Results from UK Open 2019 - Amateur Rising Star Ballroom 15 stycznia 2019
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

UK Open 2019
Anglia - Bournemouth 15 stycznia 2019

Amateur Rising Star Ballroom 15 stycznia 2019

Finał

1  Andrew Yefremchenkov & Anastasia Siabro Ukraina
2  Tang Yu Jie & Zhu Yan Zhen Chiny
3  Dima Moroz & Kristina Kuzenko Ukraina
4  Aleksandr Bezkrovnyy & Mariya Savchuk Ukraina
5  Andriy Zinchenko & Ekaterina Bajsarova Ukraina
6  Alvin Yao Yi Wen & Annie Zhao Ai Ni Chiny
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [28] Maksim Savitskiy & Polina Ryabovil Ukraina
8  [26] Congxian Xie & Yuting Luo Chiny
9  [24] Roman Sukhomlyn & India Phillips-Bullock Anglia
10  [22] Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
11  [16] Klim Shypilin & Anastasiya Malahova Ukraina
12  [6] Yuan Yiqi & Huan Yanni Chiny

Ćwierćfinał

13  [21] Aleksandr Ryabtsev & Mariya Oblakova Rosja
14  [19] Dmitro Lishchuk & Diana Madiy Ukraina
15  [18] Liu Shoukun & Wei Mengmeng Chiny
16  [16] Oliver Hand & Anastasiya Lisitsina Anglia
17  [15] Bogdan Alekseev & Olesya Karas Ukraina
17  [15] Dmitriy Stepantsov & Kseniya Sablina Rosja
17  [15] Salvatore Vitacca & Meng Fei Zhai Włochy
20  [14] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rosja
21  [13] Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
22  [11] Wang Kun & Xu Wan Chiny
23  [10] Tai Yuan Liu & Ye Zheng Chiny
24  [7] Yu Hang Feng & Yuan Ling Xia Chiny

Runda 3 (górne 40)

25  [24] Xu Xin & Qi Wen Yun Chiny
26  [23] David Cockram & Rosie Ward Anglia
27  [22] Vladislav Korotchenko & Olga Gandembul Rosja
28  [21] Nikita Tereshin & Polina Pustovalova Rosja
29  [20] Andrei George Toader & Mia Linnik-Holden Anglia
30  [19] Leandro De Rossi & Chloe Barrett-Blake Anglia
31  [18] Marco Barbera & Federica D'Orazi Włochy
31  [18] Sihan Chen & Cao Lu Ying Chiny
31  [18] Anton Ermakov & Anastasiya Znobina Rosja
34  [17] Yuriy Lioli & Oksana Berestova Rosja
35  [15] Patryk Kurasinski & Klaudia Raba Polska
35  [15] Daniel Radu & Elena Babaeva Niemcy
37  [14] Milosz Drzewiecki & Oliwia Telesz Polska
37  [14] Ruslan Kalyuzhnyy & Sonya Tsekanovsky USA
39  [12] Jerzy Borowski & Lorraine Voorn Holandia
39  [12] Ivan Smetkin & Theda Delbruck Niemcy

Runda 2 (górne 71)

41  [24] Aleksandr Lavrov & Vilhelmina Lavrov (aka Bohlin) Szwecja
42  [23] Miles Chapman & Stefania Vitacca Anglia
43  [22] Pavel Bichurov & Polina Teplitskaya Rosja
43  [22] Maciej Nagorski & Magdalena Fron Polska
45  [21] Bogdan Dovgalov & Alisa Margulis Ukraina
45  [21] Artur Nabok & Michelle Yiu USA
45  [21] Wang Tao & Yi Nie Zi Chiny
48  [20] Kyrylo Demidov & Sofia Bila Ukraina
48  [20] Daniel Sverrir Gudbjornsson & Soley Osk Hilmarsdottir Islandia
48  [20] Alan Tentser & Emily Zhang Australia
48  [20] Scott Wilson & Emily Brown Anglia
52  [19] Gylfi Mar Hrafnsson & Maria-Tinna Hauksdottir Islandia
52  [19] Oleksandr Skornyakov & Anastasyya Slyusar Ukraina
54  [18] Jun Zheng & Wan Ming Yang Chiny
55  [17] Jonathan Kontrobarsky & Talysa Trevallion Australia
55  [17] Kewin Stempka & Maja Pawlak Polska
57  [16] Michal Pernak & Julia Wojcicka Polska
58  [13] Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Włochy
59  [12] Denis Molkov & Aleksandra Shvedova Rosja
60  [11] Stefan Badea & Madalina Varlam Kanada
60  [11] Ivan Chernyavskiy & Olesya Homyachenko Ukraina
60  [11] Jakub Furman & Magdalena Guzik Polska
63  [10] Alec Zhiwei Zhang & Zhuoshi Xie USA
64  [9] Michal Kolano & Agnieszka Maciolka Polska
65  [8] Daniel Smuts-Steyn & Danielle Rowe Anglia
66  [7] Hangfan Zhang & Tang Wei Chiny
67  [6] Oliver Curting & Aida Agolli Austria
68  [5] Krystian Baryczka & Ewelina Kaczmarek Polska
68  [5] Tomasz Smutnicki & Anna Niedbal-van der Bliek Holandia
70  [3] Michael Bruni & Chiara Cassai Włochy
70  [3] Filip Orzechowski & Gabriela Wolowiec Polska

Runda 1 (górne 94)

72  [28] Maxwell Harrison & Katie Faye Harrison Anglia
72  [28] Lee Jaehwan & Cho Kyungbin Korea (Płd)
72  [28] Yi Chuan Liu & Yu Ju Liu Tajwan
72  [28] Christopher Savage & Charlotte Carruthers Anglia
76  [27] Lukasz Garwacki & Karolina Skrobanska Polska
77  [25] Mirco Cinquini & Anita Pratelli Włochy
78  [24] Lewis Hateley & Rebekka Ros Anglia
79  [22] Ethan Brock & Jasmine Saunders Anglia
80  [21] Roman Kalynii & Nataliya Kalinchuk Ukraina
80  [21] Nikita Lobchenko & Anna Stovba Anglia
82  [19] Takanobu Oguni & Nanami Wada Japonia
83  [18] Joe Johnson & Eva Johnson Anglia
84  [16] Maximilian Kopt & Daniela Seiringer Austria
84  [16] Eemeli Tusa & Scarlett Houston Anglia
86  [15] Kirill Gunbin & Veronika Rubtsova Rosja
86  [15] Cameron May & Emma O'reilly Australia
88  [13] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandia
88  [13] Steven Dean & Krystal Leggett Anglia
90  [6] William Lindgren Stauch & Julia Hallberg Szwecja
91  [5] Cameron Robinson & Viktoriya Breus Anglia
92  [2] Benjamin Nicholson & Aimee Nicholson (aka Whitfield) Nowa Zelandia
93  [1] Maxwell Saban & Carrie Anne Gill Anglia
93  [1] Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}