Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U12 Juvenile Ballroom 8 grudnia 2018
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

WDC AL Open World Championships 2018
Francja - Paris 6 grudnia 2018

Fred Astaire Cup U12 Juvenile Ballroom 8 grudnia 2018

Finał

1  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukraina
2  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraina
3  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rosja
4  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Ukraina
5  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Ukraina
6  Denis Machek & Karina Skiba Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

8  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rosja
9  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukraina
10  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dania
11  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukraina
11  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukraina

Ćwierćfinał

14  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukraina
14  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukraina
14  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Rosja
17  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Ukraina
17  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Islandia
19  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukraina
19  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukraina
21  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukraina
21  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukraina
23  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukraina
24  Artem Vasin & Veronika Tverda Ukraina

Runda 2 (górne 34)

25  Artem Gurko & Eva Bespalova Ukraina
26  Evan Holmes & Lili Crane Anglia
26  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukraina
28  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Islandia
29  Boris Drachenko & Anzhelika Bozorova Ukraina
29  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Rosja
31  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Ukraina
31  Mihajlo Kajnara & Elizaveta Sinitsyna Ukraina
33  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
33  Georgij Vlaêv & Zlata Vlaêva Ukraina
35  Svyatoslav Chernetskij & Lejla Sandul Ukraina
36  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Islandia

Runda 1 (górne 48)

37  Nicholas Rashkov & Vytaute Mazionyte Anglia
37  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukraina
39  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Islandia
40  Jake Berg & Anna Talis USA
40  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Anglia
42  Nikita Paseukin & Kristina Alyusova Hiszpania
43  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Anglia
44  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
45  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Islandia
46  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Islandia
47  Chengming Liu & Xiangjun Wu Chiny
48  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova USA
48  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukraina
50  Maxim Martynov & Alina Gridneva Rosja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}