Results from Transylvanian Grand Prix 2018 - WDSF World Open Standard niedziela, 4 listopada 2018
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Transylvanian Grand Prix 2018
Rumunia - Sibiu sobota, 3 listopada 2018

WDSF World Open Standard niedziela, 4 listopada 2018

Finał

1  Evgeni Moshenin & Dana Spitsyna Rosja
2  Rares Cojoc & Andreea Matei Rumunia
3  Marco Sirocchi & Dora Kilin Włochy
4  Yahor Boldysh & Irina Averina Białoruś
5  Michal Zacharewicz & Katarzyna Czyzyk Polska
6  Kirill Pavlov & Kristina Shinkaryuk Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alexandru Munteanu & Anna Sheedy USA
8  Igor Kruglov & Ekaterina Kazmirchuk Rosja
9  Stepan Podduev & Margarita Sibeleva Rosja
10  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Rumunia
11  Sebastian-Alin Zicoane-Heler & Anca Copos Rumunia
12  Zhi Jun Song & Hu Jingyi Chiny

Ćwierćfinał

13  Alexander Pavlov & Mie Udesen Dania
14  Nikolay Mugalimov & Mariya Avramova Rosja
15  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Francja
16  Michele Albigese & Anelise Christiana Isaincu Włochy
17  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunia
18  Zdeno Blesak & Henrieta Vadkerti Słowacja
19  Vladislav Palagnyuk & Valeriya Menyaylo Rosja
20  Trifon Parushev & Cassandre Cauvenberg Bułgaria
21  Adrian Nedea & Irina Adriana Florescu Rumunia
22  Bertalan Hegyes & Boglárka Farkas Węgry
22  Dénes Szalai & Petra Balla Węgry
24  Qiu Yuming & Liying Wei Chiny

Runda 2 (górne 48)

25  Andrei Cujba & Andreea Irimescu Rumunia
26  Ka Pan Tam & Vong Weng Lam Macau
27  Emanuel Moraru & Teodora Gabriela Paraschiv Rumunia
28  Andrei Alin Popescu & Irina Teodora Firanescu Rumunia
29  Danilo Korol & Ulyana Leskiv Ukraina
29  Cristian Doru Pop & Ana Diana Petri Rumunia
29  Patrik Seretin & Ema Pilic Chorwacja
32  Cosmin Lupoaie & Anna Daria Mitzura Pentiuc Rumunia
33  Lucian Constantin Boldojan & Roxana Dinca Rumunia
33  Dovydas Sutinys & Kamile Pazeraite Litwa
33  Deyan Vlaykov & Emily Vlaykova Bułgaria
36  Inauan Arthur Engi & Carina Giorgiana Ciubancan Rumunia
37  Sorin Glodeanu & Bianca Maria Paul Rumunia
37  Nikola Iliev & Helga Capapey Hiszpania
37  Sebastian Schiopu & Bianca Dumitru Rumunia
40  Stefan Campeanu & Cristina Elena Tineiu Rumunia
40  Albert Cojocariu & Carmen Beatrice Buzea Rumunia
40  Adonis Cretu & Elena Vestemean Rumunia
40  Horia Iordache & Andreea Pieptea Bułgaria
40  Ionut Vlad Lazar & Denisa Ana Radulescu Rumunia
40  Alexandru Eduard Mihai & Maria Alexandra Musat Rumunia
40  Gabriel Adrian Neaga & Andreea Grecu Rumunia
40  Bogdan Niculita & Bianca Alexandra Dinculescu Rumunia
40  Silviu Andrei Pintea & Ecaterina Geanina Ruse Rumunia

Runda 1 (górne 66)

49  Adrian Iscu & Suzana Vladescu Rumunia
50  Semen Chaunin & Natalia Lankina Rosja
51  Sara Felicetti & Christian Malagrinò Włochy
52  Constantin Rodean Ilie & Ioana Alexandra Dumitru Rumunia
53  Razvan Valeriu Ratoi & Raluca Stefania Aftenie Rumunia
54  Alexandru Dabu Gabriel & Florentina Catu Georgiana Rumunia
54  Nandor Zsolt Kovy & Rebecca Annamaria Bobroczkyi Rumunia
56  Stefan Coca & Diana Nartea Rumunia
57  Lucas Alexandru Bota & Andreea Alexandra Drumen Rumunia
57  Ciprian Ionut Ciobanu & Irina Aflori Rumunia
57  Teodor Diaconita & Ioana Maftei Rumunia
57  Dragos Ionut Han & Larisa Andrada Muntean Rumunia
57  Wojciech Markowski & Natallia Damasevich Polska
57  Marius Momocea & Suzana Bunescu Rumunia
57  Daniel Rasa & Dariana Cerciu Rumunia
57  Duarte Sousa & Elisabete Pera Portugalia
57  Radu Florin Tulcan & Andreea Lavinia Duma Rumunia
57  Gokturk Yurtyapan & Asli Yurtyapan (aka Erdal) USA
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}