Results from danceComp Wuppertal 2016 - Adult B Latin 2 lipca 2016
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

danceComp Wuppertal 2016
Niemcy - Wuppertal 1 lipca 2016

Adult B Latin 2 lipca 2016

Finał

1  Andre Claus Apsel & Selina Heinkelein Niemcy
2  Felix Meurer & Julia Franken Niemcy
3  Arno Klocker & Juliane Braun Niemcy
4  Thorben Jürgensen & Jennifer Stoll Niemcy
5  Markus Ihben & Anna Heuer Niemcy
6  Falk Jensen & Veronika Stritzke Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Antonio Ungefug & Jessika Keberlein Niemcy
8  Andreas Arndt & Elena Gubenko Niemcy
8  Alexander Gerlitz & Lidija Schirnewitsch Niemcy
10  Mathias Dorn & Elisabeth Metzger Niemcy
11  Hendrik Mundt & Nathalie Jakob Niemcy
12  Alexander Schröder & Laura Salama Niemcy

Round 5 (górne 18)

14  Christoph Kluge & Julie Liu Niemcy
14  David Pysik & Kristina Kovaleva Niemcy
14  Marc Schwarz & Nadja Kruse Niemcy
17  Korbinian Schmitt & Carolin Steinegger Niemcy
18  Joey Ackermann & Birte Oldenbüttel Niemcy
18  Anton Gulenko & Nicola Grote Niemcy

Runda 4 (górne 20)

21  Ralf Bläsing & Sarina Bernhardt Niemcy
21  Gaspare Gacioppo & Saskia Fath Niemcy

Runda 3 (górne 21)

24  Marco Pulver & Valerie Fricke Niemcy

Runda 2 (górne 33)

25  Marcel Hark & Mareike Kypke Niemcy
26  Niklas Bannasch & Sophie-Charlotte Netzel Niemcy
26  Niklas Kohmüller & Janet Friedemann Niemcy
28  Michal Bartak & Jana Chladkova Czechy
29  Adrian Kopp & Katharina Vogtmeier Niemcy
30  Marvig Juskan & Majlis Juskan Niemcy
31  Manuel Hauck & Julia Radzioch Niemcy
32  Pascal Kemmann & Vanessa Beumer Niemcy
33  Julian Grewe & Angelique Perz Niemcy
34  Jean-Luc Caspers & Charline Nosbusch Luksemburg
34  Daniel Erben & Sina Benz Niemcy
34  Stefan Fingerling & Cindy Perk Niemcy

Runda 1 (górne 59)

37  Markus Haftstein & Mareike Flögel Niemcy
37  Matthias Schaaf & Annika Schlatt Niemcy
39  Alexander Enes & Evelyn Axt Niemcy
39  Nik Jason Leyendecker & Sascha Luthans Niemcy
41  Aleksander Barynskyy & Elina Gurewitsch Niemcy
41  Nils Schindler & Helena Kästle Niemcy
43  Maximilian Peter Goertz & Franziska Leopold Niemcy
43  Timo Horst & Kristina Brandt Niemcy
43  Theodoros Panis & Belma Hota Niemcy
46  Thorben Heks & Kathleen Pralle Niemcy
47  Ondrej Hanus & Marie Peltanova Czechy
47  Marcus Krick & Luana Sommer Niemcy
47  Carsten Wirth & Maria Kretschmann Niemcy
50  Julius Milde & Julia Johanna Matheis Niemcy
51  Hans Klose & Nadine Hannig Niemcy
52  Florian Kleeschulte & Sonja Kaglin Niemcy
52  Nico Viedt & Maren Günzel Niemcy
54  Markus Landgraf & Julia Haberichter Niemcy
54  Jens Sumpf & Lisa Marie Baasch Niemcy
56  Fabian Nick & Anna Müller Niemcy
56  Florian Schweitzer & Christine Schuster Niemcy
58  Christian Haase & Gina-Julia Lindemann Słowenia
58  Thorben Malte Klüver & Janine Butenberg Niemcy
60  Niels Gensler & Monique Gensler Niemcy
61  Volker Blumensaat & Eva Piske Niemcy
62  Felix Hoffmann & Anna Vogele Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}