Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Championship Junior II Standard 3 listopada 2018
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Transylvanian Grand Prix 2018
Rumunia - Sibiu 3 listopada 2018

WDSF World Championship Junior II Standard 3 listopada 2018

Finał

1  Yaroslav Kiselev & Sofiya Filipchuk Rosja
2  Egor Perepelitsyn & Mariya Barykina Rosja
3  Razvan George Batranu & Ana Maria Dica Rumunia
4  Philipp Vovk & Angelina Gensrich Niemcy
5  Mihail Vinokurov & Majya Spirina Rosja
6  Riccardo Perretta & Eleonora Petronilli Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Denis Boyko & Oleksandra Nonko Ukraina
7  Justas Gedgaudas & Aine Rutkauskaite Litwa
9  David Jenner & Elisabeth Tuigunov Niemcy
10  Maksim Zhilenkov & Arina Molochnikova Kazachstan
11  Kristóf Kis Tamás & Mária Nagyová Słowacja
11  Hristian Vaglyarov & Viktoria Petrova Bułgaria

Ćwierćfinał

13  Andreas Lepiste & Sofia Dzevulskaja Estonia
13  Dumitru Sardari & Felicia Lungu Mołdawia
13  Alexandru Andrei Vatamaniuc & Ioana Daiana Stanciu Rumunia
13  Sevastyan Zolotov & Irina Komar Białoruś
17  Istvan Urban & Lilla Urban Węgry
18  Rostislav Glovatskij & Yuliya Chefanova Ukraina
19  Tomasz Ruszkowski & Julia Mozdyniewicz Polska
20  Nikita Nikitin & Natali Moraru Rosja
21  Arturs Biele & Marija Elizabete Kravcuka Łotwa
21  Ratmir Vasilev & Amina Dauletkalieva Kazachstan
23  Mihkel Jantson & Alexandra Skvortsova Estonia
23  Jaroslav Jesensky & Simona Pavlovicova Słowacja
25  Kacper Raputa & Wiktoria Tylek Polska

Runda 2 (górne 48)

26  Oliver Los Chovanec & Tina Sachova Czechy
26  Ziyuan Shu & Xinyue Liang Chiny
28  Jakov Bjelac & Magdalena Vidas Chorwacja
28  Aurimas Meska & Gabija Lapseviciute Litwa
30  Idan Atias & Moran Moshe Izrael
31  Gustavs Bergmanis & Helma Viksna Łotwa
31  Roy Kricheli & Mariya Ryabushkina Austria
33  Ivan Prakhau & Katsiaryna Satskevich Białoruś
34  Kam Ho Sin & Jerry Lee Hong Kong
35  Daniel Boruvka & Barbora Boruvkova Czechy
36  Alessandro Laineri & Ginevra Nanni Włochy
37  Dennis Gluskin & Anna Perzan Kanada
37  Karoly Peter Kovacs-Kalic & Liliana Farkas Węgry
39  Guilherme Rodrigues & Marta Coelho Portugalia
40  Yigit Alemdaroglu & Nehir Polat Turcja
41  Robert Mihal Cambei & Tatiana Gonzalez Contreras Hiszpania
42  Franco Marinovic & Hana Grahovac Chorwacja
42  Adrian Romanowski & Rebekka Yr Arnadottir Islandia
44  Ariel Zaidman & Eden Zaltsman Łotwa
45  Masaki Kinoshita & Marino Kataoka Japonia
46  Lassi Kokkonen & Saaga Bruun Finlandia
46  Žan Stajan & Ana Stajan Słowenia
46  Tilo Wiese & Jale Zinser Szwajcaria

Runda 1 (górne 66)

49  Tobias Skandov Hansen & Astrid Mayer Dania
49  Mitchell Hayutt & Sophia Levit USA
49  Rhys Oakley & Lilly Taylor Australia
52  Thomas Zinger & Sarah Stolarsky Kanada
53  Daniel Lavrukhin & Amy Boyle Irlandia
53  Soma Yamamoto & Marina Miki Japonia
56  Luke Walsh & Hayleigh Millar Irlandia
57  Kenny Rey & Doreen Amami Francja
58  Nikos Karoglou & Polivia Mosxou Grecja
59  Venelin Venkov & Borislava Nankova Bułgaria
60  Christian Mayrhofer & Petra Mayrhofer Austria
61  Samet Canturk & Mine Irmak Selek Turcja
61  Nikola Popovic & Andrea Savanovic Serbia
63  Thomas Valkner & Pia Lauritzen Norwegia
64  Vladimir Gubica & Natasa Kosanovic Serbia
64  Dimitar Trajkovski & Zorica Simjanovska Rumunia
66  Eduardo Caetano & Beatriz Constantino Portugalia
66  Max Glabe & Oline Blavik Lindaas Norwegia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}