Results from Junior Blackpool Dance Festival - British Junior Latin Championship 25 kwietnia 2019
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 22 kwietnia 2019

British Junior Latin Championship 25 kwietnia 2019

Finał

1  Artur Ravlik & Margita Solomiya Ukraina
2  Andrey Sokolov & Polina Kulakova Rosja
3  Kirill Kurbatov & Alexandra Revel-Muroz Rosja
4  Igor Stifutin & Mariya Artamonova Rosja
5  Leonid Troyanov & Valeriya Sergeyeva Rosja
6  Zi Yang Jiang & Xinyi Chen Chiny
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [17] Bogdan Chiborak & Aleksandra Martynyuk Ukraina
8  [14] Kirill Zhurenko & Sofiya Vojtovich Ukraina
9  [12] Nikita Klimov & Valeria Grafova Rosja
10  [11] Alexander Leytland & Elena Tsareva Rosja
11  [9] Artem Kovalev & Sofia Polskih Kazachstan
11  [9] Andrij Pigovich & Elizaveta Atamanyuk Ukraina
13  [5] Alexander Kovalev & Alisa Volper Rosja

Ćwierćfinał

14  [15] Sergej Perevertkin & Anastasiya Kudryashova Rosja
15  [14] Dave Firestein & Shelly Umansky USA
15  [14] Roman Shirokiy & Elizaveta Shapka Ukraina
17  [13] Svyatoslav Dikanev & Marina Morris Anglia
18  [12] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rosja
19  [11] Vladislav Avramenko & Anastasiya Tkachuk Ukraina
19  [11] Mihail Tretyak & Êlizaveta Grinenko Ukraina
21  [10] Gethin Poacher & Ruby Savage Anglia
22  [9] Shapkin Andrej & Alana Salter Anglia
22  [9] Georgij Minin & Varvara Pundelik Rosja
24  [8] Aron Logi Hranannarsson & Rosa Kriston Hafsteindottir Islandia
25  [7] Yahor Khamko & Anastasiya Novikova Rosja

Runda 4 (górne 50)

26  [17] Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rosja
26  [17] Alessandro Querini & Alessia Zaccaria Włochy
26  [17] Ivan Speranskij & Daniela Koretska Ukraina
29  [16] Denis Fedyuk & Yana-Sofìya Moroz Ukraina
30  [15] Anton Rubashanov & Valeria Yakovleva Rosja
31  [14] Chow Tsz Hing & Wong Yan Tung Hong Kong
31  [14] Joe Hughes & Anna Tomashchuk Anglia
31  [14] Nikolaj Pavlichenko & Elizaveta Burunova Rosja
34  [13] Vladimir Dovganich & Alina Yurova Ukraina
35  [12] Carmelo D'angelo & Federica Patti Włochy
36  [11] Robert Polinkevich & Lejla Bevzyuk Rosja
37  [9] Mark Chilcote & Ilinca Badic Anglia
37  [9] Chen Lin & Zi Yi Liang Chiny
37  [9] Maxim Yashylin & Alina Karateeva Rosja
40  [8] Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukraina
40  [8] Guilherme Roboredo & Matilde Paixao Portugalia
40  [8] Vladimir Shashilin & Nastasia Kniazeva Rosja
43  [7] Arseniy Afonin & Stanislava Shlyahtina Rosja
43  [7] Korey Andrews & Madison Ingoldsby Anglia
45  [6] Daniil Tolmachev & Zlata Goncharuk Ukraina
46  [5] Francesco Cesario & Chiara Morgese Włochy
46  [5] Aviv Koren & Eliya Pahtman Izrael
48  [4] Sergey Salashchenko & Mariya Kiseleva Rosja
49  [3] Xu Hui Ma & Ying Cao Chiny
49  [3] Andrea Pia & Maria Bussu Włochy

Runda 3 (górne 80)

51  [20] Zhan Zhi Gao & Yu Tong Liu Chiny
51  [20] Oleg Kulìj & Yana Pavlyuk Ukraina
51  [20] Maxim Leytland & Sofya Koloskova Rosja
51  [20] Filipp Torskij & Taisiya Agaeva Rosja
55  [19] Maksim Apaev & Margarita Evstigneeva Rosja
55  [19] Giacomo Mondino & Alessia Bono Włochy
55  [19] Maxim Morris & Olivia King Anglia
55  [19] Dmitriy Rodin & Elizaveta Perepelitsa Ukraina
59  [18] Aleksandr Balakshin & Ekaterina Fabrina Rosja
59  [18] Danming Zhang & Bei Yu Meng Chiny
61  [17] Wojciech Kuzma & Daria Nowak Polska
61  [17] Lucas Neo & Trinity Goh Singapur
63  [16] Petr Shitov & Kseniya Kovalenko Rosja
63  [16] Yichi Zhang & Yuqing Tao Chiny
65  [15] Fei Hao Chen & Jia Yan Yao Chiny
65  [15] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rosja
65  [15] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukraina
68  [14] Riccardo Meddis & Giulia Cotroneo Włochy
69  [13] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rosja
69  [13] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rosja
69  [13] Nikita Shchukin & Anastasiya Korableva Rosja
72  [12] Gleb Andreyev & Alisa Akinshina Rosja
72  [12] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rosja
72  [12] Andrew Lan & Ariel Weng Tajwan
72  [12] Xinyang Yue & Han Han Su Chiny
76  [11] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Islandia
77  [10] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
78  [9] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finlandia
78  [9] Fannar Kvaran & Fanny Helga Thorarinsdottir Islandia
80  [8] Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukraina

Runda 2 (górne 122)

81  [22] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukraina
81  [22] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rosja
81  [22] Artem Puhalskij & Sofiya Chernikova Ukraina
84  [21] Aleksandr Belik & Lyubov Svyatokum Ukraina
84  [21] Stanislav Kriklivyj & Anastasiya Kiryusha Ukraina
84  [21] Artem Leleka & Darya Stepanyuk Ukraina
84  [21] Vladislav Tsepun & Zlata Dengina Ukraina
88  [20] Nicolas Eichhorn & Katharina Jewdokimenko Niemcy
88  [20] Volodimir Lapin & Taisiya Shchur Ukraina
88  [20] Aleksandr Malyants & Darya Valova Rosja
88  [20] Arsenij Moroz & Anastasiya Zaharova Ukraina
88  [20] Raul Toparcean & Julia Beissel Austria
93  [19] Felix Einarsson & Asdis Maria Davidsdottir Islandia
93  [19] Gabriel Leo Ivarsson & Sandra Dilja Kristinsdóttir Islandia
93  [19] Vyacheslav Karpenskij & Sofiya Ivanova Rosja
93  [19] Yucheng Li & Siyu Li Chiny
93  [19] Semen Radionov & Dìana Shepel Ukraina
93  [19] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukraina
93  [19] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukraina
93  [19] Petr Tischenko & Maria Dvoryanchikova Rosja
101  [18] Mihajlo Kogutenko & Elizaveta Chebotarova Ukraina
101  [18] Maxim Nikolsky & Anastasia Kibis Rosja
101  [18] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Islandia
101  [18] Pan Yanhan & Ye Tingxuan Chiny
105  [17] Daniil Eliseev & Anna Perehodko Ukraina
105  [17] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Chiny
105  [17] Mikola Gudz & Mariya Savina Ukraina
105  [17] Bogdan Kornilov & Lina Golub Rosja
105  [17] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraina
110  [16] Ethan Hayutt & Anastasia Lepin USA
110  [16] Timofey Metelkin & Aleksandra Kozlova Rosja
110  [16] Bogdan Yaremenko & Valeriya Derkach Ukraina
113  [15] Frederik Veilbaek Andersen & Victoria Benthin Szwecja
114  [13] Mason Bevan & Natasha Irons Anglia
114  [13] Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
114  [13] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukraina
117  [12] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
117  [12] Jamie Meah & Issy Dulam Anglia
119  [11] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael
120  [9] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rosja
121  [8] Oscar Frederik Ellegaard Povlsen & Anne-Sophie Ellegaard Povlsen Dania
122  [5] Oliver Johnson & Alessia Andriani Anglia

Runda 1 (górne 177)

123  [21] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rosja
123  [21] Lorenzo Bonzi & Cara Gabusi Włochy
123  [21] Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalia
123  [21] Albert Demin & Elizaveta Demidova Rosja
123  [21] Yixuan Li & Xinyu Du Chiny
123  [21] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukraina
123  [21] Oliver Skeel-Gerhardt & Sille Skeel-Gerhardt Dania
123  [21] Timofij Tiran & Kseniya Kozievska Ukraina
131  [20] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rosja
131  [20] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rosja
131  [20] Gabriele Summo Domenico & Iris Di Domenico Włochy
131  [20] Andrej Kolvinkovskij & Diana Trebushevskaya Rosja
131  [20] Riccardo Pinna & Francesca Mazzette Włochy
136  [19] Sergey Ershov & Anastasiya Kozlova Rosja
136  [19] Finnur Hugi Finnsson & Asta Maria Armesto Nuevo Islandia
136  [19] Artur Maier & Jessica Vasiliu Niemcy
136  [19] Fin Statham & Keira Bickley Anglia
136  [19] Egor Tsibarovskij & Aleksandra Zelenova Ukraina
136  [19] Nanbei Wang & Jinyi Hao Chiny
142  [18] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rosja
142  [18] Alessandro Penna & Nicole Biamonte Włochy
142  [18] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukraina
142  [18] Le Yuan & Zilin Yang Chiny
146  [15] Maksim Berenshteyn & Katerina Petrenko USA
146  [15] Eetu Niittymäki & Fay Antikainen Finlandia
146  [15] Lewis Tutty & Sophie Heyworth Anglia
146  [15] Licheng Wang & Hongyu Pan Chiny
150  [14] Daniel Chpak & Katrin Chpak USA
150  [14] Gregor Gartsman & Alina Liedtke Niemcy
152  [13] Aleksi Ahola & Polina Anisimova Finlandia
152  [13] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukraina
152  [13] Oleksandr Grizun & Anna Veres Ukraina
152  [13] Nikita Haruns & My Narvo Finlandia
156  [12] Artem Dolgopolov & Arina Bausina Rosja
156  [12] Frederik Lindberg & Laura Engell Dania
158  [11] Fabio Dahlem & Kristina Petraschenko Niemcy
159  [10] Jan Borysiak & Ada Sutton Anglia
159  [10] Gleb Gavrilicenco & Jana Gavrilicenco Anglia
159  [10] Philip Groth Panajotides & Filippa Brandt Dania
162  [9] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finlandia
163  [8] Anton Bjarni Bjornsson & Bjarney Edda Luoviksdottir Islandia
163  [8] Joshua Blewitt & Skye Markey Anglia
163  [8] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
163  [8] Sacha Manin & Aimy Manin Francja
167  [7] Helgi Mar Herbertsson & Stefania Stella Baldursdöttir Islandia
167  [7] Thorri Stefansson & Krista Hrönn Davíðsdóttir Islandia
169  [6] Emil Sällström & Laura Todorovic Finlandia
170  [5] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finlandia
170  [5] Aaro Ristola & Elviira Jokela Finlandia
172  [4] Mikke Luttinen & Erika Lahdenperä Aida Finlandia
172  [4] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
174  [2] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Islandia
174  [2] Kolbeinn Sturla Baldursson & Ásdís Berglind Javiersdóttir Islandia
176  [1] Asgeir Valur Kjartansson & Andrea Kristín Andrésdóttir Islandia
177  Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Islandia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}