Results from Junior Blackpool Dance Festival - 12/13 Years Foxtrot/Tango 22 kwietnia 2019
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

Junior Blackpool Dance Festival
Anglia - Blackpool 22 kwietnia 2019

12/13 Years Foxtrot/Tango 22 kwietnia 2019

Finał

1  Kirilo Samsonov & Diana Tsyplyakova Ukraina
2  Maxim Morris & Olivia King Anglia
3  Maxim Berezkin & Margarita Karpechenko Rosja
4  Roman Shchechka & Zlata Rozhkova Ukraina
5  Artur Mikryukov & Aleksandra Kornilova Rosja
6  Nikita Kulpin & Sofiya Surnakova Rosja
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  [9] Vladimir Makarov & Sofya Dozora Rosja
8  [7] Kostyantin Martinovich & Vìktoriya Tarashchenko Ukraina
9  [6] Sergey Barinov & Viktoriya Mishanina Rosja
10  [5] Adam Sapojnikov & Yasmin Sakharov Izrael
11  [4] Oleksij Babko & Darya Korzh Ukraina
12  [1] Andrij Shudrak & Anna Gospodarenko Ukraina

Ćwierćfinał

13  [8] Kirill Alekseev & Mariya Prohorova Rosja
13  [8] Andrej Sergeev & Polina Golovina Rosja
13  [8] Evgenij Shcherbina & Anastasiya Yunash Ukraina
13  [8] Nikita Shevchenko & Darya Lisna Ukraina
17  [7] Bogdan Chajka & Anastasiya Ivaskiv Ukraina
17  [7] Maksim Gubin & Diana Perevertajlo Rosja
17  [7] Maksymilian Serafin & Weronika Majerowska Polska
20  [3] Anton Kotlinskiy & Polina Girdo Rosja
20  [3] Witold Onisk & Natalia Przyborska Polska
20  [3] Aleksej Smirnov & Valeriya Pernerovskaya Ukraina
20  [3] Denis Vasilyuk & Anastasiya Zhomir Ukraina
20  [3] Makar Zelikovskij & Viktoriya Pyanko Rosja
25  [1] Georgiy Kulev & Milana Stafievskaya Rosja

Runda 2 (górne 47)

26  [9] Danylo Afonin & Ksenìya Shamich Ukraina
26  [9] Max Draper & Sienna-Grace Burke Anglia
28  [8] Maksimilian Bonichi & Yana Dolbich Rosja
28  [8] Nikita Dubenko & Vlada Ziborova Ukraina
28  [8] Ivan Zazybov & Anastasiya Kiyanenko Ukraina
31  [7] Artemiy Khoba & Maria Manchinskaya Rosja
32  [6] Vladislav Shumskij & Anastasiya Knizhnikova Ukraina
32  [6] Volodimir Soroka & Sofìya Alba Ukraina
32  [6] Nathan Zaytsev & Annika Mugin USA
35  [5] Stefan Kagadi & Maria Soitonen Finlandia
36  [3] Yegor Isaykin & Anna Tikunova Rosja
36  [3] Fin Statham & Keira Bickley Anglia
36  [3] Pavel Tishchenko & Anna Koltsova Rosja
36  [3] Kaapo Tusa & Malin Gustafsson Finlandia
36  [3] Arsenii Vorobyev & Milana Maasik Finlandia
36  [3] Aldas Zgirskis & Demi Van Den Berg Islandia
42  [2] Vìktor Malìchenko & Yana Pobidinska Ukraina
42  [2] Le Yuan & Zilin Yang Chiny
44  [1] Francis Carty & Olivia Bourne Anglia
44  [1] Viktor Paholok & Elizaveta Sharkova Ukraina
46  Nanbei Wang & Jinyi Hao Chiny
46  Pan Yanhan & Ye Tingxuan Chiny

Runda 1 (górne 69)

48  [11] Dmitro Gorobets & Ulyana Krisko Ukraina
48  [11] Nikita Haruns & My Narvo Finlandia
48  [11] Eric Kashkevych & Anna Bogutsky USA
48  [11] Gabriel Szabo & Ruby Colwell Anglia
48  [11] Dmitro Usatij & Diana Bakal Ukraina
53  [10] Marcus Korniotis & Zonia Wilk Anglia
53  [10] Sverrir-Thor Ragnarsson & Agusta Rut Andradottir Islandia
53  [10] Danilo Usatij & Polina Balagura Ukraina
53  [10] Danming Zhang & Bei Yu Meng Chiny
57  [9] Stepan Chistotin & Vasilisa Novikova Rosja
57  [9] Daniel Ettridge & Phoebe Draper Anglia
59  [8] Elias Haapalainen & Linnea Ahti Finlandia
59  [8] Atte Lipsonen & Katariina Kauppila Finlandia
59  [8] Aidan Shaw & Seren Rees Anglia
62  [6] Christopher Buttle & Lexie Joinson Anglia
63  [4] Úlfar Áki Arnarsson & Laufey Thora Gudbjornsdottir Islandia
63  [4] Ákos Fésus & Wei Chen Yao Węgry
63  [4] Xuancheng Ge & Mengqi Lian Chiny
63  [4] Yucheng Li & Siyu Li Chiny
67  [1] Maksim Mendeleev & Valeriya Chuvashova Rosja
67  [1] Hilmar Mar Sigurpalsson & Emilía Ýr Heiðarsdóttir Islandia
67  [1] Xinyang Yue & Han Han Su Chiny
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}