Results from danceComp Wuppertal 2018 - WDSF Rising Stars Open Standard 7 lipca 2018
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

danceComp Wuppertal 2018
Niemcy - Wuppertal 6 lipca 2018

WDSF Rising Stars Open Standard 7 lipca 2018

Finał

1  Maksim Sitkin & Svetlana Karpova Rosja
2  Mattia Paffile & Kseniya Moroz Holandia
3  Alexander Pavlov & Mie Udesen Dania
4  Alessandro Serra & Laura Barra Włochy
5  Niklas Patt & Alisa Ushakova Niemcy
6  Egor Ionel & Rita Schumichin Niemcy
Ogłoszenie
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Alexei Melentii & Raluca Avram Rumunia
8  Pierre Troussard & Débora Bourdon Francja
9  Tobias Soencksen & Angi Solymosi Niemcy
10  Volodymir Kasilov & Yulia Dreier Rosja
11  Evgeni Kezin & Polina Karabatova Rosja
12  Glenn Feddema & Maïte Verheyden Holandia

Ćwierćfinał

13  Florian Fürll & Liz Langheinrich Niemcy
14  Artem Esayan & Anna Kormyshenkova Rosja
15  Luc Broder Albrecht & Luise Maul Niemcy
16  Krisztian Kulják & Sophia Schnobrich Niemcy
17  Joost Findhammer & Sina Sawall Holandia
18  Grzegorz Galwa & Natalia Mikolajczyk Niemcy
18  Enzo Skoppek & Lisa Ramke Niemcy
20  Jan Goerling & Zoe-Marlen Boche Niemcy
21  Lukas Gandor & Natalie Pusch Niemcy
22  Christoph Konetschny & Jennifer Busta Niemcy
23  Arthur Zschäbitz & Dominika Piwowarczyk Niemcy
24  Maximilian Schmidtke & Anja Viereck Niemcy

Runda 2 (górne 37)

25  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Niemcy
26  Marcel Michalik & Nina Hillenbrand Niemcy
27  Julian Duldner & Louisa Wasmeier Niemcy
28  Martin Vika & Zdenka Vojtikova Czechy
28  Thomas Weiner & Stefanie Kargl Austria
30  Lucas Spampinato & Vanessa Franz Niemcy
31  Ralf Vieveen & Chantal Dalemans Holandia
32  Niels Hoppe & Annalena Franke Niemcy
32  Mike Meinert & Marleen Schneider Niemcy
34  Lennart Sauerland & Anett Egyhazi Niemcy
35  Jason Hurrelbrink & Maureen Heerink Holandia
36  Harald Rybka & Sarah Schmidt Niemcy
37  Markus Melato & Franziska Lowe Niemcy

Runda 1 (górne 68)

38  Vlad Milinovici & Victoria Ghadiri Niemcy
39  Alex Hinrich & Sarah Wingenfelder Niemcy
40  Daan Bakker & Cecillia Lokhoff Holandia
40  Marcel Maison & Christiane Roth Niemcy
42  Julian Groß & Hannah Bosch Niemcy
42  Alexander Meier & Stefanie Schneider Niemcy
44  Jascha Alteruthemeyer & Esther Lammel Niemcy
44  Simon Hordvik Espelid & Amalie Alsing Norwegia
46  Christian Brinkmann & Alena Ostholt Niemcy
47  Frank Halfwerk & Ilona Schooneveld Holandia
47  Phillip Kaiser & Lisa Gericke Niemcy
49  Calvin Strauss & Nina Broszio Niemcy
50  Dennis Ciomber & Julia Gräfin Von Brühl Niemcy
50  Rick Groot & Aukje Weinzierl Holandia
52  Martin Davong & Luisa Uschkurat Niemcy
52  Sascha Otto & Janne Vollmer Niemcy
54  Olav Johan Bergflodt Vikse & Silje Toftevåg Olsen Norwegia
55  Patrick Vrielmann & Marit Poffers Niemcy
56  Marvin Fischer & Daphne Fischer Niemcy
57  Dominik Depner & Lea Baier Niemcy
57  Janik Mühe & Franziska Dörries Niemcy
59  Camillo Sulzer & Eva Wigger Niemcy
60  Marco Lisicki & Clarissa Stewen Niemcy
61  Waldo Bruinsma & Fleur Hogenhout Holandia
61  Maik Konecny & Larissa Millan Niemcy
61  Dominic Mohrenz & Svenja Spirtz Niemcy
61  Matthias Müller & Sabrina Bititelli Niemcy
65  Constantin Wenzel & Lena Klein-Steding Niemcy
66  Christopher Lambert & Johanna Dierks Niemcy
67  Moritz Knaut & Simone Welge Niemcy
68  Max Michel & Patricia Regenhardt Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}