Results from UK Open 2011 - Amateur Latin 19 stycznia 2011
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

UK Open 2011
Anglia - Bournemouth 18 stycznia 2011

Amateur Latin 19 stycznia 2011

Finał

1  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
2  Neil Jones & Ekaterina Jones (aka Sokolova) Anglia
3  Valentin Chmerkovskiy & Daria Chesnokova USA
4  Martino Zanibellato & Michelle Abildtrup Dania
5  Troels Bager & Ina Ivanova Jeliazkova Dania
6  Kirill Belorukov & Elvira Skrylnikova Rosja
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [27] Ferdinando Iannaccone & Yulia Musikhina Niemcy
8  [23] Mirco Risi & Maria Ermatchkova Włochy
9  [13] Dorin Frecautanu & Victoria Burke Anglia
10  [10] Arkady Bakenov & Rosa Filippello Australia
11  [4] Nikita Bazev & Marta Arndt Niemcy
12  [3] Vjaceslavs Visnakovs & Tereza Kizlo Łotwa

Do you want to look like our Elite Performers? Order your dancewear, shoes, accessories from our shop or visit us on-line.

Ćwierćfinał

13  [18] Ruslan Aydaev & Valeriya Kozharinova USA
13  [18] Anton Karpov & Nataliya Rumyantseva Rosja
13  [18] Klemen Prasnikar & Alexandra Averkieva Słowenia
16  [17] Sarunas Greblikas & Viktoria Horeva Łotwa
16  [17] Alex Zampierollo & Elza Pole Łotwa
18  [16] Damir Haluzan & Anna Mashchyts Słowenia
18  [16] Alejandro Hernandez & Kerri Ann Donaldson Anglia
20  [13] Krystian Radziejowski & Sylwia Maczek Polska
21  [11] Marius-Andrei Balan & Nina Bezzubova Niemcy
21  [11] Marek Fiksa & Kinga Jurecka-Fiksa Polska
23  [10] Massimo Arcolin & Lyubov Mushtuk Włochy
24  [2] Manuel Frighetto & Karin Rooba Estonia
25  Norbert Mika & Anna Ramiaczek Polska

Runda 4 (górne 48)

26  [22] Anton Nesterko & Kateryna Krut Ukraina
26  [22] Stefano Oradei & Veera Kinnunen Szwecja
28  [21] Andrea Silvestri & Martina Váradi Węgry
28  [21] Dmytro Vlokh & Ekaterina Vaganova Ukraina
30  [19] Kyrylo Dovgalin & Viktoriya Kharchenko Ukraina
31  [18] Anton Sboev & Patrizia Ranis Polska
32  [17] Andrzej Suchocki & Natalia Piecewicz Polska
33  [16] Pasha Pashkov & Daniella Karagach (aka Pashkova) USA
33  [16] Joonas Piippola & Laura Wimmer Finlandia
33  [16] Liudas Tamulaitis & Mona Vinkleryte Litwa
36  [15] Artem Okharimenko & Maryna Steshenko Ukraina
37  [14] Vitaly Sevastianov & Anna Sevastianova (aka Stepunina) Irlandia
37  [14] Yi Long Xu & Lin Yue Shi Chiny
39  [10] Janick Loewe & Pia Lundanes Loewe Norwegia
40  [9] Andrew Escolme & Amy Louise Baker Anglia
40  [9] Sergey Maksyuta & Jenna Bagge Knudsen Dania
40  [9] Jean Philippe Milot & Laurence Bolduc Kanada
40  [9] Jakub Rybicki & Alina Nowak Polska
40  [9] Danny Stowell & Kate Moore Anglia
40  [9] Alex Wei Wang & Roxie Jin Chen Chiny
46  [8] Salvatore Sinardi & Anastasia Kuzieva Ukraina
46  [8] Pawel Tekiela & Zia James Dania
48  [7] Andrei Kazlouski & Kate Kapshandy USA

Runda 3 (górne 86)

49  [25] Ryan Mcshane & Ksenia Zsikhotska Anglia
50  [24] Ben Hardwick & Lucy Jones Anglia
50  [24] Evgen Kornievskyy & Yelyzaveta Savchenko Ukraina
50  [24] Simon Völbel & Regina Murtasina Niemcy
53  [23] Mikhail Schepkin & Natalya Polyakova Rosja
54  [22] Evgen Golichenko & Darya Byelikova Ukraina
54  [22] Shi Lei & Zhang Yu Bai Chiny
54  [22] Denis Tagintsev & Svetlana Borisova Rosja
57  [21] Denys Drozdyuk & Antonina Skobina USA
57  [21] Daniel Juvet & Zuzana Sykorova Szwajcaria
57  [21] Alexey Karaulov & Sasha Nissengolts USA
57  [21] Mykhaylo Samoshchenko & Yulia Shorokhova Rosja
57  [21] Richard Still & Morgan Hemphill Anglia
62  [20] Vadim Ivanov & Ekaterina Tsybrova Anglia
62  [20] Oleksandr Kravchuk & Olesya Getsko Ukraina
62  [20] Nikolaj Lund & Marta Kocik Dania
62  [20] Tsuneki Masutani & Megumi Saito Japonia
66  [19] Zhivko Ivanov & Milla Lykke Dania
67  [18] Arthur Adamski & Ariel Oziewicz Kanada
67  [18] Fedor Artemyev & Ekaterina Artemyeva (aka Shilova) Rosja
67  [18] Francesco Bertini & Sabrina Bertini (aka Manzi) Włochy
67  [18] Alexander Chernositov & Regina Maziarz USA
67  [18] Sergiy Chyslov & Darya Chyslova (aka Kadenkova) Ukraina
67  [18] Alfred Palmgren-Barrestig & Jeanette Carlsson Szwecja
73  [17] Daniel Falkenberg & Anna Kapliy Dania
73  [17] Krzysztof Psciuk & Monika Heinze Polska
75  [16] Igor Yaremenko & Yana Zhyvkov (aka Yaroslavskaya) Ukraina
76  [15] Domenik Herrmann & Anna Walz Niemcy
76  [15] Igor Kuzmenko & Tetyana Kuzmenko Ukraina
78  [14] Kiki Nyemchek & Magda Fialek USA
78  [14] Andriy Voloshko & Margaryta Khrystyuk Ukraina
80  [13] Dominik Rudnicki-Sipajlo & Adrianna Lojszczyk Polska
81  [12] Andreas Ioannou & Martha Birli Grecja
81  [12] Pavel Troshychev & Olga Zalivalova Rosja
83  [11] Jiri Hein & Lucia Krncanova Słowacja
84  [10] Earle Williamson & Sandra Sorensen Dania
85  [6] Gleb Pylypaka & Karyna Lunyachek Ukraina
86  [3] Marius Toperczer Muresan & Katrine Nissen Dania

Runda 2 (górne 119)

87  [28] Konstantin Chigirev & Daria Mikhalskaya Rosja
87  [28] Shim Young Eun & Song Ha Kim Korea (Płd)
87  [28] Ruud Moers & Natalia Krzystoszek Holandia
87  [28] Illya Vinnikovskyy & Orsolya Horvath Węgry
91  [27] Malthe Brinch Rohde & Camilla Melania Christensen Dania
91  [27] Jonas Kazlauskas & Jasmine Chan Litwa
91  [27] Andrey Mikhailovsky & Irina Muratova Rosja
91  [27] Craig Monley & Sriani Argaet Australia
91  [27] Tom Parkes & Amy Dowden Anglia
96  [26] Tomas Marek & Martina Markova Czechy
96  [26] Julian Tocker & Annalisa Zoanetti Irlandia
98  [24] Tomas Antalek & Natalia Glosikova Słowacja
98  [24] Nikolay Govorov & Evgeniya Tolstaya Rosja
98  [24] Rodion Khromov & Stasa Berkopec Słowenia
101  [23] Aleksandr Andreichev & Kristina Nikiforova Rosja
101  [23] Kyryl Shkuryeyev & Anna Palamarchuk Ukraina
101  [23] Jurijs Trosenko & Kia Lehmuskoski Finlandia
104  [22] Michael Hemera & Lauren Mcfarlane-Hemera Anglia
104  [22] Adelmo Mandia & Leila Stewart Anglia
106  [21] Simone Colella & Courtney Payne Anglia
106  [21] Alex Infusino & Boglarka Czina Węgry
106  [21] Ginga Morita & Aiko Kowada Japonia
106  [21] Sebastian Saarinen & Laura Lackman Finlandia
110  [20] Valerijus Osadchenko & Olga Osadchenko Litwa
111  [19] Remi Jansen & Debbie Krewinkel Holandia
111  [19] Riccardo Papi & Mette Elkjaer Dania
113  [18] Ilie Bardahan & Anastasia Bodnar Niemcy
113  [18] Stephan Larose & Marie Josee Benoit Kanada
113  [18] Alex Pritchard & Chloe Hewitt Anglia
116  [16] Claudio Fratini & Fabiana Tilaro Włochy
116  [16] Piotr Tyrka & Malgorzata Janczewska Polska
118  [9] Martijn Leunissen & Nathalie Leunissen-Bos Holandia
119  [8] Djordje Tanasijevic & Emma Lee Anglia

Runda 1 (górne 169)

120  [32] Adam Brunyee & Emma Smith Anglia
120  [32] Fabrizio Cavada & Veronica Diana Włochy
120  [32] Martin Drakenberg & Maria Zimmerman Szwecja
120  [32] Anton Perevodchyk & Dariya Perevodchyk (aka Dovgalova) Ukraina
124  [31] Alexsey Bogdan & Anastasiya Pugacheva Rosja
125  [30] Sam Hunter & Charlotte Plant Anglia
125  [30] Simon Riding & Cecilie Funch-nielsen Dania
127  [29] Krzysztof Grzelak & Leah Rolfe Anglia
127  [29] Marcin Kisztelinski & Kamila Dabrowska Polska
127  [29] Nuno Moreira & Rachel Makow Portugalia
127  [29] Wojciech Potaszkin & Karen Byrne Anglia
131  [28] Claudio Carneiro & Elisa Bertelloni Portugalia
131  [28] James Cutler & Courtney Taylor Anglia
131  [28] Daniele Fulvi & Danielle Toal Anglia
131  [28] Maksym Kapitanchuk & Elena Krifuks USA
131  [28] Tomoya Kawashima & Matsuri Kojima Japonia
131  [28] Ivan Kostov & Anna Chodyna Bułgaria
131  [28] Donovan Sung & Dianna Lee USA
138  [27] Alexandr Chudin & Maria Hirnich Niemcy
138  [27] Andrey Isaev & Veronika Svyrydova Ukraina
138  [27] Michal Slugocki & Anna Sosinska Polska
141  [24] Li Di & Zhao Lei Chiny
141  [24] Benjamin Jones & Kerry Dennehy Anglia
141  [24] Mathias Kirkegaard & Line Riding Dania
144  [23] Jang Won Lee & You Ri Nam Korea (Płd)
145  [21] Vladislav Talybin & Marija Antipova Niemcy
146  [20] Craig Jones & Lauren Haymes Anglia
147  [19] Baniel Lior Shinder & Maria Ashchepkova Niemcy
148  [18] Diogo Soares & Liliana Rosa Portugalia
149  [16] Nerijus Jasaitis & Agne Malinauskaite Litwa
150  [14] Cyril Passerat & Lucie Jeanne Francja
150  [14] Vincenzo Vitale & Claudia Vitale Włochy
152  [13] Arman Sahovic & Maria Naumchenko Anglia
153  [12] George Agathocleous & Eugenia Fotopoulou Grecja
154  [10] Naoya Igarashi & Asuka Uemura Japonia
154  [10] Simon Richardson & Mimi Richardson (aka Kevan) Anglia
156  [9] Tiago Ferreira & Ariana Maia Portugalia
156  [9] Theodoros Panagakos & Anna Polizou Grecja
158  [8] Konstantinos Kalyvas & Fotini Varthaliti Grecja
159  [7] Péter Kecskemethy & Reka Balogh Węgry
160  [6] Nuno Paulo & Rute Gomes Portugalia
160  [6] Marcio Pereira & Filipa Gaio Portugalia
162  [5] Stefano Di Brino & Eliza Dan Szwajcaria
162  [5] Phillip Evans & Gaynor Evans (aka Connell) Walia
164  [4] Jose Inacio & Tania Pereira Portugalia
164  [4] Nikolaos Nikolakis & Theodora Kiriakaki Grecja
164  [4] Vincent Villat & Camelia Motataianu Francja
167  [3] Adam Edwards & Zoe Shand Walia
167  [3] Berk Kaya & Yasemen Karaduman Turcja
169  [2] Bruno Aniceto Castro & Marisa Carvalho Portugalia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}