Results from WDC AL Open World Championships 2018 - Open World U12 Juvenile Ballroom 6 grudnia 2018
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

WDC AL Open World Championships 2018
Francja - Paris 6 grudnia 2018

Open World U12 Juvenile Ballroom 6 grudnia 2018

Finał

1  Nikolay Putilin & Anastasiya Zhaglina Ukraina
2  Oleksandr Kostenko & Olena Synenko Ukraina
3  Roman Manzyukov & Oleksandra Savchuk Ukraina
4  Matvej Didenko & Stefaniya Shlinchak Ukraina
5  Artem Girdo & Valeriya Komogorova Rosja
6  Daniil Samohin & Elizaveta Oliynik Ukraina
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Joshua Bonici & Elizaveta Chelnakova Rosja
8  Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraina
9  Marcus Egstrand & Kaya Vinther Dania
10  Keane Scerri De Carlo & Kerry Sui Irlandia (Płn)
11  Nikita Parhomenko & Aleksandra Yarmolyuk Ukraina
12  Ilya Arhangelskij & Sofya Purgina Rosja

Ćwierćfinał

13  Yurij Demyanenko & Vladislava Golub Ukraina
13  Leo Kolmykov & Daria Andreyev USA
15  Maksim Lashchenko & Marta Tyutyunnik Ukraina
15  Denis Machek & Karina Skiba Ukraina
15  Mikita Pìshij & Polina Lebed Ukraina
18  Vladislav Ganyuk & Polina Galuzinska Ukraina
19  Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Islandia
19  Svyatoslav Stupkin & Veronika Parfenova Ukraina
21  Nazar Vigovskij & Polina Besedina Ukraina
22  Arseniy Chernoluckiy & Diana Krachkovskaya Ukraina
22  Artem Tkachenko & Alina Krivenko Ukraina
24  Viktor Yeroshenko & Anna Chuprun Ukraina
25  Bronislav Zhigadlo & Varvara Perepelkina Rosja
26  Daniel Novikov & Mishella Vishnevskiy USA
27  Konstyantin Zatula & Darya Miroshnichenko Ukraina

Runda 2 (górne 47)

28  Danil Bayurko & Anastasiya Afonina Ukraina
28  Demid Novatskij & Mariya Omelchuk Ukraina
30  Artem Vasin & Veronika Tverda Ukraina
31  Oleksandr Ilyinov & Ilona Pyanyuk Mołdawia
32  Rostik Klyashtornyj & Kira Yuhimenko Ukraina
33  Gudjon Erik Oskarsson & Eva Karen Olafsdottir Islandia
33  Ilia Vasilyev & Elizaveta Khoba Rosja
33  Boris Vinnik & Alìna Yatsishin Ukraina
36  Andrew Timchenko & Barbara Smodleva Kanada
36  Ivan Timchenko & Darya Maksimenko Ukraina
39  Aleksandr Afanasev & Mariya-Nikol Bêlogrodska Ukraina
39  Savelij Kovalev & Yaroslava Krasnozhon Ukraina
41  Evan Holmes & Lili Crane Anglia
42  Mica Petit & Dayana Desvennes Francja
43  Jake Berg & Anna Talis USA
44  Chengming Liu & Xiangjun Wu Chiny
45  Emil Diatlovic & Thoranna Sturludottir Islandia
45  Maksim Ribkìn & Zlata Markiv Ukraina
47  Fergus Woolaway & Kinga Kurek Anglia
48  Gleb Lukichev & Valeriya Matveeva Rosja

Runda 1 (górne 58)

49  Birgir Hrafn Kjartansson & Hulda Margret Ragnarsdottir Islandia
50  Thordur Hugo Bjornsson & Erika Osk Hrannarsdottir Anglia
51  Alon Port & Lia Groner Włochy
51  Mark Roshchin & Daria Efremova Rosja
53  Ivan Martynenko & Leysan Sultanbekova USA
54  Maxim Martynov & Alina Gridneva Rosja
56  Timéo Fabrici & Clara Janicki Francja
56  Andrew Pavlyk & Melaniya Sydor USA
58  Hilmar Ingi Árnason & Katrín Klara Ásgeirsdóttir Islandia
58  Alexander Fannar Hallson Reyndal & Ásdís Yrja Hansdóttir Islandia
60  Danilo Pshono & Veronìka Zuênko Ukraina
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}