Results from 2015 German Open Championships - GOC Adult A Standard 14 sierpnia 2015
Ogłoszenie
Jeśli nie chcesz oglądać tych ogłoszeń Zostań członkiem DancesportInfo
Sprawdź Zareklamuj swój produkt na naszej stronie

2015 German Open Championships
Niemcy - Stuttgart 11 sierpnia 2015

GOC Adult A Standard 14 sierpnia 2015

Finał

1  Daniil Rostvinschii & Alexandrina Bicov Mołdawia
2  Gabriele Castellani & Iana Zaitseva Włochy
3  Lorenzo Alberetti & Martina Dionigi Włochy
4  Razvan Vlad Ilea & Bianca Pavel Rumunia
5  Sorin Andrei Neagu & Réka Elek Węgry
6  Tiberiu Florin Stan & Daria Grigore Rumunia
Nie lubisz reklamy?   Zostań członkiem DancesportInfo

Półfinał

7  Vladislavs Pecens & Aliaksandra Bahushevich Łotwa
8  Zhang Jiajie & Wu Mengni Chiny
9  Gabriele Cassai & Sofia Galoppi Włochy
10  Justas Skara & Vaida Siaulytyte Litwa
11  Zhang Zhibo & Li Jiayue Chiny
12  Sun Chufeng & Li Jia Shun Chiny
13  Andrei Cujba & Raluca Ionita Rumunia

Ćwierćfinał

14  Sergej Titarenko & Inna Haleta Ukraina
15  Liu Jiaxi & Han Feier Chiny
15  Serhiy Sluk & Olha Sluk Ukraina
17  Luca Fumagalli & Gloria Rinaldi Włochy
18  Hiroaki Onishi & Sakina Onishi Japonia
19  Su Shuai & Jiang Wumei Chiny
20  Kamil Baran & Ita Kondera Polska
21  Sergiu Matcovschi & Marina Pioglo Mołdawia
21  Akim Pekunov & Darya Savina Ukraina
21  Zhi Jun Song & Hu Jingyi Chiny
21  Mirko Spano & Pamela Romano Włochy
25  German Enriquez & Danella Publico Filipiny

Runda 2 (górne 48)

26  Li Lin & Giulia Giacoppo Włochy
26  Matvey Minkevich & Yuliya Matyuta Białoruś
26  Iaroslav Zara & Valeria Gumeniuc Mołdawia
29  Wu Kai & Feng Manni Chiny
29  Alexei Melentii & Raluca Avram Rumunia
31  Tan Haowen & Jing Liu Chiny
31  Tomas Janonis & Elvita Mikšaite Litwa
31  Chen Xi Wu & Lu Jingting Chiny
34  Mark Dorfmann & Eva-Maria Kesner Estonia
34  Guo Zhenyu & Li Xuan Chiny
36  Maksim Yakimov & Ekaterina Onyanova Rosja
37  Arturs Rudzitis & Estere Stirane Łotwa
38  Jia Jun Li & Yi Wu Chiny
39  Yan Wang & Yang Lv Chiny
39  Liu Yingjie & Li Xiaofeng Chiny
41  Kazuki Hachiya & Madoka Minakawa Japonia
42  Florian Fürll & Liz Langheinrich Niemcy
43  Pawel Kowalewski & Marlen Heilmann Niemcy
44  Alexandru Gabriel Carlescu & Ioana Bianca Didea Rumunia
44  Alexandru Tufar & Olga Moraru Mołdawia
46  Leon Lohmann & Sira Lohmann Niemcy
47  Natsumi Tokuno & Takuto Tazawa Japonia
48  Vitaly Hetz & Alexandra Yena Niemcy

Runda 1 (górne 80)

49  Andrei Hancu & Alina Vasileniuc Rumunia
50  Iliyas Kakim & Adel Kereeva Kazachstan
50  Philipp Valov & Uliana Valova Rosja
50  Kordian Zagaja & Ewa Zylinska Polska
53  Sverre Orjasaeter Fjellstad & Ronja Ostensvik Norwegia
54  Kevin Altergot & Diana Schell Niemcy
54  Ryuta Ebihara & Yuki Furuhata Japonia
54  Wan Man Ho Gordon & Lok Yiu Tang Hong Kong
57  Lennart Sauerland & Julia Mertens Niemcy
58  Pierre Troussard & Débora Bourdon Francja
59  Robert Micallef & Anna Kalinichenko Włochy
60  Tudor Calin Broasca & Adina Dumitrascu Rumunia
61  Matti Kaksonen & Silja Rantala Finlandia
62  Marius Dürr & Vanessa Weiß Niemcy
62  Kento Ebihara & Luna Takagi Japonia
64  Tristan John Ducay & Willanne Rose Ducay Filipiny
64  Aaron Zammit & Marylene Spiteri Malta
66  Nemanja Buovski & Catherine Pisarenko Szwajcaria
67  Florian Bayer & Gabriele Szewczak Austria
68  Erik Fiktorie & Desiree Smits Holandia
68  Dmitro Mudruk & Yulia Krachun Ukraina
70  Li Haoran & Zhuangyu Shen Chiny
71  Markus Vogel & Silke Vogel Niemcy
72  Johannes Schmidt & Natalie Agater Niemcy
72  Sören Senger & Susanne Kosmala Niemcy
74  Bastiaan Hovestreydt & Annemarie Udri Niemcy
74  Christopher Kollar & Sina Bunzendahl (aka Meyer) Niemcy
76  Yannic Lux & Anne Neumann Niemcy
76  Valentin Unruh & Hanne Nobis Niemcy
78  Andrei Tudose & Alexandra Mandache Rumunia
78  Tengfei Xu & Eva Meyerova Niemcy
80  Marc Mildner & Mariann Thutewohl (aka Bánki) Niemcy
Close the panel

{5} & {8}

{9} Couple, currently dancing for {10}

{11}



Close the panel

sponsored items

You may also like




#{text}