Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Open Latin sobota, 3 listopada 2018
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Transylvanian Grand Prix 2018
Rumunia - Sibiu sobota, 3 listopada 2018

WDSF World Open Latin sobota, 3 listopada 2018

Finał

1  Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
2  Ionut Alexandru Miculescu & Andra Pacurar Rumunia
3  Zsolt Sandor Cseke & Malika Dzumaeva Niemcy
4  Yan Bang Bang & Yu Jun Du Chiny
5  Mihai Paraschiv & Irina Elena Tudorache Rumunia
6  Tomas Gal & Sabina Karaskova (aka Piskova) Słowacja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Ivan Korotchenko & Yuliya Skorovarova Rosja
8  Arturs Freimanis & Marina Tülp Łotwa
9  Miha Zerjav & Laura Karcagi Słowenia
10  Giuseppe Incatasciato & Eva Fus Austria
11  Vincenzo Taormina & Floriana Messina Włochy
12  Cristian Vanni & Camilla Mola Włochy

Ćwierćfinał

13  Bertalan Hegyes & Boglárka Farkas Węgry
14  Nikolay Kolev & Ekaterini Kratira Bułgaria
15  Nicola Leprai & Martina Restuccia Włochy
16  Yuriy Bilozor & Ulyana Pshik Ukraina
17  Gyorgy Szabolcs Zilahi & Andrea Gede Węgry
18  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
19  Michele Albigese & Anelise Christiana Isaincu Włochy
20  Matteo Cantasale & Elisa De Belardini Włochy
21  Andrei Petcu & Nicole Barna Rumunia
22  Codrin Constantin Fuioaga & Maria Daniela Vasile Rumunia
22  Patrik Seretin & Ema Pilic Chorwacja
24  Vlad Ene & Anastasia Grunzu Rumunia

Runda 2 (górne 48)

25  Ioan-Adrian Ionascu & Ilinca Ioana Tarnavean Rumunia
26  Dragos Bute & Diana Kristof Rumunia
26  Augustinas Gruodis & Simona Snarskyte Litwa
26  Vladislav Lyubchak & Hristina Zaritska Ukraina
29  Mattia Marrocco & Debora Marrocco Włochy
30  Cosimo Gargiullo & Miriam De Cicco Włochy
31  Cosmin Lupoaie & Anna Daria Mitzura Pentiuc Rumunia
32  Costinel Ionut Antone & Elena Alexandra Coman Rumunia
32  Andreas Foklas & Kristina Dejnega Cypr
34  Alex Darius Gruita & Bianca Buzuleac Rumunia
35  Sara Felicetti & Christian Malagrinò Włochy
36  Nikola Iliev & Helga Capapey Hiszpania
37  Paul Mircea Elida & Bianca Maria Albu Rumunia
37  Andrei Ilasi & Amalia Radasanu Rumunia
39  Sorin Glodeanu & Bianca Maria Paul Rumunia
39  Horia Iordache & Andreea Pieptea Bułgaria
39  Gabriel Adrian Neaga & Andreea Grecu Rumunia
39  Mihai Adrian Stanescu & Diana Olteanu Rumunia
43  Lucas Alexandru Bota & Andreea Alexandra Drumen Rumunia
43  Stefan Campeanu & Cristina Elena Tineiu Rumunia
43  Constantin Rodean Ilie & Ioana Alexandra Dumitru Rumunia
43  Andrei Luca Popa & Alexandra Man Rumunia
43  Tamas Torok & Éva Gyurkovits Węgry
43  Radu Florin Tulcan & Andreea Lavinia Duma Rumunia

Runda 1 (górne 71)

49  Mesut Sarp Yilmaz & Ebru Timinci Turcja
50  Mihai Constantin Danaila & Andra Cristiana Tapor Rumunia
51  Albert Cojocariu & Carmen Beatrice Buzea Rumunia
52  Alexandru Eduard Mihai & Maria Alexandra Musat Rumunia
52  Linar Siraziev & Tatiana Borisovskaya Rosja
54  Ionut Vlad Lazar & Denisa Ana Radulescu Rumunia
55  Dragos Ionut Han & Larisa Andrada Muntean Rumunia
55  Stelian Manescu & Gabriela Roxana Stan Rumunia
57  Silviu Andrei Pintea & Ecaterina Geanina Ruse Rumunia
58  Semen Chaunin & Natalia Lankina Rosja
58  Adonis Cretu & Elena Vestemean Rumunia
60  Razvan Valeriu Ratoi & Raluca Stefania Aftenie Rumunia
61  Dejan Balean & Andra Petrica Rumunia
61  Lucian Constantin Boldojan & Roxana Dinca Rumunia
61  Stefan Coca & Diana Nartea Rumunia
61  Dragos Laurentiu Costisor & Adelina Pacuraru Rumunia
61  Teodor Diaconita & Ioana Maftei Rumunia
61  Adrian Iscu & Suzana Vladescu Rumunia
61  Nandor Zsolt Kovy & Rebecca Annamaria Bobroczkyi Rumunia
61  Alexandru Cristian Mihai & Roberta Melisa Ababei Rumunia
61  Marius Eric Nitu & Ioana Antonia Iosub Rumunia
61  Alexandros Saoulidis & Andreea Alexandra Orha Grecja
61  Ka Pan Tam & Vong Weng Lam Macau
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}