Results from OK Dance Open 2017 - WDSF European Championship Standard 19 maja 2017
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

OK Dance Open 2017
Czechy - Olomouc 19 maja 2017

WDSF European Championship Standard 19 maja 2017

Finał

1  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
2  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Litwa
3  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
4  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Rosja
5  Björn Bitsch & Ashli Williamson Dania
6  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonia
8  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
9  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
10  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Polska
11  David Odstrcil & Tara Bohak Czechy
12  Rares Cojoc & Andreea Matei Rumunia

Ćwierćfinał

13  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Rosja
14  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
15  Matteo Cicchitti & Simona Brecikova Słowacja
16  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Białoruś
17  Alexey Barkov & Marika Odikadze Izrael
18  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
19  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Słowacja
20  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irlandia
21  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
22  Yaroslav Semenenko & Aleksandra Piszczek Ukraina
23  Viktor Szabó & Vanja Vujic Chorwacja
24  Giuseppe Sgroi & Merce Llorca Hiszpania

Runda 2 (górne 48)

25  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
25  Kostadin Vasilev & Giusi Iarrera Włochy
27  Raul Faliboga & Andra Mihaela Radu Rumunia
27  Vladislav Kolesnikov & Naja Dolenc Słowenia
29  Jacek Jeschke & Hanna Zudziewicz Polska
30  Michal Drha & Klara Drhova (aka Zamecnikova) Czechy
31  Jonas Pettersen & Helene Spilling Norwegia
32  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Islandia
33  Iliya Dobrev & Ana Mesec Słowenia
33  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraina
33  Rinat Sunitulin & Maria Peregudova Rosja
36  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunia
36  Peter Spasov & Raluca Elena Popa Bułgaria
38  Shahar Zismanovich & Sana Sokol Izrael
39  Roman Shishkin & Jessica Duret Francja
40  Adrian Esperon Vidal & Patricia Martinez Pereira Hiszpania
40  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Niemcy
42  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Francja
42  Václav Málek & Catharina Dvorak Austria
42  Alexandru Pogor & Katrina North Anglia
45  Volodymyr Kerekesh & Mariana Menezes Portugalia
46  Ilya Kornev & Dariya Zhukova Rosja
47  Sigurdur Mar Atlason & Maria Baikova Islandia
48  Artem Tarasov & Eva Shanidze Rosja

Runda 1 (górne 60)

49  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Białoruś
50  Anton Kurttila & Nina Anderson Finlandia
51  Jacopo Casotto & Jenni Heikkilä Finlandia
52  Norbert Drobina & Viktória Vasas Serbia
53  Remo Grande & Maria Karavaki Grecja
54  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Anglia
55  Tamás Tejeda & Zsófia Várnai Węgry
56  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Szwecja
57  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Holandia
58  Nemanja Simikic & Tijana Simikic Serbia
58  Ali Sertan Yaka & Zeynep Ozge Yenice Turcja
60  Baris Mehmet Zeytinci & Oyku Yilmaz Turcja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}