Results from The Universal 2019 - Amateur Latin 13 stycznia 2019
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

The Universal 2019
Anglia - Copthorne 13 stycznia 2019

Amateur Latin 13 stycznia 2019

Finał

1  Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
2  Petar Daskalov & Zia James Anglia
3  Salvatore Sinardi & Viktoriya Kharchenko Włochy
4  Joel Lopez & Kristina Bespechnova Hiszpania
5  Tagyr Mansurov & Alexandra Kondrashova USA
6  Igor Wilczynski & Irina Grishina Polska
7  Carlos Gu & Susan Sun Chiny
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  [20] Wu Liu Fu & Elena Rabinovich Chiny
9  [18] Sergey Maksyuta & Valeriya Verstova Rosja
10  [16] Pavel Stepanchuk & Gabriella Sabler USA
11  [12] Ilya Kashirkin & Yuliia Zhukova Rosja
12  [6] Andrea Palomba & Lyubina Kuznetsova Włochy

Ćwierćfinał

13  [25] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Dania
14  [21] Ruslan Khisamutdinov & Karina Yusupova Rosja
15  [19] Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rosja
16  [17] Cristian Priori & Dasha Loginova Włochy
17  [14] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
18  [13] Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polska
18  [13] Evgeni Kuzin & Ulyana Maksimkina Rosja
20  [12] Roman Gerbey & Oksana Lukyanenko Ukraina
21  [11] Shim Young Eun & Giulia D'Alessandro Korea (Płd)
21  Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Chiny
23  [7] Stas Olarescu & Marketa Vlckova Anglia
24  [5] Nikita Gordenkov & Bella Bakarova Rosja

Runda 2 (górne 48)

25  [27] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li Chiny
26  [24] Bai Zhiqian & Qian Wu Chiny
27  Johnny Yifan Zhao & Mina Xinru Mao Chiny
28  [22] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Włochy
29  [20] Robert Virenius & Veera Hedman Finlandia
30  [16] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Włochy
30  [16] Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nowa Zelandia
30  [16] Stefano Grassi & Korina Travis Anglia
30  [16] Ernest Jelen & Agata Faber Polska
34  [15] Ron Garber & Klaudia Petriti USA
35  [13] Argiris Argiropoulos & Ann Jajanidze Grecja
35  [13] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irlandia
35  [13] Steven Greenwood & Jessica Bull Australia
38  Zhihong Qiu & Xu Chen Chiny
39  [8] Federico Marianasonte & Federica Salute Włochy
39  [8] Ryan Raffloer & Bethany Howard USA
41  [6] Jin Seok Park & Chae Young Kim Korea (Płd)
42  [5] Elliot Hyrycz & Katerina Samonas Anglia
42  [5] Dmitry Muchnik & Sarit Konikov Izrael
42  [5] Declan Taylor & Victoria Akhurst Australia
45  [4] Woo Hyeon Kang & Su-Hyun Lee Korea (Płd)
46  [1] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finlandia
46  [1] Christian Skibsrud & Olivia Oates Anglia
48  Kirill Dovzhik & Lydia Hall Anglia

Runda 1 (górne 60)

49  [28] Hyun Seung Joo & Heejin Oh Korea (Płd)
50  [27] Tilemachos Fatsis & Elisavet Mantani Grecja
51  [26] Jorgen Buse & Minjung Jun Dania
52  [24] Hyun Hyuk Shin & Min Jung Kim Korea (Płd)
52  [24] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandia
52  [24] Feng Yuxiang & Li Xin Chiny
55  [21] Eemeli Tusa & Scarlett Houston Anglia
56  Shin Su Jong & Yea Jin Park Korea (Płd)
57  [8] Tino Sacaneno & Lina Carolin Nilsson Anglia
58  [6] Oskar Gaigl & Viktoria Abilov Niemcy
59  Johannes Hofmann & Lisa Laiblin Niemcy
60  [5] Peng Mingcheng & Tang Wuxiang Chiny
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}