Results from 4 Stage of Italy Championship Class A - Senior II A Standard 20 marca 2010
Sprawdź advertise your product na naszej stronie

4 Stage of Italy Championship Class A
Włochy - Fabriano 20 marca 2010

Senior II A Standard 20 marca 2010

Finał

1  Fabrizio Bruni & Ornella Colosi Włochy
2  Nazzareno Carradori & Silvana Spiazzi Włochy
3  Gianni De Matteis & Tiziana Monisi Włochy
4  Sergio Gritti & Francesca Filippini Włochy
5  Armando Zero & Licia Varesano Włochy
6  Gennaro Emendato & Francesca Noviello Włochy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Lorenzo Bevilacqua & Claudia Felesini Włochy
8  Valtere Brestolli & Roberta Minelli Włochy
8  Mario Chianese & Maria Saveria Migliaccio Włochy
8  Luca Durazzi & Barbara Lorenzoni Włochy
11  Michele Bianchi & Marilena Santi Włochy
11  Stefano Proietti & Marina Ischiboni Włochy

Ćwierćfinał

13  Franco Ascione & Antonella Colli Włochy
14  Gaetano Zonta & Nadia Soffiati Włochy
15  Lino Muzi & Cinzia Pontecorvo Włochy
15  Michele Tramutola & Daniela Cabrini Włochy
15  Giuseppe De Vitis & Antonella Lepore Włochy
18  Patrizio Ziviani & Antonella Molinari Włochy
19  Alessandro Fontana & Gina Ponte Włochy
20  Diego Civiero & Sandra Rosada Włochy
20  Nervano Tondini & Laura Galasso Włochy
22  Secondo Fantegrossi & Elisabetta Cenciarelli Włochy
22  Francesco Picco & Sabina Albanesi Włochy
24  Stefano Nocentini & Alessandra Curri Włochy

Runda 2 (górne 48)

25  Nunzio Destefano & Marianna Genovese Włochy
25  Giuseppe Grilli & Patrizia Maria Guilli Włochy
25  Silvano Guindani & Maria Grazia Frosi Włochy
25  Luciano Poggi & Grazia Sacci Włochy
25  Riccardo Ridda & Simonetta Deangelis Włochy
30  Riccardo Altieri & Marzia Cecconi Włochy
30  Mario Cinosi & Candida Crisci Włochy
30  Loris De Pellegrin & Donatella Nicoletti Włochy
30  Stefano Tani & Marzia De Grandis Włochy
34  Francesco Pomello Chinaglia & Roberta Pro Włochy
35  Fabio Alessandrelli & Gloria Giovagnoli Włochy
35  Vito Cutrone & Gina Focarazzo Włochy
37  Roberto Brizzi & Antonella Pagnotta Włochy
37  Mariano D'este & Isabella Vidal Włochy
39  Domenico Esposito & Lucia De Crescenzo Włochy
39  Carlo Meloni & Luciana Bonafortuna Włochy
41  Luigi Pensa & Claudia Bacchin Włochy
41  Gianni Proietti & Daniela Ciappici Włochy
43  Giovanni Marzullo & Anna Epicoco Włochy
43  Sergio Molino & Arlette Jacquet Włochy
45  Stefano Cantalini & Daniela Filoni Włochy
46  Paolo Rosati & Lorena Mazza Włochy
47  Ulderico Corasaniti & Carla De Angelis Włochy
47  Carlo Perdomini & Lucia Mantelli Włochy

Runda 1 (górne 66)

49  Giancarlo Marino & Mimma Romanelli Włochy
50  Guido Tedesco & Franca Marchello Włochy
51  Claudio De Cubellis & Carla Masutti Włochy
51  Alberto Mataloni & Antonella Roncolini Włochy
51  Sandro Raggi & Patrizia Pasquini Włochy
51  Carlo Sassi & Monica Simi Włochy
55  Gabriele Zanardi & Assunta Mattei Włochy
56  Tiziano Loffredi & Marina Castagnacci Włochy
56  Giorgio Tomasi & Grazia Tonoli Włochy
58  Saverio Calio & Marinella Prospero Włochy
58  Raffaele Ferrandino & Anna Rosaria Caracozzi Włochy
60  Umberto Cellino & Giuseppina Epicoco Włochy
60  Valerio D'eramo & Vanda Benedetti Włochy
60  Antonio Lacroce & Silvana Astorino Włochy
63  Giuseppe Zichella & Lolita Mariettini Włochy
64  Pasquale De Caterina & Angela De Maria Włochy
65  Luigi Pirilli & Elisabetta Menzica Włochy
66  Paolo Sain & Enza Orlandini Włochy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}




#{text}