Results from Austrian Open Championships 2003 - IDSF International Open Latin 16 listopada 2003
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Austrian Open Championships 2003
Austria - Vienna 14 listopada 2003

IDSF International Open Latin 16 listopada 2003

Finał

1  Maurizio Vescovo & Melinda Torokgyorgy Węgry
2  Zoran Plohl & Tatsiana Lahvinovich Słowenia
3  Andrius Kandelis & Egle Visockaite Litwa
4  Jurij Batagelj & Jagoda Batagelj (aka Strukelj) Słowenia
5  Misa Cigoj & Anastazija Novojilova Słowenia
6  Jesper Birkehoj & Anna Anastasiya Kravchenko Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Krzysztof Hulboj & Janja Lesar Słowenia
8  Benedetto Capraro & Marta Faiola Włochy
9  Ilya Svintsov & Liubov Bondareva Rosja
10  Denis Kasper & Ksenia Kasper Rosja
11  Vitalijs Polikarpovs & Agita Baranovska Łotwa
12  Dorin Frecautanu & Elena Rabinovici Mołdawia

Ćwierćfinał

13  Andrei Mosejcuk & Susanne Miscenko Niemcy
14  Alexei Plakhotnikov & Anna Savelieva Rosja
15  Marcin Hakiel & Magda Soszynska Polska
16  Grygoriy Boldyrev & Anna Jelnikova Rosja
17  Gennady Bondarenko & Simone Waldorf Niemcy
17  Nicolas Quesnoit & Ksenija Pluscec Chorwacja
19  Massimo Arcolin & Jenny Bonfiglio Włochy
19  Peter Majzelj & Maja Gersak Słowenia
21  Marek Varres & Jana Kurilovitsh Estonia
22  Aleksandr Shmonin & Daria Bakaeva Rosja
22  Vladimir Velev & Gabriella Bodócs Austria
24  Stefan Vogel & Irene Moser Niemcy
25  Dmitri Barilo & Karin Rooba Estonia
25  Rafal Maserak & Kamila Kajak Polska
27  Alessandro Testa & Mena Di Prete Włochy

Runda 3 (górne 48)

28  Jan Voborsky & Andrea Honkova Czechy
29  Maksym Bulanyy & Kateryna Spasitel Ukraina
29  Mikhail Marinich & Natalia Revkova Rosja
29  Stefano Terrazzino & Angela Stuppia Niemcy
29  Valentin Voronov & Yulia Musikhina Rosja
33  Lukas Cep & Lucie Skopalikova Czechy
33  Sandris Cirulis & Kristine Jaunzeme Łotwa
33  Mikko Kaasalainen & Adrienn Fitori Finlandia
33  Justas Kucinskas & Agne Malinauskaite Litwa
33  Gregor Rebula & Lisa Darby Anglia
38  Christian Polanc & Petra Kostovcikova Niemcy
39  Mario Palermo & Federica Lappano Włochy
40  Andras Faluvegi & Orsolya Toth Węgry
41  Alexei Kabirov & Anastasia Tarlykova Rosja
41  Simon Reuter & Julia Niemann Niemcy
41  Pavel Yurochkin & Elena Ivanyuk Rosja
44  Roman Myrkin & Natalia Byednyagina Ukraina
44  Alexander Tchesnokov & Yelena Voronova Kazachstan
46  Kirill Shevelev & Alina Grigorieva Rosja
47  Petr Cadek & Michaela Krupickova Czechy
48  Andras Angyal & Emilia Goldberg Węgry

Runda 2 (górne 91)

49  Rudi Grabon & Sybille Schreier Niemcy
49  Stefan Green & Zeudi Zanetti Nowa Zelandia
49  Martynas Grole & Viktoria Horeva Łotwa
52  Roman Serebryakov & Polina Budkina Rosja
53  Alessandro Rizzo & Maria Oliva Włochy
55  Ivan Mileusnic & Darinka Divljak Serbia
55  Yevgen Stepanov & Olga Moroz Ukraina
57  Evgeni Privalov & Tina Bazokina Estonia
58  Jindrich Cincura & Iva Langerova Czechy
58  Simeon Ilchov & Ina Ivanova Jeliazkova Bułgaria
58  Fabio Notargiacomo & Silvia Notargiacomo Francja
61  Aleksandr Prigorovski & Svetlana Berlin Estonia
62  Vladimir Baklanov & Leila Agaeva Rosja
63  Martin Dvorak & Zuzana Silhanova Czechy
64  Vladimir Fetisov & Farida Galieva Rosja
64  Raimondo Todaro & Giulia Settomini Włochy
66  Matthias Bock & Roswitha Wieland Austria
66  Igors Haritonovs & Viktorija Puhovika Łotwa
66  Marcin Niewiadomski & Katarzyna Zurawska Polska
69  Dmytro Bochko & Alessandra Mason Włochy
69  Gualtiero Cantalupo & Katia Ivanova Dodeva Austria
69  Noel Kiss & Tímea Tasi Węgry
69  Jan Onder & Zuzana Sykorova Czechy
73  Tomasz Giermuda & Monika Giermuda (aka Kajdan) Polska
73  Jozsef Schmidt & Madlena Fejer Węgry
73  Konstantyn Voynarovskiy & Tetyana Kuzmenko Ukraina
76  Tamás Gellai & Judit Rabel Węgry
77  Krzysztof Bozek & Lenka Matouskova Czechy
77  Ilia Russo & Yulia Russo Białoruś
77  Lauris Viksne & Evija Gintere Łotwa
80  Michael Göbler & Susanne Vogel Niemcy
81  Balazs Nagymihaly & Nora Nagy Węgry
82  Nicola Fidelfatti & Lisa Maistrello Włochy
82  Marvin Nigg & Claudia Obmascher Austria
82  Dusan Petrovic & Jelena Stojkovic Serbia
85  Michal Malencik & Katarina Stumpfova Czechy
85  Steffen Zoglauer & Sandra Koperski Niemcy
87  Michael Baumann & Ursula Kröpfl Austria
87  Filip Karasek & Dita Drabkova Czechy
87  Reinhard Nissl & Reneta Pawlik (aka Temelkova) Niemcy
87  Krzysztof Ozog & Monika Heinze Polska
91  Marcin Kalitowski & Kamila Domanska Polska
92  Georgi Kanev & Adriana Bezmenova Bułgaria

Runda 1 (górne 142)

93  Ovidijus Andriekus & Ruta Milauskaite Litwa
93  Regis Capparotto & Marina Kamai Włochy
95  Dimitar Chankov & Sophie Schropsdorf Niemcy
95  Marian Sivak & Veronika Jurickova Słowacja
97  Péter Gombas & Orsolya Lovászi Węgry
97  Kaloyan Ivanov & Kremena Todorova Bułgaria
99  Janos Scherer & Ágnes Szalai Węgry
101  Mitko Petkov Marinov & Venelina Simeonova Ivanova Bułgaria
102  Daniel Berchtold & Nadine Müller Szwajcaria
102  Stilian Kostov & Kremena Koleva Bułgaria
104  Andris Apsvalks & Daiga Gaubija Łotwa
104  Frederic Havez & Letizia Bevilacqua Szwajcaria
106  Djordje Mandic & Sanja Boskovic Serbia
106  Decius Mirea & Mirtys Mirea Austria
106  Martin Navratil & Michaela Volna Czechy
109  Roland Huber & Avelia Dumitras Austria
110  Laszlo Gilicze & Dora Czirok Węgry
111  Johannes Korward & Katharina Saal Niemcy
112  Ivan Knezevic & Sandra Cvijetic Serbia
112  Ville Roos & Reija Riitta Lehtinen Finlandia
114  Peter Erlbeck & Claudia Kreuzer Austria
114  Wolfgang Stamm & Sigrid Pircher Austria
114  Péter Timer & Veronika Kvitova Czechy
117  Alexander De Bruijne & Iris Bastian Holandia
118  Dimitar Bondev & Veda Petrova Bułgaria
118  Dragomir Marinov & Dilyana Popova Bułgaria
118  Roman Winkler & Katerina Juskova Czechy
121  Djordje Mandic & Milena Lalic Serbia
122  Szilárd Erdélyi & Diana Gorjanac Węgry
122  Róbert Kovács & Diana Nagy Węgry
122  Andre Reinhardt & Julia Leitner Niemcy
122  Yutaka Sugaya & Sachiyo Someno Japonia
126  Karsten Bruckschweiger & Susanne Gessner Austria
126  Reinhard Krolokh & Sandra Stöckl Austria
126  Pavel Thon & Zuzana Prihodova Czechy
129  Thomas Frank & Bettina Rigerl Austria
129  Sascha Hohmann & Zorica Jovanovic Niemcy
129  Jakub Kozar & Andrea Kuthanova Czechy
132  Luka Antunovic & Ines Viljanac Chorwacja
132  Marek Polacek & Lucie Pejpova Czechy
132  Lev Rubinstein & Maiken Masing Estonia
132  István Sereg & Brigitta Csimma Węgry
136  Jernej Brenholc & Daniela Pekic Słowenia
136  Dominik Flaig & Nicole Handel Niemcy
136  Csaba Guzsvan & Ildiko Huber Węgry
136  Zsolt Ilovszky & Reka Vago Węgry
136  Norman Pohle & Linda Ritter Niemcy
136  Evgen Safronov & Lena Butko Ukraina
136  Mirko Sciolan & Sabrina Meretti Włochy
136  Peter Stebe & Lenka Marosiova Austria
136  Szabolcs Walcz & Nikoletta Kovács Węgry
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



#{text}