Results from UK Open 2019 - Amateur Rising Star Latin 15 stycznia 2019
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

UK Open 2019
Anglia - Bournemouth 15 stycznia 2019

Amateur Rising Star Latin 15 stycznia 2019

Finał

1  Aimadi Zhang & Jia Hao Yue Chiny
2  Mikhail Popov & Anastasiya Dubrovskaya Rosja
3  Maksim Bodnar & Olga Kuzmenko Ukraina
4  Aleksandr Zevelev & Alina Agarkova Rosja
5  Marko Yong-Kun Long & Victoria Jia-Ni Cheng Chiny
6  Andrea Palomba & Lyubina Kuznetsova Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [26] Ilya Kashirkin & Yuliia Zhukova Rosja
8  [25] Cosimo Barra & Diana Sharipova Włochy
9  [21] Valeriu Leontiev & Line Martin Smed Dania
10  [15] Oskar Dziedzic & Magdalena Tarnowska Polska
11  [14] Hao Jiang & Guo Yang Chiny
11  [14] Jun Wei Zhang & Hu Wen Li Chiny

Ćwierćfinał

13  [20] Lorenzo Magnante & Beatrice Fabi Włochy
13  [20] Nikita Pavinskiy & Polina Korotkova Rosja
15  [18] Maksim Bigus & Angelina Rozgon Ukraina
15  [18] Nikita Gordenkov & Bella Bakarova Rosja
15  [18] Nikolai Tarasov & Sarah Nolan USA
18  [16] Grigoriy Golodnov & Oleksandra Burakova Ukraina
18  [16] Stas Olarescu & Marketa Vlckova Anglia
20  [15] Alessandro Romano & Natalia Arci Włochy
20  [15] Kristinn Thor Sigurdsson & Lilja Rún Gísladóttir Islandia
20  [15] Bai Zhiqian & Qian Wu Chiny
23  [13] Johnny Yifan Zhao & Mina Xinru Mao Chiny
24  [10] Aaron Flynn & Niamh Curtin Irlandia

Runda 3 (górne 40)

25  [23] Yaroslav Brovarskyy & Vlada Kovalenko Ukraina
25  [23] Kwok Chun Sing & Xiezhuoyi Fen Chiny
27  [22] Argiris Argiropoulos & Ann Jajanidze Grecja
27  [22] Guangyan Yu & Jianqiu Xu Chiny
29  [21] Valerio Gerosi & Federica Coronetta Włochy
29  [21] Mengju Li & Xuejiao Yu Chiny
29  [21] Artur Solomovych & Elena Boyko Ukraina
32  [20] Oleksandr Martsynyuk & Nicole Duque Ukraina
32  [20] Samuel Santarelli & Elisa Brunetti Włochy
34  [19] Nazariy Blagyy & Nikolina Melin Polska
34  [19] Brian Dibnah & Georgiana Anamaria Muja Nowa Zelandia
34  [19] Ron Garber & Klaudia Petriti USA
37  [16] Kavin Rathna & Haijiao Long Chiny
38  [15] Cheng Yu & Huang Huihui Chiny
39  [14] Wang Da Yu & Chen Jia Chiny
40  [12] Denis Fesenko & Kristina Mendela Ukraina

Runda 2 (górne 82)

41  [21] Sergiy Agvanyan & Darya Mazhova Ukraina
41  [21] Luca Franceschinis & Mari Randazzo Włochy
41  [21] Zhihong Qiu & Xu Chen Chiny
41  [21] Pavel Vinichenko & Ganna Skurativska Ukraina
41  [21] Vladislav Zhigarev & Diana Epeykina Rosja
46  [20] Yu Bowen & Xia Fan Chiny
46  [20] Weitian Shao & You Yi Cai Chiny
48  [18] Federico Marianasonte & Federica Salute Włochy
48  [18] Darren Morrissey & Klaudia Zaniewska Anglia
50  [17] Sergiy Chernykov & Mariya Kuryanova Ukraina
50  [17] Ernest Jelen & Agata Faber Polska
52  [16] Marco Bonavolta & Benedetta Vari Włochy
52  [16] Luciano Iera & Rosaria Segreto Włochy
52  [16] Kamil Kuroczko & Sara Janicka Polska
52  [16] Vladyslav Ponomarenko & Aleksandra Slypenchuk Ukraina
52  [16] Rami Schehimi & Susan Fichte Niemcy
57  [15] Kevin Baccanale & Darya Palishchuk Włochy
57  [15] Jason Cicard & Regina Kleinfelder Francja
57  [15] Vasiliy Paratuy & Natalya Stadnichenko Rosja
57  [15] Mattia Di Renzo & Francesca Polce Włochy
61  [14] Steven Greenwood & Jessica Bull Australia
61  [14] Woo Hyeon Kang & Su-Hyun Lee Korea (Płd)
61  [14] Mirko Marsella & Alessia Antonucci Włochy
61  [14] Robert Virenius & Veera Hedman Finlandia
65  [13] Jorgen Buse & Minjung Jun Dania
65  [13] Vadim Shvidanenko & Diana Nonik Ukraina
65  [13] Li Yaxi & Yanian Deng Chiny
68  [12] Elliot Hyrycz & Katerina Samonas Anglia
68  [12] Christian Skibsrud & Olivia Oates Anglia
68  [12] Declan Taylor & Victoria Akhurst Australia
71  [11] Simone Iannuzzi & Tove Villfor Szwecja
72  [8] Vladislav Krupskiy & Valerie Dubinsky USA
72  [8] Leo Pusa & Inka Hakomaki Finlandia
72  [8] Roberto Santoro & Mariarita Guarino Włochy
72  [8] Bogdan Alexandru Voicu & Ana Maria Dima Holandia
72  [8] Maciej Walczak & Anna Piaseczna Polska
77  [7] Kirill Dovzhik & Lydia Hall Anglia
78  [6] Daniil Egorenko & Juliana Menzinskaja Rosja
79  [5] Domenico Nesta & Elena Rovere Włochy
79  [5] Ryan Raffloer & Bethany Howard USA
79  [5] Mateusz Sobala & Hanna Kopiec Polska
82  [4] Lorenzo Magnanini & Giorgia Magnanini Włochy

Runda 1 (górne 137)

83  [24] Mateusz Ostrowski & Marzena Dykman (aka Dudek) Polska
83  [24] Artem Semenov & Darya Markina Rosja
83  [24] Hyun Hyuk Shin & Min Jung Kim Korea (Płd)
86  [23] Alexandru Gheorghe Catalin & Caitlin Verner Anglia
86  [23] Sergey Efremov & Viktoriia Antoniuk Ukraina
86  [23] Albert Kosinski & Anna Ponomar Polska
86  [23] Bartosz Lewandowski & Anna Walachowska Polska
90  [22] Anson Au & Evgeniia Erofeeva Anglia
90  [22] Fabio Oliva & Jenifer Luisa Metallo Anglia
90  [22] Mateusz Wiercioch & Magdalena Bandelewicz Polska
93  [21] Filippos Rouvinas & Maritina Spiratou Grecja
93  [21] Mykyta Vasylenko & Valeriya Tishkovets Ukraina
95  [20] Jacob Persson & Linn Hegdahl Szwecja
95  [20] Aleksandr Pochtarenko & Anastasia Boguslavskaya Ukraina
95  [20] Ryder Yang & Kathy Yang Tajwan
98  [19] Jamie Smuts-Steyn & Helena Alabaf Anglia
99  [17] Kento Ebihara & Luna Takagi Japonia
99  [17] Cameron Leitis & Darcy Cromwell Walia
99  [17] Xin Yuan Liu & Zhu Shuang Shiqi Chiny
99  [17] Antonio Valerio & Valentina Avagliano Włochy
99  [17] Ivan Vasilevskiy & Nika Kolomeytseva Ukraina
99  [17] Tseng Yu-Chen & Ema Nohalova Tajwan
105  [16] Tilemachos Fatsis & Elisavet Mantani Grecja
105  [16] Jin Seok Park & Chae Young Kim Korea (Płd)
107  [14] Anton Ivanyshyn & Ganna Litvinovich Ukraina
107  [14] Hyun Seung Joo & Heejin Oh Korea (Płd)
109  [13] Alistair Camilleri & Rachelle Muscat Malta
109  [13] Razmik Papyan & Olga Romanenko Ukraina
111  [12] Shin Su Jong & Yea Jin Park Korea (Płd)
111  [12] Aydé Ladogana & Marco Martello Włochy
111  [12] Mathieu Marechal & Lauren Claydon Anglia
111  [12] Ivan Raditsa & Yuliya Tarabrina Rosja
111  [12] Eemeli Tusa & Scarlett Houston Anglia
116  [11] Lloyd Grifiths & Bethany Miah Walia
116  [11] Anton Jasinskiy & Oleksandra Yasinskaya (aka Tiahun) Ukraina
118  [10] Daniele Canepone & Sofia Canepone Włochy
118  [10] Giannis Margaritis & Georgia Zoi Grecja
120  [9] Romaine Isaacs & Lenka Stixova USA
120  [9] Satoshi Mikami & Jasmiya Buhary Japonia
120  [9] Stanislav Sutormin & Polina Tishkova Rosja
123  [8] Sander Daamen & Mélissa Manders Holandia
123  [8] Oskar Gaigl & Viktoria Abilov Niemcy
125  [7] Feng Yuxiang & Li Xin Chiny
126  [6] Ethan Brock & Jasmine Saunders Anglia
127  [5] Paolo Aresti & Alessia Sanna Włochy
127  [5] Steven Dean & Krystal Leggett Anglia
127  [5] Artur Nawrat & Monika Wieclav Czechy
130  [4] Jozef Herak & Michaela Komorova Słowacja
130  [4] Konstantin Piskovatsky & Kseniya Turintseva Rosja
130  [4] Constantin Catalin Saramet & Giulia Albasini Włochy
133  [3] Per Almberg & Emese Bengtsberg (aka Farsang) Szwecja
134  [2] Peng Mingcheng & Tang Wuxiang Chiny
134  [2] Vladimir Rozhkov & Darya Budzyuk Rosja
136  [1] Athanasios Tsampoukos & Anna-Dimitra Apostolopoulou Grecja
137  Oleg Terekhov & Anastasia Fokina Anglia
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}