Results from danceComp Wuppertal 2016 - WDSF World Open Standard 2 lipca 2016
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

danceComp Wuppertal 2016
Niemcy - Wuppertal 1 lipca 2016

WDSF World Open Standard 2 lipca 2016

Finał

1  Simone Segatori & Annette Sudol Niemcy
2  Anton Skuratov & Alona Uehlin Niemcy
3  Tomas Fainsil & Violetta Posmetnaya Litwa
4  Pasquale Farina & Sofie Koborg Dania
5  Artem Terekhov & Anna Aseeva Rosja
6  Valentin Lusin & Renata Lusin (aka Busheeva) Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Andres Liiv & Kristin Vaha Estonia
8  Dumitru Doga & Sarah Ertmer Niemcy
9  Daniele Ruscito & Nicole Cartigiano Włochy
10  Evgeniy Sveridonov & Angelina Barkova Rosja
11  Sean Smullen & Aimie Leak Irlandia
12  Bogdan Ianosi & Stefanie Pavelic Niemcy

Ćwierćfinał

13  Adrian Esperon Vidal & Patricia Martinez Pereira Hiszpania
14  Alessandro Bosco & Laura Nolan Irlandia
14  Vladlen Kravchenko & Marina Laptieva Kazachstan
16  Valeriy Pavlov & Natalya Pavlova (aka Kuznetsova) Rosja
17  Oreste Alitto & Valeria Belozerova Rosja
17  Marts Punins & Dana Jakobsone Łotwa
19  Alexandru Ionel & Isabel Tinnis Niemcy
20  Klemens Hofer & Barbara Westermayer Austria
21  Nikita Goncharov & Alina Siranya Muschalik Niemcy
22  Artem Martynov & Nargiza Sarsebekova Rosja
22  Mark Stalder & Yulia Dreier Szwajcaria
24  Alexander Pavlov & Mie Udesen Dania

Runda 2 (górne 48)

25  David Martinez Hernandez & Anastasija Jagelovica Hiszpania
26  Raman Lobarau & Darya Konakhava Białoruś
27  Moritz Krauter & Madeline Weingärtner Niemcy
28  Ciccio Pecoraro & Jasmijn Van Jole Holandia
29  Emil Daniel Leonte & Kristina Limonova Niemcy
30  Mirko Spano & Pamela Romano Włochy
30  Dominik Stöckl & Katharina Belz Niemcy
32  Jacopo Casotto & Jenni Heikkilä Finlandia
33  Bas Willems & Jennifer Mcmillan Anglia
34  Dawid Kaleta & Frida Steffensen Szwecja
35  Kristian Steyzel & Natalie Schneider Niemcy
36  Linus Holm Foged & Alina Missfeldt Niemcy
36  Andreas Wenzler & Verena Lieb Niemcy
38  Dominik Kirchniawy & Maria Novikova Niemcy
39  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Niemcy
40  Jesper Rechendorff Pedersen & Kay-yvonne Campe Dania
40  Martin Schmiel & Carolin Queck Niemcy
42  Tobias Soencksen & Angi Solymosi Niemcy
43  Mantas Bruder & Anastasia Shamis Niemcy
43  Florian Fürll & Liz Langheinrich Niemcy
43  Martin Vika & Zdenka Vojtikova Czechy
43  Andrew Yefremchenkov & Dascha Stegnin Niemcy
47  Niklas Patt & Caterina Schaefer Niemcy
47  Alexander Schneider & Patricia Thomas Niemcy

Runda 1 (górne 93)

49  Fabian Wendt & Anne Steinmann Niemcy
50  Luc Broder Albrecht & Luise Maul Niemcy
51  Mihai Ovidiu & Carina Löffler Niemcy
52  Jakub David & Renata Petrickova Czechy
53  Niels Hoppe & Annalena Franke Niemcy
53  Tobias Wozniak & Maria Hirnich Niemcy
55  Martijn Habraken & Daniëlle Vreman Holandia
56  Markus Patas & Reenste Seidenberg Niemcy
57  Marius Dürr & Vanessa Weiß Niemcy
58  Jason Hurrelbrink & Maureen Heerink Holandia
59  Harald Rybka & Sarah Schmidt Niemcy
60  Lukas Stodtko & Theda Delbruck Niemcy
61  Maximilian Krimig & Annabell Heilmann Niemcy
61  Daniel Reus & Angela Leuveren Holandia
63  Klaus Franzkowiak & Alisa Ushakova Niemcy
63  Joep Mutsaerts & Sulekha Buhala (aka Mukherjee) Szwajcaria
65  Jascha Alteruthemeyer & Esther Lammel Niemcy
65  Marcel Maison & Christiane Roth Niemcy
65  Markus Melato & Franziska Lowe Niemcy
65  Maximilian Münnicke & Bernadette Baricca Niemcy
69  Berry De Groot & Debbie Kruijsdijk Holandia
69  Robert Rothmiller & Yvonne Rothmiller (aka Aurbacher) Niemcy
71  Calvin Strauss & Darleen Pints Niemcy
71  Ralf Vieveen & Chantal Dalemans Holandia
73  Luca Ciavaglia & Magdalena Horyn Niemcy
73  Stefan Cloudt & Eline Cloudt Holandia
73  Friedrich Ueberreiter & Nikola Tomkow Niemcy
76  Kilian Kleeberger & Julia Springer Niemcy
76  Christian Kubica & Anna Lena Baier Niemcy
76  Anthony Schulz & Nina Broszio Niemcy
76  Thomas Weiner & Stefanie Kargl Austria
80  Alexander Borison & Anastasia Fokina Anglia
80  Benjamin Exner & Valeska Exner (aka Rietschel) Niemcy
80  Daniel Grosch & Marina Pank Niemcy
80  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Niemcy
80  Maik Konecny & Larissa Millan Niemcy
80  Ange Menchini & Marie Robert Belgia
80  Alexander Mock & Natascha Mock Niemcy
80  Artashes Oganian & Anastasiya Shkarpetko Rosja
80  Julian Pfersich & Jana Erhard Niemcy
80  Stefan Töpfer & Lisa Marie Hoffmann Niemcy
80  Mark Verlotski & Dina Verlotski Niemcy
80  Jasper Vermeer & Ilona Schooneveld Holandia
80  Markus Vogel & Silke Vogel Niemcy
80  Michael Zellerhoff & Andrea Zechmann Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}