Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Fred Astaire Cup U14 Junior Latin 7 grudnia 2018
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

WDC AL Open World Championships 2018
Francja - Paris 6 grudnia 2018

Fred Astaire Cup U14 Junior Latin 7 grudnia 2018

Finał

1  Denis Chekunov & Sofiya Vojtovich Ukraina
2  Daniil Kukuevsky & Elizaveta Borisova Rosja
3  Andrej Shtepka & Viktoriiya Chirkova Ukraina
4  Arsenij Moroz & Aleksandra Martynyuk Ukraina
5  Alexander Leytland & Elena Tsareva Rosja
6  Ivan Filippov & Sofya Pak Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Antonov Hlib & Eva Linnik Francja
8  Yaroslav Kobylchenko & Darya Bondarenko Ukraina
9  Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukraina
10  Maxim Morris & Olivia King Anglia
11  Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukraina

Ćwierćfinał

12  Oleksij Babko & Darya Korzh Ukraina
12  Xiaoqing He & Keyi Ye Chiny
12  Alexander Kovalev & Alisa Volper Rosja
16  Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
17  Aleksandr Shevtsov & Polina Kijko Ukraina
18  Zeya Han & Ma Yuqing Chiny
19  Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rosja
19  Francesco Cesario & Chiara Morgese Włochy
19  Leonid Sorokin & Aleksandra Sorokina Ukraina
22  Bogdan Bobko & Daniela Musijko Ukraina
23  Nikita Shevchenko & Anastasia Bobranitska Ukraina
24  Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rosja
25  Jiaxiang Liang & Meng Yan Qi Chiny
25  Nikita Machulka & Sofìya Nikitina Ukraina

Runda 2 (górne 39)

27  Eduard Bojtsev & Polina Lezhibokova Ukraina
27  Junqi Li & Sihan Wang Chiny
29  Nikita Kochetkov & Dana Kulakova Rosja
30  Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukraina
31  Cristian Cepoi & Malgosia Pavlak Irlandia
32  Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Islandia
33  Zorik Moldavsky & Alice Bankova USA
33  Robert Polinkevich & Anastasiya Dolgi Rosja
35  Martim Caturra & Luna Pires Aldeias Portugalia
36  Timofey Goncharuk & Elena Kovalenko Ukraina
37  Maksim Onofrijchuk & Anna Mikolenko Ukraina
37  Maksim Rudkìvskij & Ksenìya Shamich Ukraina
37  Danilo Steshenko & Karyna Kravchenko Ukraina
40  Daniel Shtern & Anna Markman USA

Runda 1 (górne 55)

41  Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglia
41  Fuhao Jiang & Yuxi Bu Chiny
41  Egor Postolatij & Bozhena Turchina Ukraina
44  Mikola Borovkov & Darina Bojchenko Ukraina
44  David Maimon & Jhailyn Farcon USA
46  Aleksandr Panasenko & Sofiya Azhipa Ukraina
47  Jarell Cheong & Jarellyn Cheong Malezja
48  Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukraina
48  Lauritz Thoresen & Emily Ranford Anglia
50  Marcos Normann Andersen & Nada Lund Thomsen Dania
50  Song Haoxuan & Tania Tao Chiny
50  Nikita Podolyan & Valeriya Romanova Ukraina
53  Aleksandr Kuzin & Mìlana Kovalchuk Ukraina
54  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
55  Cho Hyunwoo & Lee Yunseo Korea (Płd)
55  Angelo Stagno & Alice Li Causi Grecja
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}