Results from WDSF Chengdu - WDSF World Championship Standard niedziela, 10 września 2017
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

WDSF Chengdu
Chiny - Chengdu sobota, 9 września 2017

WDSF World Championship Standard niedziela, 10 września 2017

Finał

1  Dmitry Zharkov & Olga Kulikova Rosja
2  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
3  Evaldas Sodeika & Ieva Sodeikiene (aka Zukauskaite) Litwa
4  Francesco Galuppo & Debora Pacini Włochy
5  Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva Litwa
6  Alexey Glukhov & Anastasiya Glazunova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
8  Vasiliy Kirin & Ekaterina Prozorova Austria
9  Vadim Shurin & Anastasia Meshkova Rosja
10  Nikolai Darin & Natalya Seredina Mołdawia
11  Madis Abel & Aleksandra Galkina Estonia
12  Qiu Yuming & Liying Wei Chiny

Ćwierćfinał

13  Edgars Linis & Eliza Ancane Łotwa
14  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania
15  Daniil Ulanov & Ekaterina Isakovich Rosja
16  Dariusz Mycka & Madara Freiberga Polska
17  David Odstrcil & Tara Bohak Czechy
18  Dmitri Kolobov & Signe Busk Dania
19  Yuan Shao Yang & Chong Xuan Qi Chiny
20  Paul Ionut Rednic & Roxana Lucaciu Rumunia
21  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irlandia
22  Mateusz Brzozowski & Justyna Mozdzonek Polska
23  Rares Cojoc & Andreea Matei Rumunia
24  Alexey Barkov & Marika Odikadze Izrael

Runda 2 (górne 48)

25  Vladlen Kravchenko & Marina Laptieva Kazachstan
26  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
27  Winson Tam & Anastasia Novikova Kanada
28  Simone Carabellese & Lucia Cafagna Włochy
28  Patrick Rucinski & Tatyana Veselkina Kanada
30  Kostadin Vasilev & Giusi Iarrera Włochy
31  Lubomir Mick & Adriana Dindofferova Słowacja
32  Vladislav Kolesnikov & Naja Dolenc Słowenia
33  Adrian Esperon Vidal & Patricia Martinez Pereira Hiszpania
34  Aleksandr Samosyuk & Yana Tudvasova Białoruś
35  Yaroslav Semenenko & Aleksandra Piszczek Ukraina
36  Nicolo Barbizi & Sara Ros Jakobsdottir Islandia
36  Giuseppe Sgroi & Merce Llorca Hiszpania
38  Norbert Csanad Fodor & Reka Vaszi Rumunia
38  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japonia
40  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Niemcy
41  Eric Izakson & Michele Magera Izrael
42  Brodie Barden & Lana Skrgic De-fonseka Australia
42  Samuel Hacke & Katarina Hermanova USA
44  Václav Málek & Catharina Dvorak Austria
44  Roman Redzyuk & Yelizaveta Basiuk Ukraina
46  Anton Kurttila & Nina Anderson Finlandia
47  Jacopo Casotto & Jenni Heikkilä Finlandia
47  Iliya Dobrev & Ana Mesec Słowenia

Runda 1 (górne 71)

49  Miroslav Hyza & Dominika Feglova Włochy
49  Li Lin & Giulia Giacoppo Włochy
49  Alexandru Pogor & Katrina North Anglia
52  Mihai Cotos & Stephanie Leyden Australia
53  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Norwegia
54  Viktor Szabó & Vanja Vujic Chorwacja
55  Pierre-Henri Larcher & Oleksandra Ryabukha Francja
55  Jun Hyeok Lee & Hyejeong Yang Włochy
57  Minato Kojima & Megumi Morita Japonia
58  German Enriquez & Danella Publico Filipiny
58  Sergey Popov & Anastasiya Popova Kazachstan
58  Daniel Rubashevsky & Anastasiya Rubashevsky (aka Vysotska) USA
61  Zdeno Blesak & Henrieta Vadkerti Słowacja
62  Jovan Ratkovic & Ana Dedovic Serbia
62  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Anglia
64  Suk Suan & Miri Jang Korea (Płd)
65  Jody Schoonus & Kim De Haan Holandia
66  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Białoruś
67  Sigurdur Mar Atlason & Maria Baikova Islandia
67  Ho Ming Cheong & Lam Kit Ying Malezja
67  Patrizio Pirola & Nienke Wichers Holandia
67  Tamás Tejeda & Zsófia Várnai Węgry
71  Ma Kwan Ho & Huen Tsz Ching Hong Kong
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}