Islandia

Runda 3 (górne 78)

51  [4] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rosja
51  [4] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Islandia
51  [4] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglia
51  [4] Andrew Lan & Ariel Weng Tajwan
51  [4] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukraina
51  [4] Giacomo Mondino & Alessia Bono Włochy
51  [4] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Islandia
51  [4] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukraina
51  [4] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukraina
51  [4] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukraina
51  [4] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukraina
51  [4] Daniil Tolmachev & Zlata Goncharuk Ukraina
51  [4] Raul Toparcean & Julia Beissel Austria
51  [4] Mihail Tretyak & Êlizaveta Grinenko Ukraina
51  [4] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukraina
51  [4] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Chiny
51  [4] Yichi Zhang & Yuqing Tao Chiny
68  [3] Mason Bevan & Natasha Irons Anglia
68  [3] Aviv Koren & Eliya Pahtman Izrael
68  [3] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rosja
68  [3] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Rosja
72  [2] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rosja
72  [2] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalia
72  [2] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rosja
72  [2] Artur Maier & Jessica Vasiliu Niemcy
72  [2] Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukraina
77  [1] Egor Tsibarovskij & Aleksandra Zelenova Ukraina
78  Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukraina

Runda 2 (górne 125)

79  [5] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rosja
79  [5] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rosja
79  [5] Fabio Dahlem & Kristina Petraschenko Niemcy
79  [5] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglia
79  [5] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Islandia
79  [5] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finlandia
79  [5] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rosja
79  [5] Seamus McIntosh & Libby Cutts Anglia
79  [5] Lucas Neo & Trinity Goh Singapur
79  [5] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finlandia
79  [5] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rosja
79  [5] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukraina
79  [5] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglia
79  [5] Licheng Wang & Hongyu Pan Chiny
79  [5] Le Yuan & Zilin Yang Chiny
79  [5] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Islandia
95  [4] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rosja
95  [4] Frederik Veilbaek Andersen & Victoria Benthin Szwecja
95  [4] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rosja
95  [4] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Rosja
95  [4] Chow Tsz Hing & Wong Yan Tung Hong Kong
95  [4] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rosja
95  [4] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukraina
95  [4] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Rosja
95  [4] Timofij Tiran & Kseniya Kozievska Ukraina
95  [4] Nanbei Wang & Jinyi Hao Chiny
95  [4] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
95  [4] Danming Zhang & Bei Yu Meng Chiny
107  [3] Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
107  [3] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukraina
107  [3] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
107  [3] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglia
107  [3] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rosja
107  [3] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Włochy
113  [2] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finlandia
113  [2] Aleksandr Belik & Lyubov Svyatokum Ukraina
113  [2] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Rosja
113  [2] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Włochy
113  [2] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Chiny
113  [2] Witold Onisk & Natalia Przyborska Polska
113  [2] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Islandia
113  [2] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukraina
113  [2] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rosja
122  [1] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finlandia
122  [1] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rosja
122  [1] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rosja
122  [1] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finlandia

Runda 1 (górne 159)

126  [5] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
126  [5] Lorenzo Bonzi & Cara Gabusi Włochy
126  [5] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
126  [5] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukraina
126  [5] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Islandia
126  [5] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukraina
126  [5] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Islandia
126  [5] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finlandia
126  [5] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukraina
126  [5] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael
126  [5] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Rosja
126  [5] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukraina
126  [5] Fin Statham & Keira Bickley Anglia
126  [5] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglia
126  [5] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finlandia
126  [5] Xinyang Yue & Han Han Su Chiny
142  [4] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Islandia
142  [4] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
142  [4] Nikita Haruns & My Narvo Finlandia
142  [4] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rosja
142  [4] Sacha Manin & Aimy Manin Francja
142  [4] Emil Sällström & Laura Todorovic Finlandia
142  [4] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukraina
142  [4] Aleksey Zakharchenko & Margarita Nelip Ukraina
150  [3] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Islandia
150  [3] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Islandia
152  [2] Mark Birst & Michelle Uciteli Niemcy
152  [2] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglia
152  [2] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finlandia
155  [1] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Islandia
155  [1] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Islandia
155  [1] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rosja
155  [1] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
155  [1] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Islandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}