Results from German Open Championships - WDSF Senior II Latin 11 sierpnia 2016
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 9 sierpnia 2016

WDSF Senior II Latin 11 sierpnia 2016

Finał

1  Serguei Makarenko & Anna Makarenko Rosja
2  Roberto Hernandez & Beatriz Perez Hiszpania
3  Frantisek Beres & Miriam Beresova Słowacja
4  Oleg Eskov & Julia Mikhina Rosja
5  Francisco Javier Otamendi & Lourdes Dominguez Guilera Hiszpania
6  Alexander Doskotz & Svetlana Doskotz (aka Issoupova) Niemcy
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Dirk Regitz & Fabienne Regitz (aka Hess) Niemcy
8  Flavio Lodigiani & Patricia Patt Szwajcaria
9  Achim Hobl & Kerstin Hahn Niemcy
9  Thomas Schlehufer & Natalie Pickshaus-Jonscher Niemcy
11  Roberto Danero & Eleonora Cicero Włochy
12  Rolf Pernat & Iris Pernat Niemcy

Ćwierćfinał

13  Markus Buehlmann & Jeannette Frey Niemcy
14  Thorsten Brechmann & Gudrun Brechmann Niemcy
15  Harald Dormann & Anja Dormann Niemcy
16  Michael Beckmann & Bettina Corneli Niemcy
16  Valeriy Ort & Rita Lynn Ort USA
18  Beat Peter & Ruth Zürcher Szwajcaria
18  Martin Ridder & Petra Kirsten Niemcy
20  Romualdas Joksas & Ilona Joksa Łotwa
21  Ulrich Knauf & Angela Knauf Niemcy
21  Markus Volker & Wilhelma Wolff Niemcy
23  Evgeniy Sevastyanov & Elena Mishina Rosja
23  Robert Soencksen & Silvia Soencksen Niemcy

Runda 2 (górne 49)

25  Wendelin Hilt & Heidi Groß Niemcy
25  Andrey Ivanov & Anna Ivanova Rosja
25  Giacomo Siesto & Maria Grazia Quadrale Włochy
28  Aurelio Grassi & Aurora Rizzi Włochy
28  Jörg Heberer & Alexandra Heberer Niemcy
28  Hendryk Schwarz & Martina Folladore Austria
31  Frank Sudholt & Wibke Sudholt Szwajcaria
32  Andreas Krause & Karin Saleina Niemcy
33  Salvatore Labonia & Luisa Torricelli Włochy
33  Jürgen Rodewald & Kathrin Rodewald Niemcy
33  Harald Wolff & Antje Wolff Niemcy
36  Henry Hatakka & Terhi Virkki-hatakka Finlandia
36  Ari Lindgren & Satu Lindgren Finlandia
36  Krzysztof Przybyszewski & Wioletta Przybyszewska Polska
39  Tadashi Eguchi & Emiko Fujiwara Japonia
40  Aleksandr Orlov & Olga Orlova Rosja
40  Christophe Verchere & Annie Verchere Francja
42  Laurent Malosse & Pascale Malosse Francja
42  Jörg Waga & Silke Wollesen Niemcy
44  Dirk Dittrich & Jeanette Dittrich (aka Jäger) Niemcy
45  Volker Dietrich & Sonja Bockmann-dietrich Niemcy
46  Ben Kimmich & Alexandra Berger (aka Kimmich) Niemcy
47  Vesa Karhunen & Ritva Karhunen Finlandia
48  Hans-Jurgen Gallo & Astrid Gallo (aka Winter) Niemcy
48  Roberto Santini & Patrizia Gavelli Włochy

Runda 1 (górne 72)

50  Rene Agater & Katrin Agater Niemcy
50  Uwe Arentz & Andrea Arentz Niemcy
52  Serge Lepoittevin & Christine Schmitt Francja
53  Michael Hinnendahl & Annette Hahne-hinnendahl Niemcy
53  Andreas Kalb & Monika Erath Niemcy
53  Hubert Posch & Ruth Binder Austria
53  Thomas Weyland & Ines Weyland Niemcy
57  David Hodge & Martina Hodge (aka Lochner) Niemcy
57  Urmas Saetalu & Triinu Saetalu Estonia
57  Michael Wölki & Susanne Wölki Niemcy
60  Konstantin Agouros & Sylvia Henrich Niemcy
60  Lubomir Hochvart & Iveta Hochvartova Słowacja
60  Tommi Rainola & Sirpa Kovaniemi Finlandia
63  Daniel Benjamin & Marjolaine Lagace Kanada
64  Jens-peter Petersen & Birgit Petersen Niemcy
64  Olaf Wittka & Tanja Bracht Niemcy
66  John Wilson & Irene Wilson-Verhorst Holandia
67  Gerhard Kemper & Tynke Spoelstra Niemcy
68  John Burke & Doreen Thompson Kanada
68  Oleg Grachev & Alla Khaliullova Rosja
68  Walter Hirsch & Jutta Hirsch Niemcy
71  Klaus Schmid & Andrea Schmid Niemcy
72  Christoph Pollmann & Astrid Pollmann Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}